هشدر دربارا برنامه خترانکی و همینطور برای لباس واتس اپ کاربران جاسوس میکاند!نسخه غیر رسمی Djery به عنوان WhatsApp ba Naam U WhatsApp Detection of Shade ke clad distrcie Karberan ra Stoq Mykind. می توان آن را از یک محقق دریافت کرد، YoWhatsApp دارای محتوای تروجان است، مانند یک نام Triada Shnakhta Michoud، و Mitwand Kledhai Disaster، حساب کاربری High Karberan توسط شما به سرقت رفته است، و این یک توسعه دهنده India Send Kind است.

بختر بخوانید:

یک غذای جدید، YoWhatsApp یک نسخه از تغییر است که با واتس اپ می آید، همانطور که دوست دارید، می خواهید یک جدید باشد، یک لینک تنظیم شده، و یک مسدود شده، کاردین، چها، توسط ری کاربران، فرحم میکند (اینجا در برنامه هستند). حضور یک قابله های جدید کاربران ذاب آن میچند.

کجاست برنامه غیررسمی جاده در سرویس و اسنپ تیوب پخش میچود و هینگمی کربران روی گزارش کردی و برنامه نصب کنند که فعالیت های آن خرابکاران خود رگز هستند.

خطرات برنامه ای شبیه به شدت واتس اپ

Bray Carberan، Hum Chez معمولی است که به مرسدس نگاه می کند. YoWhatsApp در آخرین نسخه است. اما تروجان Triada Nez Ata Michoud کجاست بدون اینکه بدانی؟

تروجان میتوند در نقش موگوزهی خود به نظر اثبات نام مخوانه کربلا در سود کانادا. بدر به عنوان ان، با استفاده از همراه دشت بسید، دزدی، کانگورو را در قالب سوء استفاده، واسطه، نفوذ و گمراهی مشاهده خواهید کرد.

این یک منبع ویژه برای دسته گل است و فایده آن جایی است که کلیضایی از سیگنال کنده پریشان می شود، اما در کجای گذرش مدعی شد که شدت کالیده میتوانند فرستنده شوند که هک اکانت واتساپ کربران را کنتر کند. کانادا کمپین هی و رنکیننده دگری انجم داد.

یک کپی از نسخه مشابه YoWhatsApp، WhatsApp Plus، یک ویدیو، یک ویدیو، یک VidMate، یک برنامه دانلود، یک ویدیوی محبوب، یک ویدیوی محبوب، یک ویدیوی محبوب، یک ویدیوی محبوب، یک ویدیوی محبوب. امنیت من را به اشتراک بگذارید بررسی های من، گذرش خود درباره یوواتس اپ، ببینید اسنپ تیوب، دیدگاه های او به عنوان یک ستاره کرد، Nabreen Waiting for Mayrod ke برنامه او با زودی حذف شد کجاست.

سرانجام شرکت ماتا صاحب اپلیکیشن پیامرسان واتس اپ با گسترش آن، دهندگان، برنامه ای غیررسمی که حساب کارپران شکایت به صورت پاد کردی به سرقت رفت.

5858