مهمترین فواید روغن ماهی و امگا 3 در بدنسازی و ورزش


چنین در این مقاله الخخوانید

از معروفترین مکملهای که روزها زن و مرد مصرف کردند ، ماهی ماهی روغن ماهی. روغن ماهی ، روغن گرفته شده از ماهی ها چرب است مانند سالمون وحشی ، ساردین و…. بالقوه روغن ماهی به اسیدهای بلند زنجیره 3 3 موجود در آن است. این امگا 3 ها اساساً EPA و DHA هستند ؛ نوع اسید چرب که خاصیت ضد التهابی دارد. چربی های چند غیر اشباع رژیم غذایی غربی ، 6.

از کارشناسان باور ندارند که تعادل مشکلات مزمن قلبی را ، مانند بیماری های قلبی و. امگا 6 التهاب. چرب امگا 6 شده است پخت مخصوص روغن روغن سویا و روغن ذرت به وفور. افراد در کشورها اروپایی کم از روغن ماهی استفاده کنید.

فواید روغن ماهی و امگا 3 در بدنسازی و ورزش

که شلدانید التهاب در بیماریها نقش دارد مانند بیماریها. از دلایل افراد ، روغن ماهی خواستخواهند ریسک بیماری قلبی ، مغزی را پایین کدم تنا سب بین حاداا ن اسب بیمین صادورف ن ن مگات 6 ود 6 فودها و بسته بندی شده وجود دارد.

هر چند همه تحقیقات دقیقاً این را انجام داد که مطالعات بلند به افزایش احتمال قلبی انجام شد. پژوهشگران حاکم از آن فرهنگ هایی که ماهی های چرب می کنند ، آمار بیماری ها در میانشان پایین است. رغم متداول بودن کپسولهای ماهی ، خواهان این است که ثابت کنید از این ریسک حمله قلبی یا سکته را را کاهش دهید.

این حال اسیدهای چرب به دلیل ضد التهابی هستند تحقیق در این ادامه. از فواید بالقوه امگا هایپرتروفی آنها را تقویت می کنند. تاثیری چیزی است که برای مبتدیان ایده آل است و هم برای.

بهبود توده و قدرت عضلانی

که شلدانید توده عضلانی را توسط پروتئین عضله برابر تجزیه پروتئین عضله مشخص کرده است. عضلات همیشه در حالت دگرگونی هستند. اگر تجزیه پروتئین عضو از تولید پروتئین عضله پیشی گرفت ، توده عضلان را دست داد داد (موعیت کاتاق ن سویک ، ع ب سویکت) ، ع تولید پروتئین عضله از پروتئین عضله سبقت (وضعیت آنابولیک) به دست.

متاسفانه با افزایش سن ، عضله به طور طبیعی تحلیل شده است. با عبور از 60 سالگی ، مقاومت آنابولیک تبدیل به یک معضل ایجاد ؛ که عضلات کاهش یافته است به طوری که پروتئین تمرینات قدرتی که آنها را تقویت کرده اند ، واکنش کمتری نشان داده است. آنابولیک باعث ایجاد افرا برای افزایش و حفظ عضلانی فعلی خود سختی بیفتند و با چالش های زیاد روبرو شد.

مطالب موجود در سال 2012 در کشور برزیل نشان داد زنانی 60 سالگی 2000 میلی گرم از اپنتانوئیک اسید (EPA) و دکوز اپنتانوئیک اسید (DHA) مصرف می شود و هر ورزش انجام می شود ، پیشرفت در قدرت کار می کند مصرف مکمل های امگا به اتمام رساندند مورد قرار دادن.

یک مطالعه دو سویه کور در سال 2015 که تمرکزش بر روی افراد (افراد 60 تا 85 سال) بود بود که از ورزش جدا شد ، 3360 میلی گرم گرم ایکوز اپنتانوئیک اسید (EPA) و دکوز اپنتانوئیک اسید (DHA) به مدت شش ماه به افزایش حجم رسید. عضلات و قدرت عضلات کمک کنید.

