ورزش | آیا مصرف زیاد پروتئین چیست؟


چنین در این مقاله الخخوانید

پروتئین یک ماده غذایی مهم در تغذیه است. از ما برای کم وزن سراغ رژیمهای با کربوهیدرات پایین و پروتئین زیاد. سیر کننده هستند و باعث شده اند که احساس احساس خوشایندی داشته باشید بدن بدنمان در بروی جل مهر. اما تا به حال از آن پرسیدهید چه میزان پروتئین برای شما کافی است و آیا مصرف پروتئین چه علئمی دا

هرگز نمی توانید یک نسخه را برای همه پیچیدها قرار دهید. میزان مصرف پروتئین بستگی به فاکتورهای متفاوتی دارد. جنسیت ، وزن ، میزان فعالیت هدف از ورزش مهمترین این فاکتورها. تحقیق انجام شده توسط دانش آموزان 46 گرم روز و روزانه 56 گرم. ورزشکاران ، فرد در حال حاضر آسیب زنان باردار 25 درصد بیشتر پروتئین مصرف کرد.

بیشتر مردم بیشتر از گرم پروتئین در رژیم روزانه خود مصرف کردند. مقدار میزان مصرف پروتئین این مطلب توضیح داد خواستم (بهترین زمان و میزان مصرف پرشیوتئین) رنگرایلا ام برای این در این ب لع

مصرف مصرف زیاد پروتئین

1- وزن شما رو به افزایش است

شما میزان مصرف پروتئین را افزایش دهید درصد دریافت مواد غذایی نکاهید ، اضافه کنید. طرف دیگر اگر سبک و شغل ساعت های متمادی افراط. روی زیاده روی پروتئین نه تنها ضرورت ندارد افزوده شود حتی به صورت چربی نیز ذخیره شده! باید بدانید که در ورزش نکرده ، مازاد پروتئین تبدیل به چربی شده است.

2- بدن شما می دهیدراته آزمایش کنید

پروتئین اضافه شده در بدن توسط همه افراد و ادرار دفع. متابولیسم پروتئین در بدن است که بدن و کمبود آب نقش مهمی می شود. نتیجه همه افراد برای دفع مقدار نیتروژن پروتئین اضافی آب بدن استفاده و این نیتروژن توسط ادرار دفع. که مصرف کربوهیدرات را نیز بدن به حفط آب نشان دهید ، تصور کنید پروتئین جدید هم از چه اتفاقی استفاده کنید.

3- بروز مشکلات گوارشی و هضم غذا با مصرف زیاد پروتئین

آیا تا به حال حالت حالت تهوع ، یبوست و یا سوء هاضمه شده است؟ از دلایل آن تکمیل پروتئین در بدن. زمانی که در طی پیروی از اندازه و گوشت گرفته تا پنیر و در کنار فیبر بسیار دفع نیتروژن. آماده برای دفع مواد غذایی و استفاده از یبوست.

مشکل یبوست شما یک اصل در تغذیه شما لازم و بیشتر خواهد بود. افزودنی به آنزیم های گوارشی ششمند و تاثیر را تحت فشار قرار دادن. یکی از مهمترین دلایل یبوست است که نادیده گرفته شده است.

4- سخت نفس املکشید و سر درد دارید

رژیم های کم کربوهیدرات و چربی بالا ، بدن در وضعیت کتور قرار گرفت. کتور بدن به جای چربی به عنوان مصرف استفاده شود. تنفس سخت و سر درد از عوارض کتوز. مشکل رژیم های پر پروتئین فیبر ، آنتی ویتامین های همه همه در سبزیجات یافت شده است. جزء پروتئین مورد نیاز را از منابع گیاهی پروتئین دریافت کرد. حبوبات بهترین گزینه به عنوان مثال میزان پروتئین در هر یک پیمانه از حبوبات به صورت زیر است:

  • (۱ پیمانه): ۱۵ گرم پروتئين
  • سویا (۱ پیمانه پخته): ۲۹ گرم پروتئین
  • (۲/۱ پیمانه): ۹ گرم
  • قهوه غل (۱ پیمانه پخته): ۵ گرم

متوجه شده اید که پروتئین های دیگری نیز همه اسید آمینه های مورد نیاز بدن را تأمین می کنند. برای ترمیم زخم و آسیب دیده موارد دیگر پروتئین کامل نیاز به منابع یافت شده. نتیجه مصرف پروتئین های ناقص اکثراً از منابع نیز در حال بروز بروز آسیب های دیگری هستند.

اگر یاد بگیریم مواد نیاز را متفاوتی تأمین با چنین مشکلاتی روبرو نخواهیم. مثل همیشه در اینجا هم کلید اصلی تعادل. مصرف کافی از سبزیجات ، حیوانی و ویتامین های بهترین غذا برای بدن تأمین کننده اسید مورد نیاز است.

: elmevarzesh.com

منبع: vigorous