نیویورک به خانواده های بدون سند که خانه هایشان در طوفان گرمسیری ایدا آب گرفتگی شده است ، پول ارائه می دهد


مقامات ایالت نیویورک و شهر نیویورک یک صندوق نقدی 27 میلیون دلاری برای خانواده های فاقد سند که خانه هایشان در طوفان گرمسیری ایدا سیل گرفت اما به دلیل وضعیت مهاجرت واجد شرایط دریافت بودجه دولت فدرال نبودند ، باز کردند.

فرماندار کتی هوچول بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در موزه کوئینز این اقدام را رسما اعلام کرد. به گفته مقامات ایالتی ، افراد می توانند تا 36000 دلار کمک مسکن و حداکثر 36000 دلار بودجه جایگزین اقلام ضروری اضافی به مبلغ 72000 دلار دریافت کنند.

“این افراد به دولت آمدند تا به آنها در بازسازی زندگی خود کمک کنند و ما مجبور شدیم بگوییم” متأسفیم که واجد شرایط نبودید؟ ” نه ، “هوچول ، در مورد برخوردهای خود با افرادی که در چندین بار بازدید از منطقه پس از طوفان همه چیز خود را از دست داده بودند ، گفت. “ما گاهی با مادر طبیعت جنگ می کنیم. ما هیچ کس را در میدان جنگ رها نمی کنیم. همه را با خود می آوریم. “

افراد علاقمند به واجد شرایط بودن می توانند در روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر با خط تلفن رسمی ایالت نیوآمریکایی ها با شماره تلفن 1-800-566-7636 تماس بگیرند. به گفته مقامات ایالتی ، سازمان های غیر انتفاعی در هر شهرستان آسیب دیده وظیفه مدیریت برنامه را دارند و افراد می توانند مستقیماً از طریق آنها درخواست دهند. درخواست ها تا 26 نوامبر است.

نانسی اوسپینا ، خانه دار که از آپارتمان زیرزمینی خود در وودساید فرار کرد وقتی سیل از هر طرف وارد شد ، در اعلامیه به مقامات منتخب پیوست. او فرار خود را از سرزمین دو دهه ای خود شرح داد. پس از کنفرانس مطبوعاتی ، او گفت که مطمئن است که ممکن است به بودجه دسترسی داشته باشد تا بتواند دوباره روی پای خود بایستد.

او گفت: “داشتن این بودجه برای کارکردن چندین سال در اینجا فوق العاده است ،” وی افزود که سالها بود مالیات بر درآمد خود را پرداخت می کرد. “شگفت انگیز است که فرماندار برای همه افرادی که رنج کشیده اند چه خواهد کرد.”

هنگامی که بقایای طوفان ایدا در اوایل ماه سپتامبر بیش از 7 اینچ باران را بر کلانشهر نیویورک باران آورد ، مناطق کم ارتفاع در سراسر این منطقه به دریاچه تبدیل شدند ، ماشین ها در خیابان ها گیر کرده و ده ها هزار خانه زیر آب رفت.

برخی از مناطق که بیشترین آسیب را دید محله های طبقه کارگر در کوئینز مانند East Elmhurst ، Woodside ، Flushing و Hollis بودند. بیش از سه نفر در سراسر منطقه جان خود را از دست دادند ، از جمله 13 نفر در شهر نیویورک ، که اکثر آنها در آبگرفتگی و آپارتمانهای زیرزمینی زیر سیل جان باختند.

مرگ و میر بر ضرورت ایمن سازی آپارتمان های زیرزمین تأکید می کند ، که شهر تخمین می زند منبع بسیار مورد نیاز مسکن مقرون به صرفه برای حداقل 100000 نفر است که بسیاری از آنها به تازگی مهاجرت کرده اند. به گفته دفتر شهردار ، نیویورکی هایی که در آپارتمان های زیرزمینی سیل زده زندگی می کردند بیشتر دارایی های دنیایی خود را از دست دادند و 272 خانواده نیاز به سرپناه موقت از طریق سیستم اسکان اضطراری شهر داشتند.

راکل باتیستا ، کمیسر دفتر مهاجرت شهردار ، گفت که تخمین می زند بین 500 تا 650 نفر از افراد غیرمجاز تحت تاثیر سیل در محله های آسیب دیده قرار گرفته اند.

افرادی که خانواده آنها شامل ترکیبی از اتباع یا مهاجران قانونی و افراد غیرمجاز است ، نمی توانند واجد شرایط دریافت صندوق امداد نیویورک باشند ، زیرا باید از طریق آژانس فدرال مدیریت اضطراری واجد شرایط تامین مالی شوند. از روز یکشنبه ، بیش از 8300 نیویورکی واجد شرایط دریافت بیش از 37 میلیون دلار در بودجه کمک های FEMA با متوسط ​​پرداخت حدود 4500 دلار هستند.

درخواست های کمک های غیر انتفاعی زیر را پردازش می کنند:

برونکس خیریه های کاتولیک ، 402 خیابان 152 شرقی ، برانکس ، نیویورک 10455

بروکلینشورای برنامه ریزی چینی آمریکایی ، 4101 خیابان 8 ، طبقه 4 ، بروکلین ، NY 11232

ملکه ها – MinKwon ، 133-29 41 41 Avenue ، Suite 202 ، Flushing ، NY 11355 و

خیابان را بسازید ، خیابان روزولت 92-10 ، جکسون هایتس ، نیویورک 11372

جزیره استاتن – Make Street، 161 Port Richmond Ave، Staten Island، NY 10302

ناسائو – کمیسیون فرصتهای اقتصادی شهرستان ناسائو ، خیابان 134 جکسون ، همپستد ، نیویورک 11550

سافولک Make Street، 1090 Suffolk Ave، Brentwood، NY 11717

وستچستر و راکلند – NeighboursLink ، خیابان Columbus 27 ، Mount Kisco ، NY 10549