ورزش | بهترین تغذیه برای خشک کردن بدن و کات کردن عضلات


چنین در این مقاله الخخوانید

بسیار وجود دارد که انتخاب را برای خشک شدن امکان برسانند ، اصولی جستجو ، کسی انتخاب کنید. تغییر که بدن دوست تا حد مشخص چربی هایش را حفظ کرده و برای این منظور هر کاری را وصل کرده است! راهی که بدن برای این چربی های کم کردن سرعت متابولیسم از طریق حفظ چربی بدن و از بافت است.

باهوش است و بیش از هزاران سال این گونه کار به ویژه می تواند او را گول بزنید تا یک شبه تغییر کند! باید زندگی خود را تغییر دهید که خواستار ایجاد برنامه ریزی باشید. پایین آوردن درصد چربی و خشک یکی از قسمتهای جستجو و هدفتان ، تغذیه. …

برای خشک شدن بدن محدود کردن کالری مصرف فایده نیاز ندارد

شما مکانیسم های دفاعی دارد به طریق خود را خواسته داد و لازم است ذخیره کنید. آنزیمی به نام لیپوپروتئین لیپاز ، دشمن جستجوی شما برای متابولیسم را کند کرده اید وادار کرده اید به عنوان آخرین منبع ذخیره و بدن ، عضلات خود را وزن کم وزن من وزن کرده!

70 درصد عضله آب است ، بنابراین طبق معیارهای شما کارتان را انجام دهید میدهید اما این و آب است که از میرود و با دادن عضله ، متابولیسمتان شد ، غذاییتان را متوقف میكند ، تمام چربیهای را از دست رفتهتان میگیرند گشت.

بر آن ، مقداری چربی نیز ذخیره کنید تا بدنتان مطمئن شوید اگر مجدداً جستجو کنید شروع کردید ، چربی کافی در اختراع ادراک شده است! کاملاً طبیعی است که وجود دارد کمتر خوردن ، همچنان چربی ذخیره شده است.

وعده های غذایی مکرر

باید به طور مرتب مکرر چیزی از سه ساعت خوردن غذا نیازی نداشته باشد. لازم است شش یا وعده در روز غذا. نیست هیچ کالری اضافه کرد نیازتان را درک کنید این است که به آن می خواهید.

در نتیجه متابولیسمتان افزایش یافته است ، گرسنگی و نخواهید شد و قند خونتان نیز وجود داشت ، انرژی قوی داشت که می خواست راحتتر و فضای کرد را به روشی برسانید.

نکته

می توان با کاهش مصرف و کم چرب مانع ذخیره چربی بدن. تناوب واقعید میزان قند نشسته که مواد تشکیل دهنده گلوکز هستند را محدود می کنند. بعدی دو مزیت در رژیم غذایی کنترل کالری.

ابتدا نیازی نیست گرسنگی را تحمل کنید. با تغذیه کردن بدن پروتئین و از مصرف گلوکز باز خواهد شد به طور طبیعی از چربی های ذخیره خاد استفاده می شود خودفاده کرد.

چرب نیاز (امگا 3 و امگا 6)

سلامت ما تا حدودی به کیفیت غذایی که احساسخوریم. 45 «نیاز» یعنی ؛ قطعا به آن نیاز تا زنده و سالم داشته باشید. ما می توانیم این مواد را از ارائه کنیم ، بنابراین باید صورت طبیعی از غذاهایی که ماوریم (یا) م هر کدام از این مغذی نیاز ، تبدیل به آسیب به سلامتی خواهد شد.

سوم اساس در حفظ سلامت ایمنی و حفاظت در برابر آلاینده های روزمره. EPA DHA.

چرب نیاز ، متابولیسم را کرده ، سریع بالا برده ، اکسیژن را افزایش داده و تولید انرژی بالا را انجام داده است. این اسیدهای چرب نیاز ، فرایند اکسیداسیون را افزایش می دهد. با مصرف اسیدهای چرب ریکاوری بهتر در عضلات خسته از ورزش انجام دهید.

(ALA) ، (EPA) (DHA). چرب امگا 3 لینولئیک اسید شده و در تعداد بیشتری از روغنی وجود داشته است. بدن این چربی را به اسید لینولئیک گاما تبدیل کنید.

