نرخ قتل ملی در گزارش FBI افزایش می یابد و در ایالت نیویورک منعکس می شود


بر اساس آمار FBI که روز دوشنبه منتشر شد ، در طول یک سال گذشته رکورد شکنی در تعداد قتلها در سطح ملی وجود داشته است ، اگرچه تعداد کلی جنایات خشونت آمیز کاهش یافته است.

در سال 2020 ، حدود 4،901 قتل بیشتر در سراسر کشور در مقایسه با سال 2019 رخ داده است ، تا 21،570 قتل در ایالات متحده ، که میزان قتل را از 5.1 به 6.5 در 100000 نفر افزایش می دهد.

در ایالت نیویورک ، این روند با روند صعودی در سراسر کشور همزمان بود: این گزارش نشان می دهد که میزان قتل در سال 2020 4.2 بوده است ، در حالی که در سال 2019 2.9 بوده است – که هنوز زیر میانگین کشوری است. اما آخرین اطلاعات FBI داستان کامل نیویورک را نشان نمی دهد.

تنها 15 ایالت تمام داده های جنایت خود را از طریق سیستم گزارشگری مبتنی بر حوادث ملی (NIBRS) ، سیستم ثبت جرم که اخیراً توسط FBI معرفی شده است ، ارسال می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که داوطلب ارائه داده های NIBRS به گزارش FBI است ، که برای تخمین تعداد جنایات خشونت آمیز در این کشور طراحی شده است. در واقع ، در سال 2020 FBI تنها 22 قتل در اجرای قانون را در ایالت نیویورک ثبت کرد که “15 درصد از کل جمعیت را پوشش می داد.”

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر جنایی NYPD که بر تیراندازی و قتل در سطح شهر تمرکز دارد ، می گوید ممکن است در به دست آوردن داده ها تأخیر وجود داشته باشد. به FBI داد ، مشکل هنوز پابرجاست.

هرمان ، متخصص در نقشه برداری جرم و جنایت می گوید: “پردازش سیستم NIBRS بسیار بیشتر طول می کشد ، اما این سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بوده است.” “NYPD ممکن است به خود افتخار کند ، اما مقایسه آن با یکی از بدترین صعودهای تاریخ چندان منطقی نیست. این مانند این است که بگوییم “حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما سال گذشته بدترین افزایش در یک دهه گذشته بود. ”

جدیدترین گزارش CompStat NYPD تاکنون 348 قتل را در سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 357 مورد قتل بوده است. این اداره 462 قتل را برای کل سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که طبق آخرین داده های NYPD ، میزان قتل امسال 2.5 درصد کاهش یافته است ، اما از سال 2019 نزدیک به 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه ها و وکلای مجری قانون محلی افزایش جنایت های خشونت آمیز را به اعتراض به عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه نسبت داده اند.

اعداد و ارقام از واقعیتی متفاوت از برخی گروه های محلی محله صحبت می کنند. ایشا سکو ، مسس و مدیر عامل Street Corner Resources ، یک موسسه غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر حذف خشونت با اسلحه تمرکز دارد ، گفت که در سال های اخیر تغییرات قابل توجهی در جامعه مشاهده کرده است.

سکو می گوید: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن فردی سعی کرد وضعیت را کاهش دهد و در این راه جان خود را از دست داد.” “من فکر نمی کنم هیچ کدام از اینها ربطی به اصلاح وثیقه داشته باشد ، اما کووید نقش داشت. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند انتظار چه چیزی را دارند. ”

داده های شهر نشان می دهد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو بیشتر از نیویورک در سال 2020 بوده است.

و در حالی که هرمان نرخ کلی جنایت در شهر را نگران کننده می داند ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت به مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی شهر در مورد جنایات بر اساس مناطق جمع آوری شده نشان می دهد که مناطق هارلم ، برانکس ، جنوب بروکلین ، کویینز شمالی و استیتن آیلند شاهد افزایش قتل ها از سال 2019 تا 2020 بوده است.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد مناطقی بود که در آن تعداد زیادی قربانی و قتل در سال 2020 وجود داشت.” “مشکل این است که بدتر شده است.”

جوزف گدئون این داستان را برای واحد Race & Justice of Gothamist / WNYC گزارش داد. اگر نکته ، تاریخ یا ایده داستانی دارید ، به آنها ایمیل بزنید [email protected] یا در توییتر ثبت نام کنید @ JGedeon1به

این مقاله به روز شده است تا نشان دهد که میزان قتل 6.5 در 100000 در سراسر کشور در سال 2020 و 5.1 در 100.000 در 2019 است. برای ایالت نیویورک ، نرخ 2020 4.2 در 100،000 است ، از 2.9 در 100،000 در 2019. این نرخها درصد نیستند.