نحوه تماشای “PAW Patrol: The Movie”PAW Patrol: The Movie این آخر هفته بیرون است و به لطف سرویس پخش جدید Paramount + تماشای آن در خانه راحت تر از همیشه است. این یک خبر خوب یا یک خبر بد برای والدین جوانان است گشت PAW طرفداران ، بسته به تحمل خود برای تماشای دوباره فیلم در مورد پلیس سگ. “وای وای ، من پلیس هستم!” – نقل قول مستقیم از Paw Patrol: The Movie، فرض می کنم.

بر اساس مجموعه متحرک کودکان کانادایی با همین نام ، PAW Patrol: The Movie شامل صدای کینگزلی مارشال ، کیگان هدلی ، شایل سیمونز ، لیلی بارتلام ، ران پردو و کیم رابرتز خواهد بود که همگی نقش سگ خود را از این سریال تکرار خواهند کرد. و برای افزودن یک قدرت ستاره ای کوچک به والدینی که با شما به خانه می روند ، این فیلم همچنین شامل صدای آیین آرمیتاژ ، مارسای مارتین ، یارا شهیدی ، کیم کارداشیان ، رندال پارک ، داکس شپرد ، تایلر پری و جیمی کیمل خواهد بود.

مطمئناً زمان خوبی خواهد بود ، اما با این همه سرویس پخش جریانی ، تماشای اولین فیلم های امروز شما در خانه می تواند گیج کننده باشد. نگران نباشید ، Decider اینجاست تا به شما کمک کند. پس تماشا کنید

اراده PAW PATROL: THE MOVIE در HBO MAX باشید؟

خیر PAW Patrol: The Movie در HBO Max نخواهد بود زیرا PAW گشت فیلم فیلم برادران وارنر نیست در طول یک سال گذشته ، HBO Max وارنر مدیا تمام فیلم های اصلی تئاتر برادران وارنر مانند گروه خودکشیبه با این حال ، به دلیل گشت PAW یک فیلم پارامونت است و نه یک فیلم برادران وارنر ، وقتی روی پرده سینماها می رود همزمان در HBO Max نمایش داده نمی شود.

است PAW PATROL: THE MOVIE روی NETFLIX؟

متاسفانه نه. PAW Patrol: The Movie در Netflix نیست گشت PAW این سریال در Netflix نیز وجود ندارد. استراحت سخت! با این حال ، می توانید P. تماشا کردنگشت AW سریال درباره هولو

است PAW PATROL: THE MOVIE بر روی مسیر؟ چطور ببینیم PAW PATROL:

بله واقعاً! PAW Patrol: The Movie همان روز که در سینماها ، جمعه 20 اوت ، روی پرده می رود ، از شبکه Paramount پخش می شود.

چطور ببینیم PAW PATROL: THE MOVIE در PARAMOUNT PLUS باشید:

PAW Patrol: The Movie جمعه 20 اوت در Paramount + پخش می شود PAW Patrol: The Movie اگر اشتراک Paramount +دارید.

Paramount +، که قبلاً به عنوان CBS All Access شناخته می شد ، سرویس پخش مجدد ViacomCBS نامیده می شود و محتوای CBS All Access ، CBS ، Showtime ، BET ، Comedy Central ، MTV ، Nickelodeon ، Paramount Pictures ، Pluto TV و سایر مارک های تجاری را شامل می شود. مشترکین در ایالات متحده می توانند یک طرح حق بیمه با 9.99 دلار در ماه یا یک برنامه پشتیبانی تبلیغاتی با 5.99 دلار در ماه دریافت کنند. لذت بردن!

توجه PAW Patrol: The Movie در پارامونت +