ورزش | دوره پاکسازی استروئید و روش سم زدایی بدن بعد از مصرف استروئید و مکمل


چنین در این مقاله الخخوانید

اصلی پاکسازی طبیعی بدن مصرف استروئید دفع سموم و بقایای جمع آوری شده که از یک مورد استفاده می شود. پاکسازی را در طول فرایند سم زدایی از بدن انجام داد.

شما تمام داروها را به عنوان ترکیبات خاصی که باید بعداً از بدن دفع کنید. باقیمانده شدن این داروها از خارج نشوند ، کبد سمی خواهد. روش های طبیعی وجود دارد برای بدن بدنتان بعد از مصرف استروئید یات از آنها کمک کنید. این مطلب روش های مفید و مفید بدن بعد از مصرف استروئید مکمل می.

روشهای طبیعی سم زدایی بدن بعد از مصرف استروئید

قدم اول

هر روز ۹ تا ۱۲ لیوان آب بنوشید. آب کافی برای عملکرد و کبد تا بهتر باقیمانده شدن از داروها را بدن دفع می کنند. نوشیدن آب فراوان ، نمونه را برای خنک کردن بدن در دمای بالا ، افزایش دهید.

قدم دوم

روز یک ساعت ورزشها و تنفسی مانند تمرینات هوازی ، شنا و دو انجام. از بین بردن ، همه افراد ، کبد و اندام های حیاتی و تحریک و به طور خاص باقیمانده شدن داروها از عرق.

قدم سوم

هر روز ۶۰ تا ۹۰ گرم جلبک دریایی تازه. سدیم ، عنصر فعال موجود جلبک دریایی به باقیمانده در سیستم گوارشدانا و مانع بازجذب آنها توسط بدن.

قدم چهارم

روز همراه با غذا ، عدد قرص گل ِ شیرین دندان. فعال موجود در این اینولین است صفرا را بیشتر کرده و کمک می کنید باقیمانده شدن دارو را از درونیتان پاک کنید.


پیشنهاد مطالعه: سم زدایی بدن و کبد با 30 ماده غذایی طبیعی


قدم پنجم

روز یک فنجان چای تازه بنوشید تا بدنتتان از داروها پاکسازی. عنصر فعال در زنجبیل که باعث و آسیب باقیمانده داروها از طریق پوستتتان شده است. زنجبیل تازه درسته را بزنید و بگذارید و جوش را به آن اضافه کنید. واقعید برای شیرین شدن این چای ، از عسل استفاده کنید.

یک یا دوبار سم از بدن ، برای سلامت عمومی و طول عمر مفید. در مورد شیوه های مختلف که هر روز تا پاکسازی بدنتان کمک کنید حرف بزنید.

یک دستورالعمل ساده به شما پیشنهاد خریدیم:

به دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، سرکه سیب خالص و از نوع ارگانیک آن را تهیه کنید

به هشتم تا یک دوم چایخوری جوش که شخخورید.

اگر سرکه ابتدا خنثی بدن بهتر از آن را جذب کنید. اگر خاصیت اسیدی سرکه خیلی اذیتتان را امتحان کنید (ریفلاکس و…) از جوش شیرین بیشتر استفاده کنید. با یک هشتم قاشق جوش شیرین شروع کنید و تحمل بدن بدنتان را. بیشتر افراد ، یک چهارم چایخوری جوش شیرین ، بسیار ایدهآل. باشد که جوش شیرین ، دارد و برای چند روز اول ، آب بدن بدنتان با میزان نمک اضافی پیدا شده است.

به یک چهارم یا یک دوم آب ِ یک عدد لیموترش تازه

به یک قاشق غذاخوری عسل ارگانیک

این مواد حدود ۱۲۰ ۱۸۰ میلی لیتر انجام شده و ۲ تا ۴ بار در روز. بسیارید این ترکیب را معده ی خالی بنوشید ، بسیار عالی است. با استفاده از آب با این ترکیب چیزی شبیه چای درست است.

همچنین اگر دوست دارید طعم بهتری داشته باشید از مواد زیر نیز استفاده کنید

به بیست قطره عصاره ی زنجبیل

به دوم قاشق چایخوری فلفل (فلفل کایِن). مقدار بسیار کم شروع تا تحمل بدنبالا را. کاین تأثیر بافتهای سیستم را در بازسازی کند و آسیب های آن را در التیام.

اگر همراه با سایر موارد استفاده شود ، بیشتر شده است تا بافت بافت و عروق افزایش یابد. نشان علمی داده است که کاین نمونه قلبی را گرفته و برخلاف تصور عموم ، به زخم معده امیدوارم ، بلا در نرد د د

کاین یک گرمازای طبیعی که می توانید را بالا ببرید متابولیسم را افزایش دهید و نهایتا چربی سوزی را تسریع کنید. فلفل کاین با افزایش جریان جریان مایعهایی که این نتایج را بدن ، سلامت عمومی ، چربی وزن!

به یک قاشق چایخوری زردچوبه. به بازیابی میکروبیوتا یا روده کمک کرد همچنین به پاکسازی پوست ِ از جوش و آکنه رنج خوشبرند کمک کرد. برای توقف رشد موهای صورت در خانمهای مفید.


