هموزون و متابولیسم – تأثیر مکمل هموزون بر کاهش وزن!

مکمل هموزون محصولی است که با آب لیمو (یا هر آب اسیدی دیگر) دست به دست می دهد و اکسیژن را به دستگاه گوارش آزاد می کند ، ماهیچه های اطراف آن را تحریک می کند و سموم و بقایای انباشته شده را آزاد می کند.

حالا شاید برای شما هم سوال باشد “این شایعات درباره اکسیژن و سم زدایی چه ارتباطی با متابولیسم و ​​کاهش وزن دارد؟”

ساده است: یک دستگاه گوارش سم زدایی جذب مواد مغذی را سریعتر و کارآمدتر می کند.

هنگامی که یک دستگاه روده ای کامل دارید که مملو از سموم است و طی سالها تجمع یافته است ، باید آن را تمیز کنید. بدن شما قادر خواهد بود سلولهایی را که در دستگاه گوارش شما قرار گرفته اند ، جبران کند ، اما مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی موجود در اکثر غذاها امروزه برای بدن ما بسیار زیاد است. این منجر به ایجاد تجمع در بالا می شود و این تجمع ها بدن شما را از جذب سریع و کارآمد مواد مغذی جلوگیری می کند.

حتی اگر رژیم غذایی سالمی داشته باشید و به طور منظم ورزش کنید ، سال ها طول می کشد تا بتوانید امیدی برای کاهش وزن مشاهده کنید.

در اینجاست که مکمل های هموزون نقش بسیار مهمی ایفا می کنند: برای سم زدایی آسان تر. هنگامی که دستگاه گوارش شما از مواد زائد و سموم پاک شود ، می تواند مواد مغذی را به سرعت جذب کند. این میزان جذب بیشتر به بدن شما اجازه می دهد تا مواد مغذی را سریعتر از سوخت بسوزاند و این فرآیند سوزاندن به عنوان “افزایش متابولیسم” شناخته می شود.

با م programsثر شدن برنامه های متعدد کاهش وزن ، افزایش متابولیسم نیاز به افزایش منبع انرژی دارد. سپس چربی ذخیره شده در بدن شما به یک منبع ایده آل برای سوخت رسانی بدن شما تبدیل می شود.

سم زدایی نه تنها شما را قوی و سالم نگه می دارد ، بلکه باعث افزایش متابولیسم بدن و کاهش وزن در نتیجه آن خواهید شد. به این ترتیب ، هموزون هم بر متابولیسم و ​​هم بر کاهش وزن شما تأثیر می گذارد.