نحوه انتخاب بهترین ارزش

کاهش وزن یکی از سخت ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. احتمالاً پیچیده ترین جنبه برای دستیابی به وزن ایده آل می تواند تعیین میزان مصرف غذاهای کاهش وزن در برنامه رژیم غذایی شما ، همراه با مقدار غذایی باشد. هر نوع رژیم غذایی متفاوت دارای قوانین متفاوتی است ، بنابراین ممکن است گیج کننده باشند.

چندین ارائه دهنده برجسته کاهش وزن اغلب فریادهای ناامید کننده برای کمک از زنان و مردان را می شنوند و حدس و گمان را در مورد نکات یادگیری از جمله اندازه مناسب و نوع غذاهای مجاز با برنامه رژیم غذایی خاص حذف کرده اند. این سازمان های کاهش وزن برنامه های غذایی برای کاهش وزن ایجاد کرده اند که می تواند به درب منزل شما تحویل داده شود. هر یک از این غذاهای رژیمی کاملاً تقسیم شده اند بنابراین هیچ حدسی وجود ندارد.

DineWise
DineWise ارائه غذاهای رژیمی را با آن چیزی خاص ارائه می دهد. DineWise همچنین شامل وعده های غذایی برای دو نفر و وعده های غذایی مخصوص رژیم غذایی است. وعده های غذایی کاهش وزن از 10 دلار شروع می شود. در DineWise هیچ تعهدی برای یک هفته یا بیشتر وجود ندارد. شما به سادگی وعده های غذایی خود را از هر نقطه در ایالات متحده خریداری کرده و ظرف چند روز به خانه خود تحویل می دهید. آنها با انتخاب پیش غذا و غذاهای جانبی منوی خود را ایجاد می کنند و بیشترین آزادی را در تعداد وعده های غذایی برای اضافه کردن به برنامه غذایی کاهش وزن ارائه می دهند. شما می توانید از بین برنامه های غذایی از پیش تعریف شده انتخاب کنید یا هر مقدار که دوست دارید صبحانه ، ناهار و شام را برای کاهش وزن انتخاب کنید ، و یک برنامه آزمایشی سه روزه ارائه می شود.

رژیم آشپزها
رژیم سرآشپزها بر اساس این دستورالعمل است که یک وعده غذایی متعادل حاوی 40 درصد کربوهیدرات ، 30 درصد پروتئین و 30 درصد چربی است. در رژیم غذایی سرآشپز ، می توانید بین یک برنامه معمولی برتر ، یک برنامه گیاهخواری و لبنیات ، یک برنامه بدون قند برای بیماران دیابتی ، یک برنامه گیاهخواری ، یک منوی کوشر و حتی یک منوی کودکان را انتخاب کنید. شما می توانید در یک نمونه گیر سه روزه غذا شرکت کنید که در آن می توانید منو و برنامه غذایی را بدون قفل شدن آزمایش کنید. شما می توانید بین یک برنامه 7 روزه ، یک برنامه 14 روزه یا یک برنامه 31 روزه یکی را انتخاب کنید. هزینه این برنامه هفت روزه تقریباً 50.00 دلار در روز به همراه مالیات و حمل و نقل است.

DietToGo
Diet-to-Go شرکتی است که غذاهای کاهش وزن را در سرتاسر قاره ایالات متحده به شما ارائه می دهد. آنها مجموعه ای از برنامه های رژیم غذایی سنتی کم چرب را بر اساس 1100-1200 کالری برای زنان و 1400-1600 کالری برای مردان ارائه می دهند. این افراد همچنین غذاهای کم کربوهیدرات و غذاهای کم سدیم و همچنین گزینه های گیاهخواری را ارائه می دهند. وعده های غذایی شما هر هفته پست می شود و در جعبه های سرد با یخ خشک تحویل داده می شود. هر وعده غذایی باید در مایکروویو پخته شود و دستورالعمل ها نیز ارائه می شود. هزینه یک برنامه غذایی پنج روزه که شامل صبحانه و شام می شود فقط 90.00 دلار در هفته هزینه دارد ، در حالی که یک برنامه غذایی پنج روزه که شامل سه وعده غذایی است حدود 110.00 دلار در هفته هزینه دارد.

بیسترو ام دی
بیسترو MD درست پس از نمایش در Dr. فیل شو نمایش داده شد. بیسترو MD مواد غذایی بسته بندی شده با قابلیت قرار دادن مایکروویو را به خانه شما می رساند. وعده های غذایی Bistro MD توسط یک متخصص تغذیه به همراه سایر متخصصان برتر جمع آوری می شود. وعده های غذایی شما معمولاً کم چرب یا گیاهی است. شما باید وعده های غذایی به ارزش حداقل پنج روز سفارش دهید. هزینه پنج روز غذا ، شامل تنقلات ، تقریباً 145.00 دلار در هفته است. هزینه یک برنامه غذایی هفت روزه 180 دلار است. Bistro MD به تمام نقاط ایالات متحده تحویل می دهد.

