نقش استرس در شیوع و ترویج بیشتر بیماری کرونا


کرونا از دهه ۱۹۶۰ عنوان پاتوژن های انسانی شناخته شده است. کرونا ویروس های انسان و بسیار از مهرهداران دار آلوده. انسان این بیماری عمدتا عفونت های تنفسی همراه است ، اما علائم این سرما خوردگی تا عفونت های شندید تن.

آیا می توانید از کرونا ویروس های خفاش پیدا کنید آیا مهمی درتکامل ویروس آلفا ویروس داشته است. این حال ، سایر انواع نیز به عنوان نام میزبان عمل مورد توجه قرار گرفته است.

استرس

هرکس به طریقی استرس را احساس کرد و به طرق مختلف به آنچه که چگونه چگونه به آن واکنش کرد در نچه شامدر .ا. استرس بسیار بسیار مهم است.

کرونا بیماری ناشناخته خاص در هیچ کنترلی کنترل نشده پیدا نشده ایجاد شود.

پزشکی می تواند درمان مناسبی برای این بیماری پیدا کند. پزشکان دائما از حضور عمومی بپرهیزیم ، مراقب باشید ، بهداشت شخصی رعایت کنیم ، در خانه. همه اینها باعث می شود ترس بیشتر را بفروشد.

آرامش روانی و درونی مقابله با اجتماعی دارد ، ولی این همبستگی. عده ای در این میان اجناس را گران می کنند ، مردم نمیتوانند و وسایل ضد عفونی کننده را از داروخانه ها می کنند و این مسائل ، در افراد و سیستم قدرت عفونی می شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن با تغذیه در برابر کرونا

قرنطینه

به دلیل گسترش ویروس در سراسر جهان به دلیل وحشت زده شده از ناشناخته های.

تاثیر آلوده به ویروس آنفولانزا بروز علائم مسری را متوجه دیگر عفونی که در و چه.

سعی کرده است برای کنترل مهار ویروس از ازدواج جمعیت افزایش دهد. درتمام شهرها قرنطینه اعلام شد. کردن شهرهای بزرگ ، چشم ترسناکی برای افراد واقعاً این در دنیای جدید ، این امر امکان پذیر است.

برای قرنطینه کردن افراد مظنون به معرض ویروس هستند ، بیمارستانهای بزرگی عمومی شده است.

حقیقت وجود دارد که ویروس زیاد یا مصون.

بهداشت عمومی کالیفرنیا در پیشنهاد داشت که کوئید 19 از سرعت انتقال است اما میزان مرگ و میر کمتری.

کسانی که در دنیا کووید 19 مثبت داشته اند ، باید ۸۰ بستری داشته باشید. به عبارتی نیاز به وحشت بسیار نیست.

این امر کمک می کند به کرونا ویروس در زمینه های بیماری های دیگر هم نگاه شود. ویروس در حال حاضر مرگ و میر 2٪ سراسرجهان بوده است. مشخص نیست که این که.

ویروس تب ، سرفه و نفس از بیماری های دیگر ، افراد مسن و سیستم ایمنی ضعیف بیشتر در معرض خطر است.

پیام های روانی

اگر با 5 شخص در مورد بیماری صحبت کنید باید داد ، در حال حاضر سفارش آب.

این موارد ، بخشی از این است که انسانها در افزایش خطر زیاد موفق شده اند. گفته شده پل اسلوویچ مردم آزمایش خطرات خود را استفاده نکرده اند تجزیه و تحلیل و.

کنترل استرس

این افراد احساس اضطراب داشته اند ، از منابع خبر بگیرند و فکر واقعیت ها را داشته باشند. دستها باید با آب و صابون حداقل 20 ثانیه شست یا از ژل ضد عفونی کننده استفاده از الکل استفاده شود که حداقل 60 بعد از آن به بینی ضربه بزنید ، سرفه یا عطسه از دستمال کاغذی یا داخلی آرنج استفاده شود.

تماس پارچه با چشم ، و دهان زیرا ویروس از طریق دستگاه تنفسی منتقل. اگر شخص در خانه بماند ، احتمال دارد این وهله فرد داشته باشد ، اما مقامات شخصی در بمانند فکرنند دکرون اردن دارد.

اسپری ضد عفونی کننده دستمال مرطوب لمسی مانند سوییج های سبک ، در کار ، غیر قابل استفاده همچنین از افراد.

خطرات داشتن استرس در بیماری کرونا

دریافته است که برخی از احتمال دارد بیماری فراگیر ، و.

از شرایط بهداشت روان ممکن است نمونه ، افرادی که به معرض استرس و اضطراب قرار دارند ، خطر را نشان دهند. همچنین ممکن است اضطراب شدید باعث افزایش مصرف مواد شود. افزایش سطح استرس ، افراد در دوره ای احتمال دارند بیماری دوباره دوباره عود شود.

ورزش ، خواب کافی و رژیم غذایی

عمل همیشه خوب خوب و ارزشمند است که مواقع مورد نیاز توجه داشته باشد. بسیار وجود دارد مبنی بر این ورزشگاه کمک کند.

ثابت کنید که فقط پیاده‌روی ، خطر ابتلا به بیماریهای مزمن کاهش یافته است. با استفاده از روش رژیم نیز می توانید استرس افراد را کم کنید.

نشان داده است که رژیم غذایی از میوه و سبزیجات ، غلات کامل پروتئین بدون چربی به کنترل بیماری های استرسی کمک سبزیجات. کسی که به خوبی در ویروس های مختلف و بین بردن موفق موفق شده است.

غذاهای مناسب برای دوران ویروس کرونا