هانری به طوفان گرمسیری تنزل یافت ، باران های شدید و وزش باد همچنان انتظار می رود


تصویری از سرویس هواشناسی ملی که مسیر طوفان گرمسیری هنری به سمت لانگ آیلند و سپس در امتداد ساحل شرقی نیوانگلند را نشان می دهد.

سرویس هواشناسی ملی / NOAA

هانری صبح یکشنبه از طوفان به طوفان گرمسیری تنزل پیدا کرد ، اما سرویس هواشناسی ملی هشدار داد ، “صرف نظر از نام ، تأثیر یکسان خواهد بود.

پس از روزها هشدار ، ساکنان منطقه نیویورک خود را برای قطع برق آماده می کنند – PSE & G در لانگ آیلند گفت که تعمیر قطعی ها دو هفته طول می کشد – و جاری شدن سیل. جزیره آتش “داوطلبانه” تخلیه شد و فرماندار اندرو کوئومو به شهر نیویورک منتقل شد. شهرستانهای ناسائو ، سافولک و وستچستر ؛ دره هادسون و دیگر مناطق این ایالت در وضعیت اضطراری است.

یک کشتی در آب و هوا ، با افراد روی عرشه دیده می شود

کشتی در حال نزدیک شدن به منطقه بارانداز در بی ساحل ، نیویورک است که در 21 آگوست 2021 از جزیره آتش رسید.

فلش

این کشتی در حال نزدیک شدن به منطقه بارانداز در بی ساحل نیویورک است که در 21 آگوست 2021 از جزیره آتش به مقصد رسید.

کریگ راتل / AP / Shutterstock

شهردار بیل دی بلاسیو نیز وضعیت فوق العاده ای را در شهر نیویورک اعلام کرد. در حالی که د بلاسیو روز شنبه اعلام کرد که “ما کنسرت بازگشت نیویورک را دوست داریم” در عصر برگزار می شود ، یک رعد و برق رویداد مشتاقانه منتظر را کوتاه کرد. سازمان دهندگان از شرکت کنندگان خواستند در حین اجرای بری منیلو آنجا را ترک کنند و کنسرت را بدون اجرای بروس اسپرینگستین ، پتی اسمیت ، پل سیمون ، الویس کاستلو ، مالوما و The Killers لغو کردند.

در حقیقت ، باران شنبه با تله های 4.45 اینچی رکورد پارک مرکزی را شکست.

دومینیک رامونی ، هواشناس سرویس هواشناسی ملی ، گفت: “ما انتظار داریم که هنری صبح امروز به زمین برخورد کند ،” احتمالا در رود آیلند ، و افزود که “شرق لانگ آیلند مرکز طوفان را از دست خواهد داد.”

رامونی توضیح داد: وزش باد شدید یک مشکل واقعی – حداکثر 70 مایل در ساعت – است و باران شدید خواهد بارید. “بیشترین ضربه در اواخر بعدازظهر از بین می رود … ممکن است کند شود و در ایالت نیویورک متوقف شود” ، با “باران بیشتر” در این منطقه تا فردا “.

وی گفت: “آب و هوای شهر نیویورک باید تا امشب بهبود یابد و شروع به خشک شدن کند.”

رامونی می گوید: “من از مردم شنیده ام که اشتورم یک تند یا نیم تنه است.” “این طوفان تأثیر قابل توجهی داشته است. امروز خود را ناامید نکنید.”

با گزارش توسط جسیکا گولد