میزان مصرف آب در ورزش ؛ زمان ورزش چقدر آب بخوریم؟ | علم ورزش


چنین در این مقاله الخخوانید

از 20 به عرق تشنه و کم کم خستگی در پدیدار. مشکل از کجاست؟ به احتمال زیاد این که علائم کم آبی بدن ظاهر شد. فعالیت بدنی و گرمای به طور طبیعی افزایش کمبود بدن و مصرف آب در ورزشکاران احساس.

نشدن در حین تمرین نشانه نیاز به عدم بروز کم آبی. بدن به تحریک تشنگی به گرسنگی است و پاسخ به تحریک تشنگی حین انجام فعالیت و تمرین به کاهش. باید برنامه ریزی کرد که در حین تمرین به طور مرتب آب. حتی اگر احساس تشنگی را تغییر دهید.

میزان مصرف آب در ورزشکاران

قبل از تمرین: 2 از 3 نصف تا یک لیوان نیز بلافاصله قبل از.

در حین تمرین: حین بایستی 20 تا 15 یک لیوان آب. این موضوع در ابتدا سخت شد تا چند هفته بدن به این موضوع می رسید.

بعد از تمرین: از تمرین بدن به تعریق به تا آب از دست رفته حین تمرین را جبران دارد. ازای هر کیلوگرم وزنی بعد از تمرین کم می کنید یک فنجان آب.

حاضر ”در هوای گرم مرطوب به آب کرد اما به حال شما بود که کم در هوای سرد نیز داد چر ا که شم تعنفد اد شم اما به در هوای بسیار سرد به میزان کافی آب بنوشید حتی اگر تشنه.

نوشیدن برنامه ریزی آب

میزان مصرف آب در ورزشکاران - قبل از ورزش ، تمرین و بعد از آن

برنامه ریزی شده آب برنامه آشامیدن میزان پیش بینی شده است و بعد تمرین مورد نیاز می. ، خطر گرمازدگی و جلوگیری از ایجاد هیپوناترمی من از نامیده شدن هدف این برنامه به حداقل رساندن بدن به اوج عملکرد ورزشی ، کاهش فشار وارده بر و تعدیل و کاهش دمای یافته حین تمرین) است.

دستیابی به این هدف ، کاهش مایعات تغییر وزن بلافاصله از ورزش با آب کافی از بدنی بیش از.

این نوع شیوه هیدراتاسیون ورزشکاران رشته ای که به مدت. که نگران اوج عملکرد خود هستند که در طول فعالیت به مانند ماراتن نیز استفاده می شود. برای کسانی که میزان بالایی دارند ، این اینترنت مفید واقع می شود.

متخصصان توصیه می کنند زمانیکه در صدد میزان تعادل دارید ، باید شرایط شدیدتر از بدنی فعلی تان یا مشابه قرار گرفتن (از نظر نوع ورزش ، افزایش و حرکت سریع) و نیازهای مایعات خود را متناسب با فعالیت تان.

مصرف آب تا رفع تشنگی

میزان مصرف آب در ورزشکاران - قبل از ورزش ، تمرین و بعد از آن

آب در ورزشکاران متناسب سطح تشنگی ، از روش مفید هیدراتاسیون و مستند. معنای ساده تا زمانی تشنگی می کنید که عطش تان برطرف می. وجودی که این استراتژی ساده به آن مکانیسم تشنگی امکان پذیر است در هم از.

زمانی که مدت ورزش کوتاه است. این استراتژی برای افراد به عنوان شرکت یا تمرینی جدید تر.

نیازهای مایعات برای پیاده روی و دونده ها

از فردی که برای بدنی خود را برمی خواست با سرعت تمرین می. به عنوان مثال ، این افراد پیاده روی 30 دقيقه اي چند بار در هفته برنامه ريزي كنند تا توصيه شده است انجمن قلب آمريكا در فعاليت سرعت اين گونه فعاليت 3.5 4.0.

با شدت متوسط ​​پیاده سازی کنید ، بازرگانی آب یا اساس سطح تشنگی احتمالا بهترین گزینه شما. شنیده اید که کاملا قبل از فعالیت ورزشی بسیار مطلوب بوده اید. نوشیدن مقدار کافی آب کل روز است به عنوان.

نکات نوشیدن آب در ورزش

موارد زیر در میزان مصرف آب در ورزشکاران هنگام ورزش و پیاده روی و یا زمان نوشیدن آن نقش دارند

  • که در آن تمرین کنید ، ارتفاع و شرایط آب و هوا محل.
  • میزان مدت تمرین و شدت تمرین
  • تعریق با توجه به فعالیت که آب دفی آب در تعادل.
  • میزان تشنگی. به صورت عادت هر دقیقه یک بار سطح تشنگی خود را چک.

استفاده از نوشیدنی های ورزشی بهتر است یا آب معمولی؟

میزان مصرف آب در ورزشکاران - قبل از ورزش ، تمرین و بعد از آن

به این سوال بستگی مدت زمان و تمرین زیاد. تمرین شما را کمتر از ساعت انجام دهید همان آب معمولی گزینه مناسبی. اگر تمرینات خود را بیش از یک ساعت نوشیدنی انجام دادید که باید تأمین انرژی عضلانی شما را تأمین كنید. نوشیدنی 4 تا 8 (گلوکز). (اعمال نوشیدنی های ورزشی دارای چنین میزان از قندهای ساده هستند.)

چیزی در مورد نوشیدنی های ورزشی همراه با سدیم باید بدانید

ورزش ها و ورزشکاران نیازی سدیم اضافی در حین تمرین و بعد از تمرین. دونده های حرفه ای ماراتن نیز چندانی به سدیم پیدا کردند. اگر شما در یک فوق العاده استقامتی که بیش از حد نیز اضافه شده است. 50

پس نتیجه می گیریم اگر شما پزشک هستید هیچ فایده ای ندارید ، اما باید از طرفی به آب توجه کنید. اگر شما مشکلی با آب معمولی تمرین تان را یک ساعت یا است ، نیازی از نوشیدنی های ورزشی استفاده کنید. در صورت افزایش و مدت زمان زیاد جذب آب ساده در معده نوشیدنی ورزشی می توانم تا حدی به شما کمک کنم.

علائم کم آبی بدن

برای یک ورزشکار بسیار مهم که نشانه های آبی و گرما بدند ، صورت هر گونه از ایم علقائم سر عا را مشاهده کنید.

علائم اولیه (علائم زودرس)

خستگی ، احساس سبکی در سر ، از دست دادن اشتها ، ادرار رنگ رنگ با بوی شحدید (آمونیاک) ، م

علائم ثانویه (علائم شدید)

در بلع ، تاری دید گودی دور تعادل و تلو تلو خوردن ، حواس گرفتگی. صورت مشاهده هر کدام از این نشانه ها که مایعات کافی به بدنتان می باشد.

: elmevarzesh.com

:

http://www.healthdiscovery.net/articles/drink_up.htm

https://www.verywellfit.com/drinking-for-fitness-walking-tips-and-guidelines-3432649

https://www.verywellfit.com/walking-water-calculator-3860943