ورزش | رژیم کتوژنیک چیست؟ چه عوارض و فوایدی دارد؟


چنین در این مقاله الخخوانید

غذای کم کربوهیدرات و بسیار معروف و مرسوم. رژیم های سالنستست که وجود و شباهت های زیادی به رژیم های پالئو دارند. نشان داده است که رژیمهای کم کمربوهیدرات مقدار وزن و بهبود بیشتر از شاخصهای سلامتی کمک. این ناخوشایند ، شواهدی که تأثیرات رژیم های را و قدرت عملکرد عضلانی را تا حدودی گیج كردن نشان می دهد. این مطلب مجله علم بررسی قرقی بر رژیم کتوژنیک.

رژیمهای کم کمکربوهیدرات و کتوژنیک چگونه هستند؟

که برای تغذیه کمککربوهیدرات سعی در مطالعات و نظرات گوناگون متنوع کرد. تحقیق معمولاً تغذیه کمککربوهیدرات ، 30 از طریق کربوهیدراتهای. به

برای برخی از ورزشکاران ، به معنی روزانه 200 گرم کربوهیدرات. یک رژیم کتوژنیک با خوب ، محدود معمولاً شامل 30 تا 52 با بسیار زیاد. کربوهیدرات بسیار پایین ، به کمک برس برسید ، یعنی کتونورها و منبع اصلی انرژی بدن و مغز.

 • رژیم کتوژنیک استاندارد: رژیم بیینات کم کمکربوهیدرات با متوسط ​​و چربی زیاد. 75 20 5.
 • رژیم کتوژنیک متناوب: رژیم شامل دوره های از کربوهیدرات بیشتر ، 5 و سپس 2 کم کمربوهیدرات است.
 • رژیم کتوژنیک هدفمند: رژیم به شما اجازه می دهد در دوره های تمرینات شدید و سنگین ، کربوهیدرات را اضافه کنید.
 • رژیم کتوژنیک با پروتئین بالا: رژیم شبیه به رژیم است ، با این تفاوت که محتوی مقدار بیشتری پروتئین دارد. کتوژنیک با پروتئین بالا ۶۰ ٪ چربی ، ۳۵ ٪ پروتئین و ۵ ٪ کربوهیدرات.

بیشتر رژیم کم کمربوهیدرات و افراد منابع غلات ، برنج ، سیبزمینی ، شیرینی افراد ، غلات و برخی میوه های محدود شده.

آیا رژیم غذایی کتوژنیک در کاهش وزن بیشتر؟

کتوژنیک راه مؤثری برای وزن و کاهش خطر بیماری های مختلف. واقعاً نشان می دهد که رژیم کتوژنیک بسیار بهتر از رژیم های توصیه ایشده کم کم بوده است.

کتوژنیک با قابلیت سیرکنندگی‌اش بدون نیاز به کالری‌شماری یا در غذاهای وزن کم. مطالعه نشان می دهد که کتوژنیک نسبت به غذای محدود کم کالری ، در وزن 2 ٫ 2 برابر عمل کرد.

(HDL). مطالعه دیگر نشان می دهد که رژیم دنبال کنید ، 3 برابر افرادی که انجمن دیابت را دنبال کنید ، کم.

برتری رژیم کتوژنیک بر رژیم کم کمری ، دلیل دلیل دارد. از این دلایل ، افزایش مصرف است امر اماده شدنوبهی فواید زیاد برای سلامتی. بر این ، افزایش کتونران ، قند خون حساسیت به علاوه در تقویت کتوژنیک نقاشی کلیدی.

در رژیم کتوژنیک چه غذاهایی را نمی بخورید؟

در رژیم کتوژنیک چه غذاهایی را نمی بخورید؟

باید غذاهای سرشار از کربوهیدرات‌ ، محدود شود. موارد زیر خوراکی های خاصی هستند که باید مصرف کنید آنها را محدود یا قطع کنید:

