نامه به سردبیر – 29 سپتامبر 2021موضوع: ستون میراندا دیوین در مورد ادعای دولت بایدن مبنی بر بسته بودن مرز جنوبی.

در حال پیر شدن است (“WH یک موضوع مرگ و زندگی است ،” میراندا دیوین ، 27 سپتامبر).

همه دروغ گفتن در مورد تعداد افراد از هائیتی و جایی که آنها رفتند ، مشکلات ماموران سوار بر اسب ، و فقط ناراحتی عمومی در مرز باعث می شود من بیمار شوم.

ما یک مرز باز داریم و هر کسی که بخواند می تواند درک کند ، مهم نیست که این دولت به ما چه می گوید.

آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی ، رئیس جمهور بایدن و کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور چگونه می توانند به مردم آمریکا بگویند که مرز بسته شده است؟

بار این همه مزخرف بر دوش کشورهای مرزی و مأمورانی است که دائماً در تلاش هستند تا از بقیه ما محافظت کنند ، نگران کننده و غیر ضروری است. ما برای غلبه بر عقل سلیم نیاز داریم.

جو مارکو

هاتبورو ، پدر

من 14 رئیس جمهور را در کار خود دیده ام و هرگز رئیس جمهور فعلی ما و دولتش را ندیده ام ، به ویژه مایورکاس ، که آنقدر در مورد بحران در مرزهای جنوبی دروغ گفت که شمارش را متوقف کردم.

دروغ های مایورکا در مورد جریان مداوم مهاجران غیرقانونی نه تنها برای پنهان کردن بی کفایتی کامل او ، بلکه برای مخفی کردن تصمیم وحشتناک بایدن برای باز کردن مرز برای همه است.

اظهارات وی مبنی بر بسته بودن مرز با پوشش روزنامه های پست و فاکس نیوز افشا شد.

این باید زود تموم بشه سیاست های دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا باید برای تأمین امنیت مرزها بازگردانده شود و مایورکاس باید برکنار شود.

Richard A. Ketay

نیوآرک ، نیوجرسی

دیوین درست می گوید: بایدن تمام دوران حرفه ای خود را صرف پیچاندن حقیقت و فریب مردم کرده است.

آنقدر دروغ از بایدن و دولتش آمده است که کنار آمدن با همه آنها سخت است.

مایورکاس دروغگو است. نماینده نانسی پلوسی دروغگو است و اعضای تیم دروغگو و یهودستیز هستند.

من احمق نیستم. همانطور که دیوین گفت ، سیاستمدارانی که اطلاعات رای دهندگان را دست کم می گیرند این کار را با مسئولیت خود انجام می دهند.

ایملدا دی مارتین

بانک قرمز ، نیوجرسی

به نظر می رسد دولت بایدن و مقامات منتخب دموکرات تصور می کنند که شهروندان آمریکایی افراد نادانی هستند و نمی توانند خودشان فکر کنند.

ما می بینیم در مرز چه اتفاقی می افتد. ما می دانیم که برای کنترل روایت چه کار می شود کرد. ما کاملاً آگاه هستیم که حواس پرتی و هرج و مرج بخشی از برنامه ای است که توجه و گناه را به خاطر اشتباهات بی سابقه منحرف می کند.

در دنیای آزاد رژ لب کافی برای قرار دادن این خوک وجود ندارد. این افراد چگونه شب ها می خوابند؟

ترزا اوبراین

ملویل

مشکل: یک جوان 15 ساله با اتهامات قبلی به اتهام چاقو زدن به یک نوجوان 17 ساله دستگیر شد.

به شهر نیویورک اجازه داده شده است وحشی شود و به سرعت در جهت اشتباه حرکت می کند (“عصبانیت در بستگان نوجوانان قتل شده” ، 28 سپتامبر).

این هرج و مرج به لطف شهردار ، یک برنامه بهداشت روانی ناموفق و قضات و دادستانانی که درک نمی کنند ، شدید است.

زندگی دیگری که به دلیل یک عمل کاملاً شرورانه توسط یک کودک 15 ساله انجام نشده است ، غیر قابل قبول است. سیاستمداران روشنفکر به چند سرنخ نیاز دارند تا بدانند مشکلی واقعی وجود دارد؟

سیاست باید از دستکش بچه های فریبنده و بی فایده به جنایتکارانی تبدیل شود که تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

دکتر لودمن

بریج پورت ، کانن

کودکان کودکان دیگر را می کشند – و بزرگسالان نیز.

این اصلاحات وثیقه فقط این جنایتکاران را تشویق کرده است زیرا آنها بلافاصله برای ارتکاب جنایات جدی تر آزاد می شوند. کافی است.

کیم کودی

سنگ سفید

آیا دوست دارید داستان های امروز را بسنجید؟ افکار خود (همراه با نام کامل و محل سکونت) را به [email protected] ارسال کنید. نامه ها از نظر وضوح ، طول ، دقت و سبک مورد ویرایش قرار می گیرند.