نیویورک Elevate ، یک گروه پشتیبانی برای کارگران زندگی شبانه ، راه اندازی می کند


میزائل راموس در 20 سال گذشته در زندگی شبانه نیویورک کار کرده است و گفته است که افراد زیادی را دیده است که با مصرف مواد مخدر و مسائل مربوط به سلامت روان سروکار دارند. در یک مقطع ، او گفت که از استراحت در مهمانی ها برای استراحت خود فاصله می گیرد. وی گفت که افراد این صنعت تمایلی به صحبت علنی در مورد این مبارزات ندارند.

راموس ، که روی تعدادی از نقش های زندگی شبانه کار کرده است ، می گوید: “مردم نمی خواهند در مورد برخی از این موضوعات صحبت کنند.” “آیا می توانیم از آن صرف نظر کنیم و بلافاصله شروع به نوشیدن کنیم؟ رد شوید و فوراً سر کار بروید؟ شهر نیویورک بسیار سریع حرکت می کند. “

راموس در حال حاضر داوطلب حمایت از یک گروه پشتیبانی آنلاین رایگان جدید است که این شهر تابستان امسال برای افرادی در صنعت زندگی شبانه راه اندازی کرده است. این گروه که بعدازظهرهای دوشنبه ملاقات می کند ، بخشی از ابتکار بزرگتری به نام Elevate است که توسط دفتر رسانه ها و سرگرمی شهردار و دفتر سلامت روان شهردار در جامعه راه اندازی شده است. این برنامه همچنین به افرادی که در مراکز تفریحی ، کافه ها و باشگاه ها کار می کنند دسترسی به مدیران فردی مجانی که می توانند با درمان ها و سایر خدمات بهداشتی رفتاری ارتباط برقرار کنند ، ارائه می دهد. راموس گفت که از مذاکرات هفتگی تشویق شده است.

راموس می گوید: “این فرصتی عالی برای داشتن فضایی برای گفتگو با افرادی بود که با افسردگی ، مشکلات روحی و روانی ، مشکلات مربوط به مواد مخدر و زندگی شبانه نیویورک دست و پنجه نرم می کردند.

این شهر خدمات را از طریق Backline ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی که ابتدا برای کمک به افراد در صنعت موسیقی ایجاد شده بود ، ارائه می دهد. در حال حاضر ، ابتکار 15000 دلاری تا پایان سال ادامه دارد و دفتر بهداشت روانی شهردار 5200 دلار در Backline برای اداره گروه پشتیبانی هفتگی هزینه می کند. دفتر رسانه و سرگرمی شهردار ، 9،750 دلار دیگر برای مدیریت پرونده اختصاص داده است. سخنگوی دفتر رسانه ها و سرگرمی شهردار هیچ برآوردی درباره تعداد افرادی که این برنامه می تواند خدمت کند ارائه نکرده است ، فقط هدف آن جلب هرچه بیشتر کارگران زندگی شبانه است.

Elevate همچنین میزبان یک وبینار آینده در مورد استفاده از نوارهای تست فنتانیل و داروی نالوکسان برای جلوگیری از مصرف بیش از حد و آموزش بیشتر برای بینندگان در زمینه تشخیص خطر افسردگی و خودکشی است.

شهردار شب ، آریل پالیتز می گوید این ابتکار بخشی از یک ماموریت بزرگتر است تا نگرانی های نیویورکی ها را در صنعت زندگی شبانه جدی بگیریم. پالیتز می گوید کاهش مشروبات الکلی و مواد مخدر را یکی از اولویت های اولیه خود برای دفتر شب زنده داری پس از تأسیس آن در سال 2018 با انجام یک تور شنیداری در پنج منطقه اعلام کرد.