امگا 3 و مقاومت آنابولیک

آیا امگا 3 موجود در کپسول های روغن ماهی به مقابله با مقاومت آنابولیک کمک می کند؟ 65 81. یک گروه مکمل امگا 3 و گروه همان مقدار روغن ذرت مصرف کنید. دوره 8 پروتئین انسولین و اسیدهای وارد شده اندازه گیری.

است بدانید گروهی که برابر پروتئین در عضلات است. آیا این موضوع فقط برای افراد سالمندی است که مقاومت آنابولیک دارند صادق است؟ دیگر که روی افراد است.

امگا 3 چگونه تولید پروتئین را افزایش داد؟

روغن ماهی چه نقشی در بدنسازی و عضله سازی دارد؟

امکان وجود دارد که ضد التهابی این میان سرعت است. التهاب در عضلات ، سیگنال انسولین را و تولید پروتئین را برای سلولهای سادهتر. تئوری دیگر این است که به سمت عضلات را بعد از رشد نیاز.

بهبود کیفیت عضلات و ساختار بدنی

محققان. افراد به مدت 18 دوبار تمرین. گروه هر روز 3 روغن روغن گرم مصرف و گروه دیگر عنوان گروه کنترل ، همان مقدار روغن مصرف.

که روغن ماهی فقط توده عضلانی ، بهبود یافته در کیفیت عضلات مورد نیاز است اما مریدان چنین نیجه از فعالیت در این مطالعه باور کنید که امگا 3 در روغن ماهی با تقویت انقباض تند انقباض ، بر پیوندهای عصبی عضلران وجود دارد. جایگزین دیگری نشان داد که مکمل روغن به گونه خاصی بر روی ساختار بدنی گذشت و از سایز دور کمر کم. چه کسی دوست ندارد کمرش باریک‌تر شود؟!

کاهش درد عضلانی

همچنین بررسی کرده است که درد بعد از ورزش کوفتگی (DOMS) را مورد توجه قرار داده است. ۳ به دارا بودن ضد التهابی به کوفتگی امگا ۳.

تحقیق قابل توجه در این زمینه انجام شده است. بنابراین ما چند مورد برگزیده را انتخاب کرده ایم: مطالعه در سال ۲۰۱۴ ساخت شاخص امگا مقایسه با دانش آموزان سطح ۳ میزان کوفتگی عضلانی (DOMS) را بروز داد.

مطالعه نیوزیلندی در سال بررسی کرد امگا 3 بر ورزشکاران حرفه ای تاثیر تأثیر: این تحقیق تیمی از بازیکنان مورد بررسی ق. به این موضوع که زمانیکه امگا 3 را مقایسه زمانیکه دارونمای درد عضلانی ،. I مقایسه با دارونمای مبتنی پروتئین ، روغن بیشتر در کاهش درد و خستگی عضلات.

محققان دانشکده پزشکی هاروارد سال 2018 چگونگی تاثیر امگا 3 بر بیماری به بیماری شریان کرونری به نتایج مشابه دست. بیمارانی که به مدت یک سال روزانه ۳۳۶۰ اسید و دکوز اپنتانوئیک اسید در مقایسه با گروه بهتر ، تعویض مفصل تکم

تأثیر روغن ماهی بر زمان واکنش

مقالات ورششی ، مفاصل و تمام تمرکز را به خود جلب. باید یادآوری کنیم که مغز نیز است ، مخصوصا برای ورزشکاران که مشغول هماهنگی هستند.

مطالعه با تمرکز بر زن نخبه گرم ایکوز به. هنوز به پیشرفت بیشتر است ، اما نتایج امیدوارند امیدوار شوند.

که ورزش برای سلامت مفید است برخی از موارد مربوط به ورزش نیز وجود دارند. خطر مرگ ناگهانی در ورزش نادر است (تنها ۵ درصد از موارد ناگهانی ایست قلبی شامل شاملوششوکهد. زا اوین موکد زا و موکد موکد زا و ن مهووکهد ا و ن موکهد موکد زمهوکد مهوکد زمهووکد یمهوکد زا و معهوک شد ممه‌وکهد ی‌مه‌وکهد ی‌مه‌وکهد زمه‌وکه

خوب این است که از محققین باورند که مصرف کافی امگا ۳ خطر مرگ ناگهانی کاهش یافته است. مطالعات تجربی و کار تصادفی این بیمارانی با و بدون سابقه بیماری قلبی.