تازه شناسی
Freshology غذاهای کاملاً طبیعی را برای افرادی که رژیم دارند ، ارائه می دهد. تمام مواد غذایی تازه ، هرگز منجمد یا فرآوری شده به درب شما تحویل داده نمی شود. همه گوشت ها فاقد هورمون هستند و همه میوه ها و سبزیجات ارگانیک هستند. Freshology فقط به مناطق خاصی از ایالات متحده ارسال می شود ، به عنوان مثال. B. مناطق جنوبی کالیفرنیا و ساحل شرقی. برنامه های رژیم غذایی با برنامه غذایی 14 روزه شروع می شود و تا برنامه های غذایی 90 روزه افزایش می یابد. هزینه وعده های غذایی تازه در حال حاضر حدود 55.00 دلار در روز است.

سیاتل ساتون
سیاتل ساتون غذاهای تازه را در برخی مناطق ایالات متحده ارائه می دهد و در برخی دیگر به سراسر کشور ارائه می دهد. هزینه برنامه غذایی بسته به محل زندگی شما و تعداد وعده های غذایی شما برای خوردن متفاوت است. برای این برنامه باید حداقل 14 وعده غذا بخرید. علاوه بر غذاهای گیاهی ، این منو شامل غذاهای سنتی کم چرب نیز می شود. هزینه های تعرفه بر اساس مکان متفاوت است و از 129 دلار تا 279 دلار متغیر است.

مدی فاست
غذاهای رژیمی Medifast به صورت ماهیانه خریداری می شوند. اینها وعده های غذایی تثبیت شده در قفسه هستند که می توانند به صورت la carte یا به عنوان یک برنامه غذایی یک ماهه خریداری شوند. آنها غذاهای گیاهی ارائه نمی دهند. آنها به سادگی برنامه هایی را برای مردان یا زنان ارائه می دهند. بیشتر وعده های غذایی که از آنها دریافت می کنید به شکل پودرهایی هستند که آب داغ به آنها اضافه می کنید. وعده های غذایی شما شامل شیک ، میله ، غلات صبحانه و سوپ پودر شده است. Medifast می تواند به هر مکانی در ایالات متحده تحویل دهد و هزینه آن حدود 300.00 دلار در هر ماه است.

NutriSystem
NutriSystem یکی از معروف ترین برنامه های رژیم غذایی است. این طولانی ترین زمان بوده است و به دلیل هزینه کم موفق است. مواد غذایی دارای قابلیت تثبیت و نگهداری در مایکروویو هستند. آنها به هر نقطه از ایالات متحده ارسال می شوند. برنامه های غذایی شامل برنامه هایی برای زنان ، مردان و افراد مبتلا به دیابت است. NutriSystem به یک تعهد چهار هفته ای نیاز دارد و ماهانه تقریباً 240.00 دلار هزینه دریافت می کند.

eDiets
رژیم های الکترونیکی از این نظر متفاوت است که شما می توانید از چه نوع رژیم غذایی استفاده کنید. شما بیش از 20 جایگزین از جمله رژیم های غذایی رایج مانند روش اتکینز و دیده بان وزن دارید. قیمت و نوع غذای ارائه شده بسته به انتخاب شما متفاوت است. این شرکت قیمت ها را بصورت آنلاین منتشر نمی کند ، اما یک نماینده چت زنده گفت قیمت ها در حدود 22 دلار در روز به علاوه حمل و نقل است.

با همه چیز ، از غذاهای لذیذ تا سوپ پودر شده ، مصرف کنندگان برخی تفاوت های کلیدی را در غذاهای راحتی که برنامه های رژیم کاهش وزن ارائه می دهند ، کشف خواهند کرد. یافتن بهترین ارزش پول برای نیازهای شما باید بر اساس تعادل بین هزینه و کیفیت غذا باشد. خواندن نظرات افرادی که برنامه های مختلف را امتحان کرده اند و تجربه کرده اند ، راهی عالی برای تعیین کیفیت غذاهایی است که به دنبال خرید آن هستید و با بودجه شما مطابقت دارد.

پیشنهاد دیگر این است که انتخاب غذاها را با دقت مطالعه کنید. آیا هر روز یک کلوچه کوچک برای صبحانه می گیرید؟ برخی از شرکت ها با ارائه اندازه های فوق العاده متوسط ​​، تلاش می کنند قیمت ها را پایین نگه دارند. به گرم هر وعده غذایی توجه کنید و کالری هر وعده غذایی را بررسی کنید تا مطمئن شوید خیلی کم نیست. برای اکثر مردم ، 400 کالری در هر وعده استاندارد م effectiveثر است. هر وعده غذایی باید دارای پروتئین ، کربوهیدرات و سبزیجات باشد.

در نهایت ، چاپ خوب همه خدمات موردنظر خود ، از جمله روند لغو در صورت نارضایتی را بخوانید. برخی از شرکت ها 100 درصد ضمانت رضایت را ارائه می دهند ، که به عنوان یک مزیت اصلی در انتخاب برنامه تحویل وعده غذایی کاهش وزن تلقی می شود.