نرخ واکسیناسیون COVID برای کارگران نیویورک به 74 its می رسد – اما پاسخ دهندگان اولیه هنوز عقب هستند


دو هفته پس از قانون “واکس یا تست” نیویورک ، شش آژانس شهری ، از جمله کسانی که اولین پاسخ دهندگان را آموزش می دهند ، هنوز نتوانسته اند میزان واکسیناسیون COVID-19 خود را به 60 درصد برسانند.

نتایج نشان می دهد که چگونه علی رغم تهاجم شهردار بیل دو بلاسیو با الزامات و بازگشت به نظم کار ، شهر همچنان با واکسیناسیون کارکنان اصلی نیروی کار خود مبارزه می کند. هر دو با اعتراض مواجه شدند.

به گفته دفتر شهردار ، 74 درصد از کارگران شهر یا حدود 272000 نفر حداقل یک دوز واکسن را تا روز جمعه دریافت کرده اند. این میزان برای کل بزرگسالان 82٪ از سطح شهر پایین تر است. تعداد افرادی که در این شهر مشغول به کار هستند از نظر فصلی متفاوت است ، اما بر اساس آمارهای رسمی تا اواسط ماه اوت حدود 367000 نفر بود.

بیش از یک ماه است که شهردار دو بلاسیو برای اولین بار اعلام کرد که کارگران نیویورک باید واکسینه شوند یا آزمایش های ویروسی هفتگی انجام دهند ، اما این سیاست تا 13 سپتامبر اجرایی نشد. در آن زمان ، این حرکت برای یک شهر بزرگ ایالات متحده پیشگام تلقی می شد. از آن زمان ، رئیس جمهور جو بایدن واکسیناسیون را برای اکثریت قریب به اتفاق کارکنان و پیمانکاران فدرال اجباری کرد.

دی بلاسیو بارها گفته است که مایل است دستورالعمل دقیق تری بدهد که در صورت عدم بهبود میزان واکسیناسیون علیرغم مشخص نشدن هدف ، گزینه آزمایش را حذف می کند. با این حال ، چنین قانونی در حال حاضر برای کارکنان بهداشت شهرداری و وزارت آموزش و پرورش وجود دارد. آخرین مهلت برای هر دو گروه برای گرفتن حداقل یک ضربه برای دوشنبه تعیین شده بود. با این حال ، پس از صدور دستور قضایی فدرال در روز جمعه ، دستور مربیان شهری به تعویق افتاد. در آستانه صدور حکم ، شهردار گفت که شهر “هزاران” معلم جایگزین واکسینه شده آماده حمایت از کسانی است که تصمیم گرفتند واکسینه نشوند.

د بلاسیو روز جمعه در برنامه برایان لرر WNYC گفت: “بنابراین بله ، ما باید از چند جایگزین استفاده کنیم.” “سوالی در این مورد وجود ندارد. اما هیچ کمبودی برای معلمان جایگزین وجود ندارد. و ما تنظیمات را انجام خواهیم داد. و اگر مجبور باشیم چیزهای بیشتری با خود بیاوریم ، بیشتر خواهیم داشت.”

دکتر. دنیس نش ، استاد اپیدمیولوژی در CUNY که از دستور سختگیرانه حمایت می کند ، گفت که به نظر می رسد پیشرفت برای برخی از بخشهای شهری “یخبندان” است – و این می تواند نشانه این باشد که بسیاری از کارکنان که تازه آماده هستند به جای آزمایشهای هفتگی تحت آزمایش قرار می گیرند. واکسینه شدن

آتش نشانی شهرداری ، با بیش از 17000 کارمند لباس نظامی و غیرنظامی ، به سختی میزان واکسیناسیون خود را از آخرین اطلاعات تخلیه شده در 9 سپتامبر افزایش داده است و فقط میزان واکسیناسیون خود را در کمتر از یک درصد در سه هفته گذشته افزایش داده است. در حال حاضر 58 درصد است.

تقریباً 52000 نفر از افراد غیرنظامی و متحدالشکل اداره پلیس نیویورک پیشرفت بهتری داشتند: میزان واکسیناسیون از 53٪ به 58٪ در مدت مشابه افزایش یافت. دست کم 61 مقام NYPD بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند و دو مورد در پنج هفته گذشته گزارش شده است.

وزارت اصلاحات ، به دلیل بحران جاری در جزیره رایکرز ، تحت نظارت است ، کمترین میزان واکسیناسیون گزارش شده را 48 دارد. در ماه جولای حدود 9000 کارمند وجود داشت ، اگرچه این آژانس دچار کمبود پرسنل بود.

در پایان بالا ، کمیسیون حفاظت از نشانه ها بالاترین میزان واکسیناسیون را در لیست با 97 ثبت کرد. حدود 75 کارمند دارد.

در آخرین گزارش شهر ، روند گیج کننده ای وجود دارد. کمیته تضاد منافع مشاهده کرد a برای کاهش در میزان واکسیناسیون از 92 to به 86 ، که نشان دهنده افزایش کارکنان یا تغییر گزارش است. از همان ابتدا ، روش شهر برای جمع آوری داده ها در مورد واکسیناسیون گاهی ناقص و ناسازگار بود. برخی از آژانس ها در ابتدا گفتند که شامل کارمندانی که در خارج از شهر واکسینه شده اند نمی شوند. همچنین مشخص نیست که چه تعداد از آژانس ها مانند وزارت آموزش و پرورش یک پورتال خود افشاگری برای کارکنان خود ایجاد کرده اند.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری شهر ، گفت که افزایش اخیر نرخ واکسیناسیون “به دلیل جمع آوری کامل اطلاعات و واکسیناسیون بیشتر” بوده است.

در کمال تعجب ، دفتر شهردار با حدود 300 کارمند خود در سه هفته گذشته هیچگونه افزایشی در میزان واکسیناسیون مشاهده نکرده است. این عدد هنوز 86 درصد است.