موتورخانه خود را وزن کنید – آیا موتورخانه شما نیاز به وزن دارد؟

آیا به وزن موتورخانه خود فکر می کنید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا RV شما می تواند به دلیل بار واقعی که برای آن طراحی شده است بسیار سنگین باشد؟ خوب ، طبق آمار بسیاری از کارشناسان RV و شرکت های بیمه ، یدک کش یا رانندگی با RV بیش از حد عامل شماره یک حوادث RV است. به همین دلیل است که وزن RV شما برای حفظ ایمنی آن در سفر بسیار مهم است.

حتی اگر از یک طرف کمی اضافه وزن داشته باشید یا وزن بیشتری داشته باشید ، ممکن است منجر به مشکلات ترمز و فرمان شود ، احتمال خرابی لاستیک را افزایش داده و مصرف سوخت را افزایش دهید. توزین موتور خودرو به شما کمک می کند تا از ساییدگی زود هنگام لاستیک ها ، چرخ ها ، یاتاقان ها ، ترمزها ، سیستم تعلیق و دیگر قسمت های موتورخانه خود جلوگیری کنید. تخمین زده می شود که نزدیک به دو سوم RV ها در جاده هستند و حداقل یکی از بارهای آنها خارج از مشخصات است.

وقتی RV خود را وزن می کنید ، چگونه می دانید که به دنبال کدام ارزش ها هستید؟ تولیدکنندگان موتورخانه برچسبی به هر موتورخانه می چسبانند که وزن خودرو و حداکثر وزن خشک و مرطوب را نشان می دهد. آنها همچنین دارای ظرفیت بار هستند ، بنابراین می توانید تعیین کنید که چقدر چمدان می توانید با خیال راحت در موتورخانه خود ذخیره کنید. همچنین مهم است که وزن لاستیک های خود را بر اساس بار مورد انتظار در نظر بگیرید تا هنگامی که لاستیک ها سرد هستند ، بتوان فشار مناسب لاستیک را در ابتدای سفر تنظیم کرد.

اگر مدتی در RV خود بوده اید ، ممکن است متوجه شوید که چیزهایی در کمد دیواری و سطل های ذخیره اغلب استفاده نشده جمع شده اند. RV ها فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به کلاس های وزنی دارند تا همه چیز را در مواقعی که این مناطق تنگ است حمل کنند. شما نمی خواهید فقط حدس بزنید که اضافه وزن دارید یا نه. وزن RV شما تنها راهی است که می توانید بفهمید آیا RV شما در رژیم است یا باید بار را برای توازن مجدد وزن به منظور توزیع مجدد وزن به منظور دستیابی به آمار برابر در لاستیک های حاشیه ای و کنار جاده ای تقسیم کنید.

خوب ، وزن RV شما چیزی است که اکنون می دانید که باید انجام دهید. اما کجا می توانید این کار را انجام دهید؟ می توانید به ایستگاه های توزین عمومی بروید و RV خود را با هزینه اندکی وزن کنید. جستجوی مقیاس های عمومی در صفحات زرد نزدیکترین مکان را نشان می دهد. Truckstops همچنین مقیاس هایی را ارائه می دهد ، اما این معمولاً ارزش محورهای مستقل را به شما نمی دهد. همچنین می توانید مکان های دیگری را در خارج از خانه پیدا کنید. همچنین شرکت های خصوصی هستند که این خدمات را ارائه می دهند. می توانید وزن زیر هر محور را اندازه بگیرید و هنگام بکسل ، وزن های متصل و جدا شده را اندازه گیری کنید تا بار پیچ و مهره یا زبان را تعیین کنید. اینها همه ارزش های مهمی هستند که هنگام وزن RV خود باید در نظر بگیرید.

خوب ، وقتی RV خود را وزن کردید ، متوجه شدید که چیزهای زیادی دارید. حالا چی؟ زمان آن فرا رسیده است که همه چیز را مرور کنید و ببینید آنچه مدتی است از آن استفاده نکرده اید. هر شش ماه یکبار تجهیزات خود را بررسی می کنم و اقلام استفاده نشده را دور می ریزم. در چهار سال گذشته ، با رهایی از چیزهایی که هرگز از آنها استفاده نمی کنیم ، وزن زیادی از دست داده ایم. به عنوان یک RVer تمام وقت ، به راحتی می توانید بیش از حد بارگیری کنید ، زیرا حمل تمام ملزومات زندگی می تواند باعث افزایش هزینه ها شود!

هنگامی که نیازهای مورد نیاز خود را مشخص کردید ، زمان شارژ RV فرا رسیده است. اقلام سنگین خود را در دکل پایین و وسایل سبک تر را بالاتر نگه دارید. شارژ با این روش باعث کاهش تاب خوردن هنگام رانندگی می شود. در مورد تقسیم بار در هر دو طرف ، می توانید با اندازه گیری فاصله جاده ها در دو طرف موتورخانه ، تعیین سریع کنید. اگر از یک طرف یک اینچ پایین تر از طرف دیگر هستید ، ایده خوبی دارید که باید چیزها را جابجا کنید. باید دوباره دستگاه خود را وزن کنید تا ببینید آیا به هدفتان رسیده اید یا خیر.

وزن RV شما یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید قبل از اینکه در این فصل RV وارد خیابان شوید ، انجام دهید! با انجام این تعمیر و نگهداری لازم ، شما یک موتورخانه مناسب وزن و متعادل خواهید داشت که شما را با خیال راحت به مقصد می رساند! ما برای شما سفری امن در این فصل آرزومندیم!