میوه های زمستانی مفید برای یبوست – دکتر رویا خادمیان


میوه های زمستانی مفید برای یبوست

یکی از مشکلات گوارش رایجی استقلالی است با زندگی و نوع تغذیه افراد. این میان اما مصرف میوه های ممکن است در رفع این مشکل کمک و آن را برطرف.

بسیار از افراد به متفاوت از یبوست رنج می برند. عارضه معمولاً در نتیجه سبک زندگی کم تحرک و انتخاب غلظت رژیم غذایی اتفاق می افتد. باور محققان و کارشناسان یبوست بیشتر نتیجه مورد نیاز مقدار کافی فیبر غذا و کمتر از نیاز آب.

بیماری در عملکرد طبیعی بیشتر افراد آن رنج می برند تأثیر گرفته است در روزمره آن ها ایجاد شده است. نامنظم روده می تواند درد شکم ، حالت تهوع و احساس ناراحتی عمومی داشته باشد. باید به کردی که یک بیماری زندگی نمی کند اما نیازی به این نبوده تا قادر باشی و عمل کنی.

مواد بسیار زیاد وجود دارد که می توانید در رفع عارضه یبوست کمک کنید. مواد غذایی جایگزین مناسبی داروها و سایر روشهای درمانی. آنجا که در حال حاضر در زمستان میوه پائیزه و زمستانی هستیم تا از آن استفاده کنیم. توصیه می شود این موارد را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کرده و از نتایج شگفت انگیز استفاده کنید:

مرکبات:

پرتقال با اندازه طبیعی حدود سه گرم فیبر. میوه همچنین منبع غنی فیبرهای محلول زمان انتقال مواد غذایی در روده شما را از نجات استفاده کرده است. و بیشتر ترکیبات همچنین یک نوع شکل فلاوانول به نام نارینژنین به سیستم گوارشی انسان در دفع کمک می. این فصل از خوردن نارنگی و لیمو شیرین غافل.

انگور:

میوه ای که در پائیز هفته های آماده قرار گرفته است ، فیبر غذا آن را در حدود چهار. این میوه به طور طبیعی باعث افزایش حرکت شده و یبوست را برطرف می.

سیب:

از افراد معتقدند خوردن باعث ایجاد شده اما باید در نظر داشته باشید که یک سیب متوسط ​​دارای توان / 4 گرم فیبر بوده است. از یبوست رنج می این میوه قطعاً باید بخشی از رژیم روزانه شما باشد.

گلابی:

سرشار از فیبرهای مفید است و با مقدار بیشتری حدود / ۵ گرم فیبر. میوه همچنین دارای فروکتوز سوربیتول می به عنوان ملین طبیعی بودن حرکات روده می.

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان