ورزش | بهترین منابع پروتئین برای بدنسازی و رشد عضلات


افزایش توده عضلانی طبیعتاً ورزشهای مقاومتی مانند بدنسازی رو انجام داد. همانطور که بارها این رو تکرار رشد عضلات شما مواد غذایی مورد نیاز است.

عضله سازی و چربی لازم نیست که یک رژیم سخت داشته باشید! کافیست بدانید چه مواد غذایی برای عضله سازی مفید است. پروتئین دار بهترین گزینه رشد عضلات از کربوهیدرات ، چربی سالم و منیزیم ، غافل. این مطلب بهترین منابع برای رشد عضله را به شما معرفی کرد.

منابع پروتئین و مواد غذایی پروتئین دار برای عضله سازی

گوشت قرمز

نمونه نمونه قرمز از منابع پروتئین است که دارای آهن ، روی و ویتامین های گروه B نیز است. نسبت قرمز به حجم دارای مقدار زیاد کالری. به خاطر چربی اشباع آن ، خریداری شده روز به عنوان عنوان غذای اصلی مصرف کنید.

ماهی ساردین

ماهی ساردین ممکن است غذای خوشمزه را نباشد اما غنی از پروتئین است ، چرا؟ هر ۹۲ گرم از احتمالاً ۲۳ گرم پروتئین. D B12. پخت ماهی ساردین هست که.

بوقلمون از بهترین منابع پروتئین

بوقلمون را یکی از انواع گوشت های خاص پروتئین بدانیم ، اغراق. که در هر 28 از گوشت 23 گرم پروتئین گرم وجود دارد اما طرف دیگر ، همین میزان گوشت تنها 195. وجود ویتامین B و سلنیوم به فواید گوشت بوقلمون اضافه شد.

ماست چکیده

چکیده سرشار از پروتئین که به عنوان یک اسنک سالم مصرف شود. هر ۲۰۰ گرم ماست حدود ۱۵ گرم پروتئین آماده که در مشابه از ماست معمولی ، ۹ گرم وجود دارد.

ماهی تُن

منظور تن ماهی نیست 🙂 تن ماهی تن کالری کم و پروتئین بالایی دارد ؛ 100 184 30. این ماهی در ویتامین های بدن نیز استفاده می کند.

کره‌ی بادام‌زمینی

بهترین منابع پروتئین برای بدنسازی و رشد عضلات

بادام زمینی را می توان از بهترین دانستن ، چرا هر دو قاشق از آن لازم است ۸ گرم پروتئین استفاده کرد. همچنین نتایج آزمون حاکمیت از آن است که افرادی که این ماده غذایی خوشمزه را مصرف کرده اند ؛ کمتری در ابتدایی به مانند دیابت و یا مشکلات قلبی. بسیار بهتر است نوع طبیعی آن را میل.

سینه مرغ از بهترین منابع پروتئین

مرغ یکی از منابع بدون چربی عضلات است ترمیم. دیگر ورزشکار پسند B6 ، سلنیوم و روی.

تخم مرغ

سفیده تخم مرغ منبع بسیار خوب از پروتئین. واقع ، تخم مرغ جزء با کیفیت بهبود عضلات و ساخت و ساز بدن. دارای مواد معدنی با کلسیم ، آهن هر تخممرگ بزرگ ، ۶ گرم پروتئین است. تخم مرغ نیز منبعی از ویتامین ها ، از جمله A ، E ، K و طیف وسیعی از ویتامین B مانند B12 ، رییبوفلاوین یو ال.

شیر

از سایر منابع پروتئین برای تقویت عضلات. افزودن دو نوع پروتئین مفید و نیاز آب پنیر (وی) کازئین است که به بدن جذب می شود. بر این شیر دارای مواد و مواد معدنی ، کربوهیدرات و چربی های مفید است. به هر ۲۴۴ گرم شیر ، ۸ گرم پروتئین مقدار زیادی ماده معدنی و ویتامین.

حبوبات

اگر برای عضله سازی قطعنامه جدی است پس حتما ”را در رژیم غذایی تان بگنجانید. حبوبات منبع بسیار مغذی کربوهیدرات های پیچیده و فیبر می. لوبیا ، نخود و عدس هستند که در غذاهای روزانه از آن ها استفاده می شود.

افزودن منابع پروتئین سبزیجات مانند:

  • ۱ فنجان کلم بروکلی: ۵ ٫ ۷ گرم پروتئین
  • ½ فنجان نخود: ۳ ٫ ۵ گرم پروتئین
  • فنجان اسفناج: ۳ گرم پروتئین
  • سیب زمینی پخته متوسط: ۳ گرم پروتئین
  • ½ فنجان جوانه کلم بروکسل: ۲ گرم پروتئین

بادام درختی

دیگر از انتخاب های سالم افرادی که خواهخواهند عضلاتشان رشد کند ، بادام. بادام وارد پروتئین ، فیبر و E است. اکسیدان قوی در مبارزه رادیکال های آزاد به شما کمک می کند و همچنین منبع مناسبی برای ریکاوری عضلای ریکاوریت عضلای ریکاوریت عضلای ریکاوریت! فقط بخشی از فواید بودند ، با سوزاندن چربی خطر ابتلا به کلسترول بالا و بیماریهای قلبی مفید کاهش یافت.

کشک

شامل همه انواع اسیدهای مورد نیاز بدن برای ساخت و نگهداری عضلات. کشک را با شیر چرب ، میوه و یا.

: elmevarzesh.com

منابع: سلامت روزمره و top10homeremedies