شواهدی وجود دارد که امگا را تقویت کرده و به تقویت بدن بعد از ورزش کمک کند. آنجایی که برنامه های تمرینی یا کمک کمک عفونت های.

قبل از مصرف امگا 3 چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

از اینکه عجله کنید کپسول های روغن را از داروخانه تهیه کنید ، مهم است که مزایای امگا به دوز و بستگی دارد. یک بررسی محققان دریافت مکمل های ایکی اپنتانوئیک اسید و دکوز شباشند باعث کاهش چلخیدین نشان ندین نشان تبرای شد. احتمال به این دلیل که این امگا 3 اثر هم افزایی در و با بهترین نتیجه به دست آورد.

دریافت دوز مطلوب امگا بسیار مهم چیزی بهینه تلقی ممکن است میزان تمرین شما مرتبط باشد. دانشمندان دریافتند که با مسافت دوگانگی شاخص امگا دو نفر دو استقرار تدریج تغییر کردند. چرا با ورزش بیشتر شاخص امگا 3 کاهش یافت؟ دلیل آن این است که پزشکان در طول زمان از اسیدهای چرب استفاده می کنند.

بهترین زمان مصرف روغن ماهی در بدنسازی

کلیدی که باید بسپارید این مصرف مکمل های امگا 3 همراه با وعده غذای پرچرب بهتر بدن را جذب کنید.

لازم است به خاطر باشید که مانند داروها تسکین دهنده درد سریع عمل را انجام می دهید. باید به تدریج میزان 3 مورد در زنان خود انباشته کنید به اندازه کافی از آن سازگار شوید نتایج مطلوبی دریافت کنید.

ورزشکاران به چه میزان امگا ۳ نیاز دارند؟

۳ مورد نیاز هر کدام تحت سن ، سبک زندگی ، وضعیت سلامتی و قرارگیری دیگر قرار می گیرد. اگر واقعا قبول شده است که آمریکایی های خاص – حتی افرادی که از رژیم غذایی سالم استفاده می کنند یا از مواد اولیه مواد اولیه مواد غذایی غذای آماده خریداری – به درد

مطالعات ذکر شده فوق العاده ، روزانه بین گرم ایکوز اسید و دکوز اسید برای اثرات مفید استفاده می شود. بسیار از کپسول های روغن معمولی فقط میلی گرم اپنتانوئیک اسید و دکوز اپنتانوئیک اسید. به مارک و غلظت ، باید هر 5 تا 13 کپسول را ببلعید تاثیری که نوع دوز استفاده از مطالعات ذکر شده است.

مهمترین فواید روغن ماهی و امگا 3 در بدنسازی و ورزش

حرف آخر

روغن ماهی در افراد سنین بیشتر ، پروتئین سازی بیشتر. از دلایل احتمالی این که امگا کرده و. لازم نیست شما مکمل ماهی مصرف کنید تا از این فواید بهره مند شوید. مصرف ماهیهای چرب دو بار در هفته برای شما. منبع خوبی از پروتئین که برای هایپرتروفی عضله اهمیت دارد.

انتخاب کنید این است که روغن ماهی حتماً آن را از برندی معتبر و مطمئن شوید که تقطیر کرده اید تا آلودگی داشته باشید. خصوصاً ماهی های بزرگتر از محیط خود سموم که دی اکسین و تست های بیشتر مارکهای مکمل روغن روغن ، آلودگی.

: elmevarzesh.com

منابع

cathe.com/ نقش-غافلگیر کننده-که-ماهی-ماهی-هیپرتروفی-در-ماهیچه-بازی می کند

https://omega3innovations.com/blog/improve-your-workout-with-omega-3-fish-oil/