او گفت: “این فقط یک شب نیست.” وی گفت: “این نه تنها از نظر فرهنگی و کارت تلفن ما برای جهان مهم است ، بلکه موتور اقتصادی ما است. این صنعت 35.1 میلیارد دلار است. از 300000 شغل ، مشاغل کوچک پشتیبانی می کند. “

“به عنوان کسی که قطعا هنوز با آسیب یک و نیم سال گذشته دست و پنجه نرم می کند و مجبور است جلوی انبوه جمعیت انصراف دهد یا فقط در جمع زیادی باشد ، [Elevate is] لورن فلکس ، دی جی و عضو گروه جداگانه پیشگیری از مصرف بیش از حد دیشب ، هنگامی که از ابتکار مطلع شد ، گفت: “خوشبختانه ، من یک درمانگر دارم که هر هفته با او کار می کنم ، اما همه دسترسی ندارند.”

یافتن یک درمانگر مقرون به صرفه در شهر حتی برای بیمه شدگان می تواند مشکل باشد. به گفته دکتر ، افزایش تقاضا در شرایط همه گیری این بیماری را دشوارتر کرده است. لیندا روزنبرگ ، مددکار اجتماعی روانپزشکی در مرکز پزشکی ایروینگ ، دانشگاه کلمبیا.

هدف قرار دادن منابع برای گروه های جمعیتی خاص ، به عنوان مثال ب. کسانی که در زندگی شبانه کار می کنند و مدیریت پرونده رایگان را انجام می دهند ، می توانند برای کسی آسان تر شود که در صورت آماده شدن به کمک متصل شود ، روزنبرگ افزود. او در ابتکارات بهداشت روان قبلی با شهر کار کرده است اما در برنامه ریزی Elevate مشارکت نداشته است.

او با محدودیت بودجه برنامه در ابتدا ، گفت: “شما این فرصت را دارید که هم ببینید مردم از آن استفاده می کنند یا هر تغییری را که لازم است بر اساس نحوه استفاده مردم از آن انجام دهید.”

هنگامی که COVID-19 بهار سال گذشته باشگاه شبانه House در بوشویک را مجبور به تعطیلی کرد ، آنیا ساپوژنیکووا ، بنیانگذار باشگاه گفت که او نه تنها منبع درآمد اصلی خود ، بلکه فرصت خود را برای بیان خلاق و زندگی اجتماعی از دست داده است.

او گفت: “همه ما تروما داریم ، همه ما چیزی داریم که روی آن کار کنیم.” “همه اینها واقعاً به سطح حباب زدند. و اگر همه سازوکارهای مقابله و جامعه خود را از بین ببرید ، واقعاً فقط شیاطین برای تسلط بر شما باقی مانده است. “

اکتبر گذشته ، ساپوژناکوا متوجه شد که به کمک احتیاج دارد و برای 30 روز بستری به بیمارستان روانی رفت. چند ماه پس از بیرون آمدن ، او میزبان جلسه AMA (از من چیزی بپرس) در Zoom بود که به سوالات مربوط به تجربیات خود در صنعت زندگی شبانه و طرفداران House of Yes پاسخ می داد. او متوجه علاقه زیادی به این موضوع شد.

شهردار شب پالیتز گفت که این همه گیری باعث شده است که سلامت رفتاری به طور کلی به یک اولویت مهم تبدیل شود. وی افزود: “همه گیری بدون تردید واقعاً بر فوری و واقعیتی که ما در بحران هستیم ، تأکید کرده است.”

پالیتز با ساپوژناکوا در مورد برنامه های خود برای Elevate تماس گرفت ، زیرا وی AMA را در مدت بستری خود بستری کرد. ساپوژناکوا گفت که از ادامه گفتگو در مورد سلامت روان بسیار هیجان زده است و اکنون در تلاش است تا منابعی را که شهر در اختیار کارکنان خود قرار داده و شبکه وسیع تری از سرگرم کنندگان که خانه بله از آنها استفاده می کند ، پرورش دهد.

ساپوژناکوا می گوید: “ما فقط می خواهیم این حرف را به زبان بیاوریم و به دست مردم برسانیم ، زیرا می دانم که بسیاری از مردم هنوز مشکل دارند.”