نقش چربی در عضله سازی


2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 )
بارگذاری…

نقش چربی در عضله سازی

چربی در عضله سازی افزایش عملکرد ورزشی بسیار مهم. قدرت بدنی و رشد در شدت ورزش های رقابتی حائز اهمیت. همین جهت عناصر در بهینه سازی مجدد عضلات نقش خواستند. خوردن چربی را می توان مستقیماً عضله سازی کند. اما در ایجاد تناسب اندام نقش به سزایی.

همچنین مصرف کافی چربی جذب نیازهای اساسی ، تولید و هورمون های مورد نیاز برای رشد عضلات مورد نیاز است. در ادامه تنورز مقدار مصرف چربی های سالم بدنسازی و نقش چربی در رژیم غذایی.

نقش چربی در عضله سازی

برای ساخت عضله ، لازم است انواع غذاهای مغذی که غنی از پروتئین های ، کربوهیدرات ها و چربی سالم هستند ؛ را مصرف کنید. کاملاً صحیح این “ماکروها” (درشت مغذی تعداد) افزایش عضله سازی ورزشکاران برای تأمین انرژی در انقباضات عضلانی و فعالیت بدنی مورد نیاز حین ورزش ، مهم.

نقش نقش چربی در و رژیم به حفظ بهینه سلول و هورمون های اشاره. دو این موارد در شرایط ایده یآل برای عضویت سازی بسیار مهم است. “مرکز بهداشت هاروارد” بیان کرد که وجود چربی برای محافظت از غشای سلول ، حیات هر سلول و غ الافایل اطرب .ف ل ل ارب.

چربی برای حرکت عضلات ، تبدیل شدن واکنش های التهابی بوده است و بدن آنها دچار آسیب شده است. در مقایسه با کربوهیدراتهای چند پروتئینهای بیش از دو برابر انرژی. مطابق نظر “انجمن قلب آمریکا” چربی ها در رژیم غذایی ازای هر گرم انرژی تولید می کنند. حالتی که کربوهیدرات ها و هرکدام چهار کالری به ازای هر گرم تولید می کنند.

دریافت شده از غذا اکسیداسیون سنتز شده و به اسیدهای چرب تجزیه. اسیدهای چرب از طریق خون برای سوختنوساز عضلانی در طول جلسات تمرین استفاده کرد.

مقدار مصرف چربی های سالم در بدنسازی

ویتامین های جذب و عضویت سازی به چربی نیاز دارند

چربی های اضافی بر تأمین لازم برای عملکرد مناسب ، جذب محلول در چربی نیز تسهیل است. ریزمغذی های شامل ویتامین های A ، D ، E و K هستند که همگی ساخته شده اند و نقش عضلات را حفظ کرده اند.

ویتامین A به دلیل فوایدی که برای بینایی کردن است ، بسیار مشهور شده است. استفاده از این ویتامین به یک آنتیاکسیدان برای تمرینات استقامتی از اهمیت ویژه برنامه آماده. ویتامین D در جهت عملکرد طبیعی عضلات مورد نیاز. سطح ویتامین D خطر زمین خوردن مکرر بی ثباتی عضلانی مشخص کرد که این موضوع نقش چربی در بدنسازی را نشان می دهد.

بر اساس مطالعه موردی که در ژوئیه 2014 در ژورنال تحقیقاتی “داروی اکسیداتیو و تنبلی سلولی” منتشر شد ؛ کمبود ویتامین E از ترمیم غشای پلاسما پیش برد. E امتناع از آتروفی (کاهش یا از دست دادن عضله) باعث ایجاد و بازسازی آن از مردم شده است.

که شلدانید این موضوع ، امری بسیار مهم است. سلولهای عضلانی فقط برای استفاده ، آسیب دیده و از پروسه ساخت روند طبیعی پارگی و افزایش پیشرفت به دست آمده است.

مقدار مصرف چربی های سالم در بدنسازی را می توان در جذب مصرف کرد. برای کمک به بازیابی تقویت عضلات از K استفاده کنید. این حال ، بدون وجود در رژیم کمک به جذب آن ، ممکن است مزایای این استفاده از استفاده مفید باشد. حتی اگر بارگیری کنید ، از آن استفاده کنید.

مطالعه کوتاهی که در ژوئیه 2017 در مجله “درمان های جایگزین در سلامت و پزشکی” منتشر شد ، گزارش داد که ؛ K2 بازیابی میتوکندری افراد کمک کرده اند تا عملکرد عضلات اسکلتی و قلبی را انجام دهند. نتیجه حتماً در رژیم خود از چربی مفید بدنسازی استفاده شود.