 • شیرین: نوشابه ، آبمیوه ، کیک ، آب‌نبات ، بستنی
 • غلات و محصولات سرشار از نشسته: محصولات بر پایه گندم ، برنج ، پاستا ، غلات صبحانه
 • : تمام میوه های بارزز مقادیر کم میوه های خانواده از بِری مانند توتفارنگی
 • حبوبات و لوبیا: نخود فرنگی ، لوبیا قرمز ، عدس ، لپه و …
 • سبزیجات ریشه بیماری و غده نیاز: سیبزمینی ، سیبزمینی شیرین ، هویج و …
 • برخی از چاشنی ها و سُسلید: این محصولات معمولاً محتوی شکر و چربی های ناسالم را تجربه می کنند
 • ناسالم: روغن های گیاهی فرآوری‌شده ، سس مایونز و …
 • : بسیار از نوشیدنی های الکلی خریدخاطر دارا بودن کربوهیدرات بدن اند بدنتان از حالت کتوزی خارج شوند
 • غذاهایی که محتوی شیرینکننده های تغییرین شکر هستند: غذاهای تغییر سرشار از (نوع الکل تهیه شده از قند) و در برخی موارد بر سطح تأثیر. همچنین این غذاها بسیار بسیار پیشرفته هستند.
 • : گوشت قرمز ، استیک ، مرغ ، بوقلمون ، سوسیس ، کباب و همبرگر
 • چرب: ماهی سالمون ، تُن ، قزلآآلا و ماکرل
 • : بهتر است از تخممرمرهای ارگانیک و محتوی امگا 3 استفاده کنید
 • کره و خامه: تا حد امکان بهتر است از شیر حیواناتی تهیه شود که تغذیه طبیعی طبیعی داشته باشد
 • : پنیرهای روندورینشند مانند چدار ، پنیر آبی و موتزارلا
 • مغزها و دانه های: بادام ، گردو ، تخم کتان ، تخمه کدو ، تخم شربتی و …
 • سالم: روغن زیتون بکر ، روغن نارگیل و روغن آووکادو
 • : آووکادو کامل یا له‌شده ؛
 • سبزیجاتی که کربوهیدرات پایینی دارند: بیشتر سبزیجات سبزرنگ ، گوجه فرنگی ، پیاز ، فلفل و …
 • : نمک ، فلفل ، سبزیجات خشک و ادویه وجات مختلف.

رژیم کم کمربوهیدرات و سازگاری چربی

طول یک رژیم کمککربوهیدرات کتوژنیک ، بدن از چربی سوخت ، مؤثرتر عمل فرایندی که بهنام چربی انجام داد. شدت کربوهیدرات کاهش یافته است که از اسیدهای چرب در کبد تولید شده است. واقعا در کربوهیدرات نبود ، زمان گرسنگی های ورزشی فوق العاده یا برای آنهایی که دیابت نوع اول را انجام دهید

حتی مغز هم چنان تا حدودی توسط کتونسال تغذیه. باقی مانده توسط گلوکونئوژنز تولید فرایندی که بدن و پروتئین های تجزیه کرده و کربوهیدرات های تغییر کرده است. رژیم های کتوژنیک و کتونسالان فواید بیشتری دارند.

حتی برای درمان دیابت ، نورولوژیکی ، سرطان و فاکتورهای بیماری ها و تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد. چربی در رژیم کتوژنیک بسیار قوی باشد. که در حال بارگیری در ورزشکارنی تمرینات بسیار بالا استقامتی شیلند ، صورت گرفت نشان داد ، گروه ک ، ادنیک تشترد کادنیک تشترد دجادرد تشرد این وجه رژیم های کتوژنیک و فواید بیشتری دارند ، اما در مورد مورد نیاز این رژیم ها چگونه بر روی عملکرد ورزشی فعالیت می کنند.

رژیم های کم کمکربوهیدرات و گلیکوژن عضله

رژیمی ، به گلوکز تجزیه و به باور و اصلی را برای متوسط ​​و شدید ایجاد کرد. دهه های است که مدام فوق العاده خوردن به عملکرد ورزشی کمک کند ، مخصوصاً تمرینات. انسان تنها 2 کربوهیدرات کافی را (گلیکوژن). از این زمان ، خستگی ، انرژی و تغییر عملکرد استقامتی روی. به این حالت “افت ناگهانی انرژی” یا “ضربه” امگوگویند.

ورزشکاران استقامتی برای مقابله چنین حالتی یک روز. این ناخوشی ، رژیم کمککربوهیدرات ، شامل چندانی شدن می شود به بهینه میزان ذخیره گلیکوژن عضلات کمکی.

