نماینده آدام کینزینگر بیانیه “شیطانی” مو بروکس را در مورد تهدید بمب از سوی کنگره پاره می کند


نماینده آدام کینزینگر (ایل.) به دلیل بیانیه ای که بروکس پس از یک ساعت بن بست با یک “تروریست” در نزدیکی کنگره آمریکا منتشر کرد ، روز پنجشنبه همکار GOPer خود مو بروکس را “شرور” خواند.

بروکس (R-AL.) گفت که او پس از تهدید مظنون به منفجر کردن کتابخانه کنگره ، با “خشم علیه سوسیالیسم دیکتاتوری” همدرد است. خوشبختانه او مواد منفجره نداشت.

فلوید ری رزبری – 49 ساله از گروور ، NC – در جریان بن بست رئیس جمهور بایدن را مستقیم پخش کرد. وی به بایدن گفت که مرگ مردم افغانستان “در دستان شماست” و همچنین اظهار داشت که “جنوب می آید”.

بروکس (R-Ala.) گزارش داد که درست قبل از تسلیم شدن رزبری به پلیس پس از پنج ساعت بن بست ، یک بیانیه توییت کرد او از خانه خود در آلاباما وضعیت را زیر نظر داشت.

بروکس گفت: “متأسفانه خشونت و تهدید به خشونت علیه نهادهای سیاسی آمریکا بسیار رایج است.” وی گفت: “اگرچه انگیزه این تروریست هنوز به طور عمومی شناخته نشده است و به طور کلی ، من خشم شهروندان را متوجه سوسیالیسم دیکتاتوری و تهدیدهای آن علیه آزادی ، آزادی و ساختار جامعه آمریکا می دانم.

نماینده مو بروکس گفت که متوجه شده است "خشم از سوسیالیسم دیکتاتوری" در بیانیه ای که بعد از ظهر پنجشنبه در حساب توییتر خود منتشر شد.
مو بروکس ، نماینده مجلس گفت که عصبانیت علیه سوسیالیسم دیکتاتوری را بعد از ظهر پنجشنبه در حساب توییتر خود منتشر کرد.
EPA

بروکس در پایان گفت: “راه جلوگیری از راهپیمایی سوسیالیسم این است که آمریکایی های میهن پرست در انتخابات 2022 و 2024 مبارزه کنند.” “من شدیداً آمریکایی های میهن پرست را تشویق می کنم که این کار را بیش از هر زمان دیگری انجام دهند. صادقانه بگویم ، آینده آمریکا در خطر است. “

کینزینگر بیانیه بروکس را از حساب شخصی خود بازتوییت کرد و پیام یک کلمه ای: “شر” را اضافه کرد.

کینزینگر در مقاله ای افزود: “جمهوریخواهان باید تصمیمی بگیرند.” اضافه توییت بعدیبه وی گفت: “آیا ما می خواهیم حزبی باشیم که به همدردی با تروریست های محلی دامن می زند و حقیقت را منتشر می کند ، یا سرانجام از حقیقت دفاع می کنیم؟ من هم تصمیم خود را گرفته ام ، مو نیز اکنون به مدیریت کنفرانس GOP بستگی دارد که با آنها دیدار کند. “

کینزینگر ، که در سال 2022 به دنبال انتخاب مجدد در مجلس نمایندگان نیست ، یکی از دو جمهوریخواه است ، به همراه لیز چنی از وایومینگ ، که توسط سخنگوی نانسی پلوسی (کالیفرنیا) به کمیته ویژه ای که در حال تحقیق است ، منصوب شدند. ناآرامی مرگبار در کنگره ایالات متحده در 6 ژانویه

بروکس ، که برای نامزدی GOP برای نامزدی سنا در سال آینده از آلاباما آماده است ، در شکایتی از سوی نماینده اریک سوالول ، ایالت کالیفرنیا ، متهم شد. تجمعی که باعث خشونت شد

بروکس در یک لحظه به مردم گفت: “امروز روزی است که میهن پرستان آمریکایی شروع به نقاشی نام و لگد زدن به الاغ خود می کنند.”

ماه گذشته ، وزارت دادگستری گفت که ادعای بروکس مبنی بر این که وی هنگام صحبت در این تجمع در مقام رسمی خود به عنوان عضو کنگره عمل می کند ، پشتیبانی نمی کند. وزارت دادگستری گفت قانون گذاران درگیر “فعالیت های تبلیغاتی هستند و مشارکت ایالات متحده در رای گیری از بین نامزدها در انتخابات فدرال نیست”.

گفته می شود فلوید ری رزبری قبل از تسلیم شدن به پلیس ، چندین بمب را در نزدیکی کاپیتول هیل منفجر کرده است.
گفته می شود فلوید ری رزبری قبل از تسلیم شدن به پلیس ، چندین بمب را در نزدیکی کاپیتول هیل منفجر کرده است.
ری رزبری / صفحه فیس بوک AFP از طریق گتی ایماژ

پلیس در جستجوی کامیون رزبری روز پنجشنبه گفت که بمبی پیدا نکرده اما مواد احتمالی ساخت بمب را جمع آوری کرده است.

جی توماس منگر ، رئیس پلیس کاپیتول گفت که بازرسان با خانواده این مرد صحبت کردند و متوجه شدند که مادرش اخیراً فوت کرده است.

رئیس بدون بیان جزئیات خاصی گفت: “مشکلات دیگری نیز وجود داشت.”

این بن بست در تعطیلات کنگره ماه اوت رخ داد ، به این معنی که تعداد نمایندگان و کارکنان مجلس در کاپیتول هیل بسیار کمتر از حد معمول بود.

با سیم های پستی