ورزش | قرص کلا چیست؟ مکمل کلا چه فواید و عوارضی دارد؟


چنین در این مقاله الخخوانید

ال ای (Cla) یک نوع مکمل خوراکی و خلاصه واژه «اسید لینولئیک مزدوج» این مکما یک نهوض اق است. ماده به طور طبیعی گوشت گاو یافت و بسیار نشان داد که باعث ایجاد چربی سوزی شد. حقیقت مکمل Cla یکی از محبوبترین مکمل های چربی جهان است ، برخی افراد بر این جزء دیگر سالهم چاربی های رشتیزد باچوی رشنیزد. مقاله به میزان در میزان وزن تان و سلامت عمومی بازگو.

مکمل سی ال ای چیست؟

حال حاضر Cla صنعت ورزش و تناسب توجهات را به سمت خود جلب کرده است. اما آیا این مکمل لاغری به اندازه ای که محبوب ترین کارساز نیز است؟ آیا برای بدن مفید است؟ آیا مکمل خوبی برای کاهش وزن است؟ تاثیر مصرف مکمل سی ال ای بر کاهش وزن چیست؟ دیگر عوارض جانبی آن چیست؟ واقعاً پاسخ به این در این جمله نهفته است که وجود وجود دارد و شکل مکمل مصرف می کند ، تفاوت وجود دارد.

لینولئیک معمولآترین امگا ۶۸ در و همچنین در سایر مواد گوشت گوسفند و گاو و یا لبنی یافت شد. در مکمل های Clayed به صورت صنعتی روغن های ناسالم گیاهی استفاده می شود. با توجه به اینکه در این غیر اشباع چربی ترانس (پیوند دوگانه در اسید چرب) پیدا شد ، این روغن روغن ترانس صنعتی در غذاهای حیوانی یافت نشد اما در این مکملها است ، می توانید مضر باشید

منابع کلا (میلی گرم گرم Cla در هر گرم از چربی)

منابع حیوانی و فرآورده های آن / میزان Cla موجود (میلی گرم گرم در هر گرم از چربی)

  • تکه گوشت لخم تازه گاو /۴.۲
  • گوشت ران گاو – ۵.۶
  • مرغ – ۰.۹
  • شیرگاو – ۵.۵
  • پنیر- ۴.۵
  • پنیر چدار- ۳.۶

فواید مصرف kla

سی ال ای چیست؟  مکمل کلا چه فواید و عوارضی دارد؟

محبوبیت Cla عنوان غذا ارتباط آن را کاهش وزن و لاغری. این مکمل باعث ایجاد وزن و روش یک سری واکنش های بیوشیمیایی این خود در نهایت افزایش متابولیسم پایه شد. میزان متابولیسم پایه بدین که باید کالری بیشتری برای انجام یک فعالیت سوزانده شود.

مقدار پایه انرژی که بدن نیاز به فعالیت دارد را انجام دهید. Cla در تغییر یک سری واکنش متابولیکی که فعالیت چربی بدن را تنظیم می کند ، دخیل است. را که از طریق ال BMR چربی به انرژی افزایش یافته است.

مطالعه کنید که بر روی سال در سال ۱۹۹۸ صورت گرفته است. (این آزمایش برای 6 هفته انجام شد که به گروهی از موشها و برای باقی مانده هوشها این مکمل استفاده شد که 6 هفته آن گروه موشهایی که مکمل مصرف کرده اند به طور قابل ملاحظه در میزان انرژی ، میزان رشد و توده چربی بدن ضرورت داشته است. ( بدون در نظر گرفتن ترکیب خوراکی در داخل مصرف مصرفی نشان داد که سی ال ای باعث شد میزان موشها و کاهش تونه چنبیها.

طرف دیگر این مکمل باعث افزایش رشد عضلانی شد. آنجایی که عضلات به متابولیکی در هستند ، یک در توده بدون (عضلات) معنی کالری سوزی بیشتر. مکمل Cla کاهش بد خون ، مقاومت و سطوح قند خون. این مکمل همچنین باعث تقویت دستگاه ایمنی بدن می شود.

توجه داشت که مصرف مکمل «به طور کلی هر مکملی که باشد» ورزش و رژیم غذایی صحیح و کافی و منظم تأثیر بر بدن را در پی داشت. ورزش بیش از حد سرکوب سیستم که با مصرف متناسب و تقویت شده است.

عوارض قرص کلا چیست؟

صورت مصرف این مکمل مقدار بیش از حد احتمالاً باید انتظار داشت عوارض جانبی سی ال (مشابه بشا هماام مکملهدی تماام مکملهدی تماام مکمل ههاد) عوارض شامل درد شکمی ، تهوع و افزایش افزایش ابتلا به بیماری های دیابت در افراد چاق است. کل سطح برای جنین و خطرناک باشد ، بنابراین باردار باید از این مکمل خودداری کنید.

تأثیر سی ال ای بر کبد

مکمل همچنین باعث ایجاد چربی در (بیماری کبد چرب) می شود. اگر از Cla به میزان اندک با تغذیه مصرف یا به طور طبیعی از منابع استفاده می شود.

طریقه مصرف سی ال ای و زمان مصرف قرص cla

دوزهای متفاوتی برای مصرف این مکمل پیشنهاد شده است. عبارت دیگر برای کمک به کاهش میزان مصرف میزان آن باید بین 1.8 تا 78 گرم از سی الطور روزانه باشد. اسید لینولئیک به طور کلی به کپسول جامد یا به پودر در اشکال غلظت های مختلف موجود است.

کسب نتایج بهینه ، توصیه ۲ عدد همراه با ۱ تا ۳ وعده در طول روز مصرف. از بین که نتیجه Cla باشد. آیا شما مصرف مکمل را با پروتئین مانند شیر باعث وقوع حالتی مانند اسهال و تهوع کرده اید.

توصیه های برای شما به منظور مصرف خانگی

گرچه مصرف Cla به کاربرد ترکیب آن با مواد پروتئین و رژیم غذایی صحیح و کافی و ورزشی منظم اما. Cla با وجود تأثیر بسزا کاهش توده چربی ، رشد توده بدون چربی یا همان عضلات آماده.

Cla را با مصرف غذا مصرف کردید نیست چگونه و یا به مربی یا کارشناس مشورت. اگر تمرینات ورزشی بسیار مقاومتی انجام دهید ای الهه شما را به هدف تناسب اندام و کسب دلخواه خود یاری برسانید.

: elmevarzesh.com

: healthline + livestrong + myprotein