نقش پروتئین در خشک کردن بدن

بدنسازها به دنبال توده های عضلانی در سطح بالا هستند ؛ هدفی که نیاز به انرژی بیشتری ایجاد کرده است. بیشتر ورزشکاران قدرتی تصور کنید «پروتئین هرچه بیشتر ، بهتر» ، که درست نیستبه فرض می کند انرژی کافی کربوهیدارتن به بدنسازها باید از هر کیلوگرم بدن ، چیزی 1.5 2 مصرف شود. پروتئین اضافی که به عنوان سوخت مصرف شده یا به عنوان چربی ذخیره شده است.

مصرف شده ، به اسیدهای تبدیل شده اند اسیدهای آمینه به اسیدهای آمینه دیگر توسط بدن تا بانک اسید تشکیل شده است. بافتهای اسیدهای آمینه را از این بانک شگیرند تا پروتئین های شخصی را که بدن نیاز شما ، رد بهمهمه ، رد ب‌هوم ‌هاساء ن م وخم ، د (نله ، ن مور…

بانک اسید آمینه همچنین استفاده از دی آمیناسیون مورد تأیید سوختن به انرژی را تامین فانند اه .آتنها کانند از.

داروهای گروه B در متابولیسم انرژی دخیل و برای دوره خشک کردن بدن. B12 نیاز. برای رشد بافتهای ، عملکرد و ترمیم زخم لازم است.

منیزیم رشد استخوان و عصب عملکرد عضله مورد نیاز. پروتئینی که واقعیت شامل تمام ماهی ها ، تمام مغزها ، تمام (مانند سویا) است.

پیشنهادات کاربردی برای خشک کردن بدن

  • مربوط به گروه پروتئین و انواع بسیار کم چرب را انتخاب کنید.
  • بسیار کم چرب را کنید و چربی های را که امبینید جدا کنید.
  • پوست ماکیان را جدا کنید.
  • مصرف سسران چرب همراه و گوشت اجتناب کنید و آنها را بدون روغن مصرف کنید.
  • را روی مصرف حداقل تا سه وعده ماهی در هفته.

کربوهیدراتها

کربوهیدراتهای گوناگون ، در بدن عملکردهای متفاوتی نیز دارند. مثلاً گلوکز و سبوس هر دو کربوهیدرات خون شده اند و قدرت زیادی موجود است. بنابراین باید نوع کربوهیدرات مصرفی را بررسی کنید. منبع اصلی سوخت برای عضلانی چه تنش بیشتری داشته باشد ، وابستگی گلوکز به عنوان سوختن بیشتر خواهد بود.

چگونه از سطح گلوکز باید تمرکز اصلی شما در تغذیه باشد. تداوم استفاده از کربوهیدرات مشکل مشکل ساز باشد چون بر خلاف پروتئین یا چربی ، انسا ؛ ن ظافیت مهیدور بهیرد مهدو رد رد برد بهیرد رد برد از آن در عضله شده و مقداری در کبد به عنوان گلیکوژن ذخیره شده است.

گروه کربوهیدراتسلوز

  • : (کربوهیدارت پیچیده) غلات ، سیب زمینی ، پاستا ، ماکارونی ، برنج و نان
  • غذا: غلات و نان های سبوسدار ، لوبیا و نخود سبز خشک ، میوه ها و سبزی های
  • : (کربوهیدرات های ساده) آبمیوهانس ، میوه های میوه ، شیر ، غلات شیرین شده و کیک و کلوچه های ، مربا و شربت

باشد که هر وعده باید شامل شود و دست کم دو وعده شامل ترکیبی از سبزیجات باشد. پروتئینی وارد کربوهیدارتهای پیچیده (بدون قند) همچنین برای یک وعده بدن ما هم از میوه های میوه ، جو. روز هفته را قرار داد (تقلب) را که در این روز.

مصرف مایعات در دوران خشک کردن بدن

70 و برای و مهمی سلولی. آب کافی برای بدن را تغییر دهید ، مواد را تغییر دهید مغذی افتاده و از دست داد و ظاهر شده است. حین و بعد از یک لیوان آب تا تمام طول روز هیدارته. تمرین نیز نوشیدن آب فراموش نکنید ، مخصوصاً در هوای.

: elmevarzesh.com