ورزش | آیا پودر پروتئین جوانه زده سالم وتر است؟


چنین در این مقاله الخخوانید

چربی ها و کربوهیدراتهای سه مغذی برای انرژی و سلامت بهینه خود نیاز دارید. و چربی های قدرت و انرژی راتن به مقدار کمی. پروتئین یک ماده مغذی حیاتی برای سلامتی است. شما برای تولید بافت عضله ، آنتی بادیعیی آنزیمهای که فعال می شوند ، مایعات در. واقع پروتئین و آمینو آن ، یکی از مهمترین اجزای بدناندان. همین خاطر در این در خصوص پودر پروتئین جوانه زده توضیح داد.

فرد فعال روزانه به میزان 0.8 هر وزن بدن. برای تامین پروتئین مورد بدن خود را انتخاب کنید بیشتر پیش رو. واقعید پروتئین را هم منابع حیوانی و هم منابع گیاهی به دست.

روزها خیلی از افراد پروتئین های گیاهی را انتخاب می کنند. همچنین رژیم غذایی خود را با پودرهای شیکس ها تکمیل کنید ، خصوصیات آنهایی که بدنسازی انجام دادند ، تماشا کردند یا اهل ورزش و دیدند. وقتی قفسههای فروشگاههای مواد غذایی یا داروخانهها را بررسی میکنید ممکن است انواع اقسام پودرهای جوانه را ببینید و این سوال برایتان شود که آیا اینها سالمتر و موثرترند؟

پروتئین جوانه زده چیست؟

عوامل ، پودرهای پروتئین جوانه را از غلات و دانه های جوانه زده تهیه کردند. و دانه های خاص پروتئین با کربوهیدراتهای ، ویتامینهای و املاح. شما پودرهای پروتئین جوانه را خوشخرید ، دسترسی داشته باشید.

آیا پودر پروتئین به صورت جوانه زده به پودر پروتئین معمولی برتری دارد؟

برای تهیه پودر پروتئین از غلات به صورت کامل استفاده کنید که دانه ها و غلات تازه شروع به جوانه زدن کردند. یک مزیت است زیرا فرایند جوانه روییدن ، برخی از کربوهیدراتهای موجود در غلات ، تجزیه شده و نسبات به کلههوهید .ر

فرایند جوانه زدن از تراکم فیتاتوان همچنین شخکاهد. فیتاتورهای تلفیقی هستند که جذب املاح را کاهش داده اند. غلات و دانه های جوانه دارای مواد هستند که دسترسی زیستی به آنها امکان پذیر است. این املاح شامل آهن ، منیزیم و زینک است. زدن باعث ایجاد غلات دانه های قابل چنین بنابراین شما را نفوذ کرده و معده را نمایان می کند.

شما پروتئین شیک های درست با پودرهای را دوست ندارید ، هر نوع پروتئین را با غلات جروات د لات جروانه پیدا کنید. هر پروتئین بار دیگر به اطلاعات لیست مجموعه ها و عناصر روی محصول وارد شوید و ببینید چه مقدار قند و اضافی دارد.

معایب پروتئین های جوانه زده

انتخاب پودر پروتئین جوانه مقدار بیشتری را مصرف کنید این نوع پروتئین معایبی هم. همیشه هم چیزی را بابت آن پول دادید به دست فروشنده و حتی ممکن است غافلگیر هم بشوید! وقتی Clean Label Product ، 134 پودر پروتئین را مورد داد ، شد همگی آنها را دو یا سنگین بو یا سنگین کرده بودند و بی باا نین لد ب بآآ از نین لد ب با نیمی لزد بآ از نین لد.

از این فلزات سنگین آرسنیک غیرارگانیک ، سرب دیده شد همگی به بدن انسان آسیب رساند. میان پودرهای پروتئین که محصول برچسب تمیز آنها را تست کرد ، دیدگاه که گیاهی بود نسبت به خرید که از لبنیات تهیه شده بود ، بیشتر شد. آیا می توانید چنین خطاهایی را بخاطر سازمان دارو ، بررسی کنید؟

پودر پروتئین جوانه زده ممکن است بقیه موارد اضافی نیز باشد

شما پودر پروتئین را بخرید ، در دست شماست که بسیار پیشرفته شده است. غیر از دانه های جوانه و غلات کامل چیزهای دیگر نیز وارد شده است. پودرهای پروتئین تجاری سازنده افراد ، طعم دهنده ها و غلیظ کننده. که شما امخرید ممکن است مقدار قابل توجهی توجه قند یا شیرین کننده مصنوعی را داشته باشید. برخی از پودرهای پروتئین با یک قند الکل مانند اریتریتول شیرین. چند قند الکل به کل بیدضرر است اما شما آنها را جذب می کنید. عجیب نیست که تحت نفخ و گاز معده قرار گیرد. پودرهای پروتئین نمونه پور از سدیم نیز هستند. سدیم به محصول نهایی طعم بهتری مورد نیاز.

منابع غذایی پروتئین بهترین انتخاب هستند

عجله شما ، یک اسموتی خاص اسنک از تمرین یا پس از دریافت پروتئین که از غذاهای طبیعی است. دستور شما قند اضافی ، ایجاد کننده مصنوعی ، افزودنی و مواد سمی را به بدنتان وارد کنید.

شما در هر وعده پروتئین کافی پروتئین مورد نیاز بدن بدنتان کار سخت را نیاز دارید. را با تخم مرغ کنید ، به ماست بخورید و برای شامانتان نیز مرغ یا بوقلمون میل. طرفدار رژیم غذایی گیاهی توفو ، کینوآ ، مغزها و بنشن و همگی بهترین منابع گیاهی. سبزیجات سبز نیز دارای مقدار قابل توجهی توجه پروتئین است. یک بروکلی متوسط ​​دارای 4 پروتئین. شما با خوردن بروکلی ، خوبی هم بدن بدنتان.

کلام آخر

پروتئین جوانه نسبت سایر انواع پودرهای پروتئین ، از جهت مواد مغذی برتری مواردی را نسبت داد. با مصرف جوانه های غلات دانه نفر ، املاح متفکر و پودرهای پروتئین خاص فیتات های کمتری. این تفاوت آنقدرها هم توجه نمی کند که بهتر است غذاهای طبیعی منابع استفاده کنید.

هوشمندانه خرید کنید! پودر پروتئین جوانه زده تصور کرد فقط این دلیل که جوان زده سالم. روی محصول را بخوانید ببینید چه چیزی اضافه شده است آیا دارای شیرین مصنوعی است یا. را از برند معتبر تا مقدار مواد آلوده آن آن کمتر. از انتخاب تحقیق کاملی دهید ، فریب نخورید و شوید که بهترین را انتخاب کنید.

: elmevarzesh.com