مقدار مناسبی از چربی را مصرف کنید

واقعید تمام چربی های مورد نیاز خود را از رژیم غذایی در غذاهای گیاهی حیوانی. غذا ”وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا” (2015-2020) 25 تا 35 درصد کل کالری خود را از چربی تأمین کنید.

این حال ، شدت از جسم بدنسازان کاهش وزن تناسب اندام درخواست استفاده از چربی محدود. امر ممکن است عواقب را برای بدن به همراه داشته باشد. لازم است که در کاهش وزن ، افزایش درصد عضلات را داشته باشید. امر نیز تنها با نقش چربی در عضله سازی امکان پذیرفتن خواهد بود.

مجله “Medicine and Science in Sport and Exercise” یا MSSE مارس 2016 بیانیه هدف را منتشر کرد که باعث کاهش مصرف 20 درصدی کالری چربیزاده ها شد. کاهش مصرف چربی احتمالاً انواع مواد مورد نیاز و اسیدهای چرب نیاز به افزایش نیز دارد. مدت زمان کم کم و کاهش کالری بدن ، مقدار را در معرض کمبود انرژی قرار داد.

اگر کالری دریافت کردید از چربی های سالم ، برای پشتیبانی کافی از تمام عملکردهای فیزیولوژیکی موا و ا مواد نیز نادر ترد نیز نادر ترد تغییر توده عضلانی ، هورمونی ، افزایش افزایش خستگی ، بدنی ، بیماری و مدت زمان بیشتری خواهد شد.

علاوه بر این ، طبق نظریه “انستیتوی لینوس پاولینگ” کمبود چربیهای سالم در بدنسازی و رژیم باعث بیماریهای حاد پوستی ، افزایش ابتدایی به انواع عفونتها و تأیید شده است. م می‌تواندثر بر روی عضلات و رشد آن نیز تأثیر گذاشت.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله راهنمای چربی سوزی به استفاده از تغذیه را نیز استفاده کنیدیم.

نقش چربی در بدنسازی

چربی چگونه بر روی تستوسترون تأثیر گذرانارد

اساس که “World Journal of Men’s Health”. این مقاله افزایش سطح در جریان خطر بیماری قلبی را نشان داد که با رابطه چاقی ارتباط برقرار کرد.

نقش مهمی در حفظ تقویت عضلانی ، و همچنین محافظت در برابر آسیب عضلانی. هرچه پیرتر ازشوشیم ، ساخت و حفظ عضله دشوارتر. طرف روند تحلیل عضلانی بیشتر افراد 30.

تحرک باعث ایجاد 3 تا 5 درصد از توده های بدون چربی در زندگی بعدی ما می شود. از دست دادن عضو به سطح تستوسترون و استروژن است که مردان و زنان وجود دارد. میزان کافی چربی در غذای مصرفی و ترشح کمک کند که احتباس عضلات است. ارائه نشان دهنده اهمیت چربی در سلامت بدن.

با توجه به بررسی مقالات علمی منتشر شده در مجله “انجمن بینالمللی تغذیه ورزشی” (مه 2014) ، اچمجدال نم مد مد مود مود مود مود مود مود محد مدد مود محود محد مد محوت کاهش تستوسترون همچنین انجام واکنش های هورمونی را که در ورزشکاران زن و مرد وجود دارد ؛ مختل املنماید.

داده های به دست آمده از این بررسی نشان داده اند وقتی یک بدن بسیار لاغر با یک رژیم غذایی تهاجمی تغذیه را جذب کرده است ؛ کالری و از دست چربی بدن می توانم بیش از حد در سطح تستوسترون داشته باشم.

مصرف چربی برای عضله سازی

همه چربی های یکسان را شناسایی کنید. واقعا لازم است که شما انواع مختلف چربی را بشناسید و بدانید کدامیک را در رژیم غذایی خود را برای عضله سازی جای دهید. بیشتر غذاهای دیگر ترکیبی از انواع مختلف چربی. اسیدهای چرب در درجه به چربی های تقسیم شده شامل چربی های اشباع و چندگانه ، چربی های اشباع و چربی های مسافرتی است.

اشباع نشده است سالم ترین نوع است که در غذاها و روغن های گیاهی پیدا شده است. غذاهایی که شامل چربی های مونو و چربی های غیراشباع بیشتر هستند ؛ بهبود سطح کلسترول خون و حجم قلبی و نوع 2 کاهش.

3 اهمیت را نشان می دهد. 3 استفاده از است عملکرد مغز رشد سلول و عضلات ، نیاز. 3 (ALA) ، (EPA) (DHA). EPA DHA.

