ورزش | بهترین منابع پروتئین گیاهی برای عضله سازی


بسیار از ورزشکاران یا گیاه خوار به اطلاعات کافی در مورد منابع است که ممکن است در پروتئین کافی باشد. چند ، بسیار قوی از کارشناسان رژیم گیاهی طراحی شده است تا تمام نیاز انسان مواد مغذی را تأمین کند.

می شود برخی از پروتئین گیاهی به مابقی مواد غذایی دارند و با پروتئین افزایش قدرت عضلات را ارتقاء می دهند. این مطلب مجله علم واقعاً از گیاهی که پروتئین بالایی دارند ، برای خوار یا رژیم گیاهی را می.

1

یک غذای غنی از آن چیزی که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این غذا از گلوتن درست آزمایش شود. این ماده پروتئین اصلی گندم است. خلاق بسیار زیاد از غذاهای درست شده این غذا از نظر ظاهر و زمان پخت شبیه گوشت. 100 25. مقدار پروتئین باعث ایجاد غذاهای سیتان غنی ترین منبع پروتئین در این لیست شده است. غنی از سلنیوم ، آهن ، کلسیم و فسفر است.

2. توفو ، تمپه ، اداما

این سه غذا از لوبیای سویا به دست. سویا یکی از منابع غنی از پروتئین است. یعنی این غذاها به آمینو اسیدهای لازم بدن را تأمین می کنند. ادامام. غذا قبل از مصرف بخارپز یا احساس تنهایی یا با و سوپ مصرف کنید.

توفو از لوبیای سویا به دست ابرآید. غذای مزه زیاد ندارد به راحتی و می توانید به گونه های خاص با غذاها و سوپرهای مصرف کنید. امل 10 19 100. Edamame K ، فیبر اسید فولیک. Tempeh B ، مواد معدنی فسفر پروبیوتیک.

3

240 18. عدد نشان دهنده وجود بالا در می منبع خوب پروتئین گیاهی دارد. به صورت های مختلف و با تعداد زیادی از غذاها و سوپرهای قابل خوردن. کربوهیدرات و. عدس نهایی منگنز ، فولات ، اکسیدان و برای سلامتی روده ها ، کاهش خطر افزایش وزن به برخی از سرطان های سود.

چهارم

(سیاه ، چیتی و قرمز) مقدار پروتئین در وعده مصرف. یکی دیگر از اعضای لوبیا با مقدار بالای پروتئین. یک فنجان لوبیا یا پخته 15 وجود دارد. کربوهیدرات پیچیده ، فیبر ، آهن ، فسفر ، پتاسیم ، منگنز در این خانواده وجود دارد. کلسترول ، کنترل قند خون ، خون پایین و چربی شکم از خواص این گروه غذایی.

5. اسپلت و تف

این دو ماده به خانواده غله تعلق دارند. Spelled نوع گندم است و شامل Gluten است درحالیکه Teff از نوع گیاه به دست تفآید. 240

ششم

28 10 جذب. این دانه منزیم ، آهن ، روی و سلنیوم وجود دارد. که در مورد شاهدانه جالب است اسید چرب 3 و امگا 6 انسان.

7. نخود سبز

بهترین منابع پروتئین گیاهی

(240) 9. وعده مصرف نخود 24 نیازهای ویتامین A ، C ، k ، تیامین ، فولات و منگنز را تأمین می کنند. نخود سبز منبع خوبی آهن ، منیزیم ، فسفر ، روی ، مس و انواع خانواده B است. نخود سبز یکی از بهترین منابع پروتئین گیاهی.

هشتم

گیاه یا جلبک اسپیرولینا یک منبع غنی از پروتئین. قاشق غذاخوری از این قسمت 8 پروتئین کامل. 22 مارپیچ اسپیرولینا شامل منیزیم ، منگنز ، پتاسیم دیگر از مواد مغذی مورد نیاز از جمله اسیدهای مورد نیاز است.

فیکوسیانین افزایش ، مصرف این گیاه تقویت سیستم فشار خون کنترل سطح گلوکز و کلسترول.

9. جوانه غلات

یکی دیگر از منابع پروتئین گیاهی جوانه غلات. درست شده از جوانه کامل حدود 8 دارای نانوهای معمولی بیشتر است. غلات جوانه زده مواد مغذی سالم زیاد دارند. لیزین این امر باعث افزایش کیفیت پروتئین استفاده شده است.

10. شیر سویا

سویا مصرف ویتامین و مواد معدنی عالی است. 7 D B12.

11

یک راه ساده و برای افزودن پروتئین به هر غذا. فنجان جو خشک 6 پروتئین 4 فیبر. مقدار جو مقدار مشخصی رویی ، فسفر و فلات. پروتئین کاملی ندارد اما آن را به برنج و گندم با کیفیتیتر نسبت می دهد.

12. برنج وحشی

1.5 فنجان پخته از این 7 پروتئین ، منگنز ، منیزیم ، مس ، فسفرو ویتامین B دارد. خلاف برنج سفید ، برنج از سبوس آن جدا. سبوس مقدار مقدار خاص مصرف دارو و مواد معدنی.

13. تخم شربتی

تخم شربتی (دانه های چیا) گیاه Salvia hispanica وجود دارد که این گیاه بومی مکزیک و گواتمالا است. 35 6 13. دانه های کوچک مقدار مقدار آهن ، کلسیم ، سلنیوم منیزیم ، اسیدهای امگا.

چهاردهم

آجیل و دانه منابع منبع غنی پروتئین هستند. 28 5 الی 7. منبع غنی از فیبر ، چربی های سالم ، آهن ، کلسیم ، منیزیم ، سلنیوم ، فسفر ، E و B و آنتی اکسیدان. انتخاب آجیل بهتر است خام آن را انتخاب کنید.

پانزدهم

مقدار مقادیر قابل توجه و فیبر نحوی است که این ماده از غذاهای تهیه شده با فیبر بالا استفاده می شود. آهن ، پتاسیم و منیزیمی در این وجود به خواب بهتر کمک می کند. آیا بادام سرشار از سالم است ، اما در مصرف آن زیاده روی نیست. جای بادام بوداده ، مصرف خام توصیه کرد چراکه فاقد نمک و روغن افزودنی است. این ماده غذایی میان میانوعدهده به طور کامل است. بادام ریز شده و خالی شده سبزیجات و طبخ کیک و هم استفاده می شود.

میوه ها و سبزیجات موجود هستند اما در برخی از گیاهان کم و در این مطلب اشاره شد زیاد شد. مثل بروکلی ، اسفناج ، مارچوبه ، زمینی ، سیب موجود پروتئین مقدار 4 الی 5 گرم در فنجان شده. همچنین ذرت شیرین پروتئین دارد اما مقدار آن زیاد است.

میوه های تازه پروتئین سطح پایین نسبت به سبزیجات. که بیشترین پروتئین را شامل گواوا (گواوا) ، چریمولا (چرمیواس) ، توت (توت) ، شاه توت ، شلیل و میوز اواو ل و میوز اون مور م ل ا نجان تزر اون من 2 از سایر گیاهان وارد پروتئین موردی به بروکسل ، آمارانت ، کینوا و مخمر اشاره کرد.
: elmevarzesh.com