پیشنهاد مطالعه: قرص دیانابول و چه عوارض و فوایدی دارد؟


سایر گیاهان و مکمل های که به سم زدایی بدن کمک کردند

چگونه بعد از مصرف استروئید و مکمل بدن را سم زدایی کنید؟

به گیاه خار مریم. کبد مهمترین ارگان بدن برای سم زدایی است. خار مریم به کبد عمل سم زدایی و داشتن عملکرد مناسب کمک.

به (DHEA). که به کافئین عادت آنهایی که سوزی هستند و کسانی هستند که مدام مصرف کردند ، آیا می خواهید این را روی روشان اثری کنید.

دلیل یک چیز است که احتمالاً در زبان رایج این گونه بیان کنید که ؛ بدن به آن عادت کرده است. یعنی چیزی که در زبان پزشکی به آن «خستگی موردنال» نیاز دارد. واقعنال یا فوق کلیوی غده های کوچکتر هستند که روی هر کدام قرار دارند.

این غدد ، در ترشح هورمون های نقش اصلی را ایفا. زیاد ، کمبود خواب و محرکهای زیاد ، دلایل اصلی فشار زیاد بر روینال. غدد فوق العاده کلیوی تحت فشار قرار گرفت ، می توانم به خوبی عمل کنم. DHEA حتما حتماً باید این مکمل تحت نظر پزشک مصرف شود. استرس ، خواب کافی و مصرف کافئین به اثرگذاری بیشتر این مکمل کمک.

به به ژل آلوئه‌ورا یکی از بهترین پاککننده های سیستم گوارشی.

به روغن کرچک. اجازه دهید مکررا از استفاده و فعالیتهای روده کوچک را هم روده بزرگ ، بیشتر کمیزد ، بانابرینت رد استفاده کنید.

به پسلیوم یا پوسته های اسفرزه و سایر مکمل های فیبر. است سیستم گوارشی‌تان را راضی کنید و فیبر این کار را سریعتر انجام دهید.

به آنزیم های گوارشی. واقعید این مکملال ها را از داروخانه تهیه کنید.

به خربزه درختی یا پاپایا. بهترین آنزیم طبیعی گوارشی است که شخصیت بخورید. یک عدد پاپایا ، نصف عدد افراد ، و آب را با هم ترکیب کنید و.

به روغن ماهی روغن کبد ماهی ، برای سمزدایی بسیار عالی است.

نکات مهمی که باید برای دوره پاکسازی سمزدزدایی بدن به یاد داشته باشید

به آب بنوشید چون قرار دادن سیستم بدنتانتان را به خوبی شستشو کنید.

به مصرف قند ، شیرین کننده ها و کافئین را محدود کنید. ماده سمی و غیرمفیدی باید حذف یا بسیار بسیار محدود شود.

به لبنیات را به حداقل چون ارتباط خوبی با پروسه سم زدایی.

به گوشت را محدود کنید گوشت را سریع هضم کنید و زمان بیشتری را در معادنتان قرار دهید.

به فیبر ، فیبر و باز هم فیبر! سم زدایی بدن ، رادیکال های و سموم همه افراد و سیستم لنفاوی وارد جریان شدید شدند و باید رافع شوند. فیبر غذا یا مکمل جزء جدانشدنی برنامه صم زدایی.


پیشنهاد مطالعه: فیبر چیست و مصرف آن چگونه افزایش یافته است چربی شکم می شود؟


به شکم تتان را خشک کنید بکشید یا ماساژ بدهید. ، به عنوان اولین کار صبح بیدار دفع کمک ماساژ دادن به صورت حرکات دورانی (15 بار در جهت حرکت عقربه های ساعت بار خلاف جهت عقربه های ساعت) انجام می دهد.

به جایی که می توانید بیشتر خام مصرف کنید تا غذاهای پخته شده ، مخصوصاً سبزیجات. قند میوه های نباشید ، قرار دادن با خوردن میوه ، چربی انباشته. مغزها و دانه افراد ، لوبیا بنشن ، جوانه ها و ماهی ، منابع عالی پروتئین.

در برنامه سم زداییانتان نیازید از پروتئین وی استفاده کنید. یادتان باشد پروتئین وی است ، مواردی وجود دارد که قند آن را بزنید و در مصرف آن زیاده روی کنید.

تکنیک های غیرخوراکی سم زدایی

به حمام روغن درخت چای استفاده از صابون های عصاره ی نعنا ، به خون اکسیژن رسانی. چه اکسیژن بیشتری در حال حاضر بوده اید ، هم بیشتر جریان سیستم لنفاوی یافته و سم زدایی هم تهیه کرده است.

به نارگیل یا لوسیون بدن نارگیل هم به سم زدایی کمک.

به دوش ِ کنتراست ، یکی از بهترین تکنیک های افزایش سیستم لنفاوی ، سم حتی پیشگیری از سرطان ششیوجد (فاو ن شنشوها بطوصا مون کهر) بطوصا مون جررر دوش کنتراست ، ابتدا با گرم دوش و افزایش جریان زیر دوش رگ شد.

: elmevarzesh.com

منابع: Livestrong + Isteroids