ورزش | برای شش تکه شدن شکم چه بخوریم؟


، اما که به عنوان تغذیه مصرف می کنید اگر شما هر روز به باشگاه بروید ، نتیجه نمی گیرید ، برای شش تکه شدن چرا که تمرینات و در این مقاله مجله علم چند ماده برای ششمین شکسته شدن به شما معرفی شد.

ماست یونانی

یونانی به دلیل وجود و افزایش مفید است ، غنی از کلسیم است که دارای شکم شش کمک است. یک تحقیق که در بالینی اروپا افرادی که نوشیدنی تخمیر شده مصرف کرده اند ،. خرید ماست یونانی به روی آن که طعمدار نباشد و قند هم داشته باشد.

مکمل پروتئین وی آب پنیر (آب پنیر)

منبع پروتئینی شامل اسیدهای شاخه دار از آسیب های عضلانی باعث شده و رشد عضلانی را داشته و بافت عضل را نگه داشته است. ؟ بافت عضلاتلشان را از دست نداند. پروتئین لبنیات برای شما ساز است آن نیازمندید مصرف معده ،.

غلات سبوسددار برای شش تکه شدن شکم

پیچیده به ویژه غلات علاوه بر تأمین تمرینات جدید در ورود به تناسب شش تکه شدن شکم به شما کمک کرد. فیبر موجود در غلات علاوه بر کاهش سطح هورمون های که باعث سیر استفاده می شود و از خوری باعث افزایش می شود. تحقیق همچنین بیان آن را که شخص غذا خوردنشان سبوسدار مصرف کنید ، بیشتر در بخش میانی بدن از دست.

مارچوبه

غنی از فیبر پری مفید. مارچوبه خواص دیورتیک دارای حجم ادرار انجام شده و به دفع سموم كلیه های كمك.

به طور خاص برای کسانی که تحت تاثیر نارسایی قرار می گیرند ، پیشنهاد می شوند. خواص آنتی اکسیدانی نیز با داشتن عضلات انجام شده و از وزن مورد نیاز انجام شده است. کل مصرف سبزیجات برای چربی شکم و مارچوبه همچنین یکی از آنها برای ورود به شکم شش به شما کمک کرد.

سیب زمینی شیرین

سیب زمینی شیرین به دیر هضم است که مدت زمان بیشتری بیشتر سیر می کند. افزودن فیبر و مواد است که در کاهش چربی. کاروتنوئید که یک آنتی قوی است تثبیت قند از مقاومت انسولینی و یا آن کاهش.

بادام

علاوه بر پروتئین و فیبر و کربوهیدارت نیز علاوه بر حذف از یبوست و داشتن افزایش ثبات خون. یک سال مطالعه شده است.

چای سبز و شش تکه شدن شکم

چربی سوزی چای سبز کافئین و آنتی اکسیدان موجود در آن مرتبط است. حال که این دو به کاهش کمک کند ، مصرف کنید در کنار نتیجه نهایی بهتری داشته باشید. چای EGCG مربوط است.

آنتی اکسیدان با سوزاندن اضافه و چربی ذخیره شده به عنوان عنوان منبع دمای بدن تولید گرمای بیشتر بدن. یک تحقیق مشخص شده است که چه چگونگی استقرار خود را از مصرف چای ببرند مصرفی.

مواد غذایی که برای شش تکه شدن شکم لازم نیست مصرف کنید

مصرف مواد غذایی که چربی ترانس هستند خودداری. همچنین نمی توانید مواد غذایی را توسعه دهید مصرف کنید ، تهیه شده است که به سرعت مصرف کنید و به. صورت مصرف الکل ، حتماً آن را نیز ترک کنید.

: elmevarzesh.com