مقالهای که در مجله “Frontiers in Nutrition” در سپتامبر 2019 منتشر شد ، گزارش داد که در مورد ماهیچه های افزایش یافته عضله و قدرت عضله به مصرف امگا 3 احتمالا به دلیل افزایش پروتئین عضله توسط EPA DHA و می باشد. اسیدهای چرب امگا 3 به تحلیل عضلات بهبود تبدیل انرژی داخل میتوکندری کمک.

بررسی نشان داد که چربی های سالم مانند چرب امگا 3 باعث کاهش توده عضلانی افراد مسن شده است. از تحلیل رفتن عضلات زمانی که از استفاده می شود گسترش یافته نیز محافظت می شود.

چربی

میزان مصرف چربی اشباع شده را محدود کنید

اشباع به طور طبیعی محصولات حیوانی مرغ و همچنین در روغن های گرمسیری و پیدا شد. به قطع مصرف تمام اشباع شده از رژیم غذایی. دستورالعمل های رژیم غذایی را مصرف کنید که این چربی را به مصرف برسانید.

ژوئیه 2014 مقاله کوتاهی در مجله و نتیجه بررسی این بود که احتمالاً افزایش یافته است اثر می تواند بیش از حد باشد کاهش چربی بدن را آزمایش کنید.

عقیده محققان اسیدهای چرب نشده با یا کاهش ذخیره چربی احشایی در چربی های اشباع شده مطلقبندری آن در بدن. ترانس نیز به طور معمول در گوشت و محصولات لبنی به مقدار کم یافت می شود.

انجمن قلب آمریکا درباره میزان مصرف چربی های ترانس در رژیم غذایی اذعان انجام داد که ؛ ناکافی مبنی بر این وکتور ترانس موجود است که دارای اندازه طبیعی چربی افراد و هیدروژنه اثر بدی در کلسترول دارند ، وجود دارد.

این حال ، آنچه از چربی باید باشد که چربی ترانس ساخته شده است نیز برای بسیار (مانند کباب آماده). هدف شما ، افزایش میزان است ، نقش دستکم نگیرید و را با. از غذاهای فرآوری شده هیدروژن تاجایی که می توانم ، اجتناب.

از تری گلیسیریدهای با زنجیره متوسط استفاده کنید

اخیراً از تری گلیسیریدهای با زنجیره متوسط ​​یا MCT به دلیل پتانسیل چربیسوسی و محورت اشوان ن ب استفاده کنید. MCT رشد کمک کند.

MCT (LCT). فرآیند متابولیک تسری شده ، تبدیل به مورد نیاز سوخت ماهیچه های چربی کمتری در بدن ذخیره شده است.

MCT LCT رایگان هر دو مقدار مقدار چربی اشباع که نشان دهنده اهمیت بیشترنقش چربی رژیم بدنسازی و مصرف آن است. MCT خرما. روغن های جانبی ممکن است سریعتر شوند و برای برخی از ورزشکاران مفید استفاده شوند. با چربی اشباع بالای مضرات می توانید از مزایا بیشتر استفاده کنید.

عنوان مثال روغن نارگیل. 60 (بر USDA). اساس آنچه در مجله “Practical Gastroenterology” در ماه فوریه 2017 منتشر شد ، بیش از حد بیش از حد چربی های باعث ایجاد رمحده حقیقت در گمحور شد.

با این وجود یک متاآنالیز از آزمایشات کنترل تصادفی ، که در ژورنال “آکادمی تغذیه و رژیم غذا” (ااو ن برد برد 2015) تطهرد نشان داد که تغییرات LCT با MCT ممکن است در مثالی در سیری و درنظر گرفته شود کاهش وزن بدن داشته باشد. برای اثرات MCT.

جمعبندی

چربی در عضله سازی تحقیق بسیار به اثبات رسیده است. یکی از درشت مغذی های خاص و خاص دیگر دسته مواد غذایی ، انواع مختلف. در نقش چربی در تأکید کرد ، مصرف چربی سالم. رژیم غذایی خود چه هدفی را افزایش حجم از همه درشت ببرید و هیچیک از آن را حذف نکنید.

چربی های موجود در جذب داروهای چربی و جذب بر سلامت بدن بدن بسزایی. برای رژیم غذایی تخصصی خودتفیدید از تیم مربیان تنورز کمک بگیرید. برای درخواست برنامه کلیک کنیدبه


:

تنورز (اقتباس از مقاله مقاله از livestrong.com)

صورت استفاده از این نام و آدرس تنورز را به عنوان منبع ذکر کنید.

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تندورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید.


N: 1655