نحوه تماشای زنده “فوتبال شب یکشنبه” به صورت رایگان


سانفرانسیسکو 49ers به ​​صورت زنده از ورزشگاه Levi’s در سانتا کلارا ، Green Bay Packers را دریافت می کنند فوتبال یکشنبه عصر!

گزارش های مربوط به مرگ Packers ممکن است اغراق آمیز باشد. بعد از اینکه آرون راجرز و همکارانش در هفته اول توسط نیو اورلئانز سنتین منفجر شدند ، آنها بهبود یافتند. فوتبال دوشنبه شب، شیرهای دیترویت را با نتیجه 35 بر 17 شکست داد. گرین بی دوباره در نبرد با 49 ساله ها در نور روشن یک بازی تلویزیونی ملی بازی می کند فوتبال یکشنبه عصربه جیمی گاروپولو و کمپانی فصل را با پیروزی های پی در پی جاده آغاز کردند و در هفته 1 شیرها را شکست دادند و در هفته 2 عقاب فیلادلفیا را شکست دادند. آیا سان فران می تواند بر تعدادی از مصدومیت های دوندگی غلبه کند تا فصل را با سه برد متوالی آغاز کند؟ در شرف پی بردن هستیم

به این ترتیب می توانید مبارزه Packers را با 49ers تماشا کنید فوتبال یکشنبه عصربه

ساعت چند است فوتبال یکشنبه شب شب امروز؟

مسابقه امشب 49ers / Packers ساعت 8:20 بعد از ظهر به وقت ET در NBC و Peacock Premium آغاز می شود.

PACKER VS 49ERS را از کجا ببینید فوتبال یکشنبه شب:

اگر ورود کابل معتبری دارید ، می توانید این هفته آن را بررسی کنید فوتبال یکشنبه عصر مطابقت مستقیم در وب سایت NBC ، برنامه NBC Sports ، وب سایت NBC Sports یا برنامه NBC. فوتبال یکشنبه عصر همچنین برای پخش رایگان در برنامه Yahoo Sports و برنامه NFL در دسترس است.

من می توانم تماشا کنم فوتبال یکشنبه شب در طاووس زندگی می کنید؟

آره! یکشنبه فوتبال شب همچنین برای پخش مستقیم از طریق Peacock Premium موجود است ، که با قیمت 4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال در دسترس است.

PACKER VS 49ERS فوتبال یکشنبه شب گزینه های زنده STREAM:

شما هم می توانید تماشا کنید فوتبال یکشنبه عصر با اشتراک فعال در fuboTV ، Hulu + Live TV ، YouTube TV ، Sling TV یا DIRECTV STREAM به صورت زنده زندگی کنید. همه سرویسهای پخش فوق یک پخش مستقیم NBC را ارائه می دهند. FuboTV یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان را به مشترکان واجد شرایط ارائه می دهد.

NFL
عکس: گتی ایماژ

من می توانم تماشا کنم فوتبال یکشنبه شب زنده در HULU؟

بله واقعاً! می توانید تماشا کنید فوتبال یکشنبه عصر به صورت زنده در Hulu با اشتراک فعال Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه). سرویس استریم یک آزمایش هفت روزه رایگان را ارائه می دهد و برای مدت محدود ، می توانید در سه ماه اول 10 دلار در ماه پس انداز کنید.

جاری فوتبال یکشنبه عصر در Hulu + تلویزیون زنده