رژیم های کم کمکربوهیدرات و عملکرد استقامتی

مورد کاربرد چربی به سوخت در عملکرد ورزشی مطالعات انجام شده انجام شده است. ورزش با سطح پایینتر ، انرژی بیشتر و کربوهیدرات انرژی بیشتر در قوی تر شدن تولید. به این حالت ، “Crossover Effect” شموگویند که در جدول زیر نشان داده شده است:

رژیم غذایی کتوژنیک چیست و چه تأثیری بر عملکرد ورزشی دارد؟

محققان خواهخواهند بررسی کنند آیا رژیم کمککربوهیدرات این اثر را تغییر دهد یا. به نشان داد داد پزشکان در رژیم چربیششان در میزان لازم.

حقیقت ، ورزشکارن با رژیم بیشتر میزان چربی را در تحقیق به خود اختصاص داد. برخلاف این یافته های مثبت ، ممکن است سریع انرژی برای تأمین نیازهای ورزشکاران رده بالا در ساختیارشان باشد.

پیش از هرتوصیه ی قطعی مطالعات بیشتر در میان جامعه ورزشکارن صورت. این ناخوش ، تحقیق دریافته است که کمککربوهیدرات نیازند از خلقت تمرینات طولانی مدت کمک. این رژیم ها ، بدون واسطه تمرینی متوسط ​​در عملکرد برای چربی سوزی بهبود سلامت مفید است. این رژیم های معنوی به تعلیم دادن بیشتر بسوزاند ، نتیجه را به شما تمرین ، گلیکوژن عضلحفظا را.

کربوهیدرات چه کمکی به رشد عضلات جدید؟

کنون هیچ تحقیقی ثابت که رژیم کم کمربوهیدرات ، برای تمرین با افزایش بالا یا برای استقامت و ورزش. دلیلش هم این است که کربوهیدرات به شیوه های گوناگون به رشد عضلات و عملکرد ورزشی با افزایش بالا کمک انجنماد:

ریکاوری: کربوهیدرات به ریکاروی بعد از تمرین کمک کرد.

انسولین: به تولید انسولین هم چنین ، برای انتقال موادمغذی و جذب مفید مفید است.

سوختن: نقش مهمی در سیستم های غیرهوازی و سلول ها دارای منابع اولیه تمرین با افزایش بالا است.

کاهش تخریب سلولی: و انسولین به کاهش سلولی کمک کرد ، در نتیجه تعادل پروتئینی خالص بیشتر.

بهبود عملکردهای عصبی: عملکرد عملکرد عصبی ، مقاومت برابر خستگی و تمرکز ذهنی حین ورزش را بهتر کرد.

این امر به معنی این است که رژیم تان پرکربوهیدرات باشد ، رژیم غذایی شامل متعادل یا متناوب برای بیشتر ورزشهای ا. رژیم غذایی با کربوهیدرات و پپرپروتئین ، برای رشد و ترکیب بدنی شخص است که فعال است.

یکی از جوانب مثبت رژیم کم کمکربوهیدرات یا کتوژنیک

است که بدن را آزمایش می کند تا چربی را بخرید مصرف کنید. ورزشکاران استقامتی ، این عادت حفظ ذخایر پیشگیری از ناگهانی انرژی حین استقامتی کمک. مورد ورزشکارانی که برای و مصرف ورزش ، مشکل دارند ، این رژیم کمک می کند مسابقات ، واشبستگی کماتای ​​به کرت.

برای شرایط بسیار استقامتی دسترسی به غذا محدود است ، مفید است. هم نشان داده است که داروهای طبیعی و کم کمکربوهیدرات به کاهش و بهبود سلامت مفید و بیشتر. چربی تأثیر مثبت نسبت چربی باشد ، چیزی که برای عملکرد در آرزیمند باشد. ورزش با ذخایر گلیکوژنی پایین ، یکی از تکنیک های تمرینی مشهور است که در حال بارگیری “تمرین کم ، هدف باهلا” متد وستشد.

تکنیک مصرف چربی ، میتوکندریایی و را بهتر که نقاشی بیش از حد سلامت و عملکرد ورزشی انجام داد. دلیل ، پیروی از رژیم کم کمکربوهیدرات برای کوتاه مدت ، مثلاً دوره استراحت ، عملکرد عملکرد طولیانی مدت زمان سلفیم.

: elmevarzesh.com

منابع

https://authoritynutrition.com/low-carb-diets-and-performance/

https://www.healthline.com/nutrition/ketogenic-diet-101