نکات رژیم Medifast – سوالات متداول در مورد میوه ، الکل و Splenda در برنامه Medifast

رژیم Medifast یکی از محبوب ترین رژیم های جایگزین وعده غذایی در بازار است که به خانه شما تحویل داده می شود. شناخته شده است که کاهش وزن بسیار سریع (حداکثر 5 پوند در هفته) را ارائه می دهد.

اما اگر به فکر رژیم Medifast برای کاهش وزن هستید ، چند نکته را باید در ابتدا بدانید ، مانند: ب. نحوه عملکرد و اینکه آیا می توانید از الکل یا میوه در رژیم غذایی استفاده کنید.

با در نظر گرفتن این ، در اینجا متداول ترین سوالات (و پاسخ ها) در مورد این رژیم وجود دارد:

شماره 1 رژیم Medifast چگونه کار می کند؟

شما 5 وعده غذایی Medifast در روز به علاوه یک غذای بدون چربی و سبز که خودتان اضافه می کنید (پروتئین بدون چربی و سبزیجات) می خورید.

وعده های غذایی Medifast شامل انواع شیک ، میله ها ، غذاهای اصلی ، پودینگ ، تنقلات ، پنکیک و حتی کوکی ها یا کلوچه ها است. این وعده های غذایی نسبت به میله های جایگزین استاندارد پروتئین بیشتری دارند و چربی کمی دارند. به این ترتیب گرسنه نخواهید شد و احساس سیری بیشتری را در شما حفظ می کند.

نکته دیگری که به شما کمک می کند این است که هر 2-3 ساعت یکبار غذا می خورید تا متابولیسم خود را بالا نگه دارید.

شماره 2 آیا باید شب غذای کم چرب و سبز بخورم؟

خیر شما می توانید هر یک از وعده های غذایی ، از جمله غذای بدون چربی و سبز ، را به هر ترتیب بخورید. با این حال ، شما باید هر 2 تا 3 ساعت یک وعده غذا بخورید تا از کند شدن متابولیسم خود جلوگیری کنید.

بنابراین در صورت تمایل می توانید صبحانه غذای کم چرب و سبز خود را میل کنید – یا حتی آن را در طول روز تقسیم کنید.

شماره 3 با Medifast چقدر می توانم وزن کم کنم؟

شما می توانید انتظار داشته باشید که از 2 تا 5 پوند در هفته در 2 هفته اول وزن کم کنید (بنابراین تا 10 پوند در 2 هفته امکان پذیر است). پس از آن ، کاهش وزن شما باید حدود 1 تا 3 پوند در هفته باشد.

شماره 4 آیا می توانم در رژیم Medifast میوه بخورم؟

متاسفانه نه. به گزارش مدیفاست ، میزان بالای قند (از نظر فنی ، فروکتوز) در میوه ها می تواند کاهش وزن شما را از بین ببرد. بنابراین باید منتظر بمانید تا بعد از رژیم غذایی به هدف خود برسید.

شماره 5 آیا می توانم Splenda را در رژیم Medifast بخورم؟

بله – می توانید هر روز 1 بسته شیرین کننده مصنوعی در قهوه یا چای خود داشته باشید.

شماره 6 اگر وقت ندارم غذای کم چرب و سبز تهیه کنم ، چه کنم؟

مشکلی نیست. مدیفاست اخیراً چندین وعده غذایی منجمد را برای رفع نیازهای غذای بدون چربی و سبز معرفی کرده است. قابلیت قرار گیری در مایکروویو را دارند و ظرف چند دقیقه آماده می شوند.

این کار باعث کاهش میزان آماده سازی غذا می شود و زمانی که برای پخت و پز بسیار مشغول هستید یک گزینه عالی است – اما همچنان می خواهید Medifast را امتحان کنید.

شماره 7 آیا می توانم با این رژیم الکل بنوشم؟

متاسفانه نه. الکل در Medifast مجاز نیست. همانطور که در مورد میوه ، شما باید منتظر بمانید تا به مقصد برسید تا خود را ارضا کنید.

#8. آیا می توانم غذاهای Medifast خود را انتخاب کنم یا در “مورد علاقه ها” گیر کرده ام؟

اگر می دانید چه می خواهید و می توانید بسته خود را به این ترتیب سفارشی کنید ، می توانید غذاهای مورد علاقه خود را از Medifast انتخاب کنید.

شماره 9 وقتی به هدفم می رسم چه اتفاقی می افتد؟

Medifast دارای یک برنامه انتقال و نگهداری است که به طور ایمن شما را از رژیم غذایی حذف کرده و بدون بازگشت وزن به غذای معمولی باز می گردد.

شماره 10 هزینه Medifast چقدر است؟

در حالی که این امر به موارد خاصی مانند موارد ویژه فعلی بستگی دارد ، هزینه Medifast به طور کلی حدود 11 دلار در روز است. این شامل همه 5 وعده غذایی و همچنین پشتیبانی آنلاین و ابزارهایی مانند تابلوهای پیام ، دستور العمل ها و موارد دیگر است.

این شامل هزینه غذای بدون چربی و سبز شما نمی شود.

بنابراین ، اینها برخی از سوالات متداول در مورد رژیم Medifast است. در حالی که این رژیم می تواند سختگیرانه باشد ، اما خیلی سریع به نتیجه خواهید رسید. و بسیار آسان است که با پشتیبانی آنلاین فراوان دنبال کنید تا شما را به سمت هدف کاهش وزن تشویق کند. خیلی خوش شانس!