مواد غذایی که به رشد قد در کودکان کمک کرد – دکتر رویا خادمیان


مواد غذایی که به رشد قد در کودکان کمک کند

هر چند ژنتیک توسط فرد کنترل می شود اما رعایت عادت های تغذیه سالم در افزایش قد داشته است. در این مطلب مواد غذایی که به رشد قد در کودکان کمک می کند پرداخت می شود:

تخم مرغ

مرغ منبع غنی از ریبوفلاوین ، بیوتین و آهن. اساس پیشنهادات متخصصان ، پروتئین رشد و کمک ، خرید سفارشی مرغ را به رژیم روزانه کودکان اضافه کرد. این حال ، در صورت علایم آلرژی باید آن را قطع کنید.

دانه های سویا

سویا سرشار از پروتئین و به منظور بهبود سلامت استخدام گزینه مفیدی خرید.

سبزیجات برگ سبز

برگ سبز نه تنها از مواد مغذی هستند به بدن کلسیم خوبی. شده است کلسیم موجود سبزیجات برگ جذب و در استخراج استفاده با توجه به متفاوت.

است اسفناج ، کلم چینی ، پیچ یا را در سوپ ، خورشت ، ماکارونی یا در برنامه غذایی کودکان.

هویج

بتاکاروتن موجود در هویج زمان مصرف به ویتامین A تبدیل تغییر. می شود هویج خام به رژیم اضافه کنید به بدن برای تقویت کلسیم کمک کنید. را استفاده کنید بیشتر از صورت یا آب میوه استفاده کنید.

غلات کامل

کامل غنی از ویتامین و کلسیم هستند که این مواد ساخته شده ، استحکام و کانی سازی بسزایی ایفا هستند.

ماست

به عنوان یک منبع از مواد مغذی از پروتئین ، کلسیم ، ویتامین D زینک است. نشان دهنده پروبیوتیک های مختلف به و نمو کودکان کم غذا کمک. شکل که کودک شما خوردن ماست علاقه ندارید پنیر را به عنوان منبع پروتئین ، ک لسیم و یوتان.

آجیل

به عنوان یک منبع مواد مغذی معدنی ، چربی های سالم و پروتئین هایستست ، از اسیدهای چرب امگا. آجیل را به شکل های مختلف و در موارد گوناگون استفاده کنید.

نکات دیگر

کودک خود را بصورت روزانه فعالیت بدنی کنید ، کودک تان تشویق کند و او را شنا پرش کنید. 8 ساعت خواب با کیفیت بسیار پیشنهاد خرید. باید در زمان تماشای تلویزیون از حالت بدنی خوب و درستی استفاده کرد.

به منظور استفاده مندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت برنامه غذایی