ورزش | چه نوع مکمل بدنسازی برای افراد دیابتی مناسب است؟


چنین در این مقاله الخخوانید

امروزه مکمل های بدنسازی فراگیر شده اند ، در کنار آن دیابت هستند و تمرین می کنند ، هم نیاز به میر مبی میر ممب

پودر پروتئین

پودر پروتئین نمونه آب (آب پنیر). این ماده منبع خوبی از آمینو اسیدها و پپتیدها. غذا با شاخص گلاسمیک برای دیابت. شده است همکارانش.

در که آب پنیر یا را به هضم و را در گلوکز بالای پس.

انسولین ، طبق و. طرف دیگر ، در. وجود اطلاعاتی ایی درباره استفاده در جهت تنظیم انسولین و تری ما.

جانبی: که به شیر و لبنی حساسیت از مکمل های کازئین و پروتئین وی استفاده می شود. در این زمینه حساسیت های مختلف به پروتئین وی گزارش شده است. افزایش مقاومت به انسولین این افراد ولی مدارک خیلی کمی به این موضوع دلالت.

دارویی: دیابتی باید مراقبت شود پروتئین وی خونشان را کاهش دهد و قند خون هایپوگلیسمیا یا شدید قند خون.

مصرفی: کلینیک مایو ، 50 30 6. با این حال برای دوز مناسب با پزشک مشورت.

گلوتامین

L – گلوتامین که با یک وعده غذا مصرف کرد ، باعث افزایش ترشح GLP – 1 و انسولین و کاهش قند خمون بالا را دت دیعد با در دیا کرد اثر در مطالعه سال توسط گرین همکارانش از انگلستان توضیح داده شد که مورد توجه قرار گرفته تا کنترل شود.

در سال 2011 بونت و ساموچا و همکارانش از استرالیا یک آزمایش بالینی به این نتیجه رسیدند که توانستند یک عامل جدید ، یا بدون “سیتاگلیپتین sitagliptin” (داروی دیابت) باشند تا غلظت GLP – 1 تحریک شود و بعد از غذا ، قند خون بالا را کاهش دهد.

دارای گلوتامین تحت مراقبت به افراد مورد نظر به دیابت توصیه می شود. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که هیچ موردی به دیابت کنترل نشده است وجود ندارد – بنابراین اگر قبلاً دیابت را کنترل کرده اید که این مکمل را مصرف کنید پزشک خود صحبت کنید.

جانبی: را به نوشیدنی های داغ کرد چون اثر آن را از بین برد. به بیماریها و یا Reye این مکمل استفاده کنید. استفاده از اختلالات روانی برای حمل با احتیاط گلوتامین امکان دارد وضعیت بدتری داشته باشد. بررسی کنید آیا اجزای دیگری به محصول اضافه شده است که ممکن است عوارض بدی روی شما داشته باشد یا نه؟

دارویی: گلوتامین ممکن است اثربخشی درمان سرطان روده با دوکسوروبیسین ، متودرکسیت و ۵ – فلوروراسیل را افزایش دهد. وجود دارد که ممکن است آسیب های عصبی مصرف پاکلیتاکسل برای درمان سرطان و سرطان های دیگر استحکام داشته باشد. مطالعات نشان می دهد که رشد تومور را افزایش می دهد. نیست که مصرف گلوتامین مورد سرطانی بی خطر است یا.

مصرفی: برای اطلاع از دوز مناسب خود با پزشک مشورت.

پیشنهاد می دهد
بخوانید:

افراد به دیابت چگونه بدنسازی را انجام می دهند؟

مکمل های قبل از تمرین

عمل که مکمل های قبل از تمرین انرژی ، هشیاری ، قدرت و بدن بدن را بهبود می بخشد. این مکملل ها ترک ترکیبی از کافئین ، کراتین ، گوارانا و… هستند. ترکیبات برای افزایش جریان تمرکز ، ضربان قلب افزایش احساس خوب به شما کاربرد.

دیابتی و افراد دچار مشکلات قلبی ، بیماری های عصبی باید از خودداری کنندگی این اکه مورد قرن استفاده کنند. مصرف قهوه را با کاهش ابتلا به است ، اما میزان دوز مصرف آن مهم است.

بر این ، مکملهای قبل تمرین ممکن است دوزهای اضافی برخی دیگر از کامپاتترها باشد. به عنوان یک دیابتی ، از مصرف تمرین خودداری کنید چون ممکن است از آن برای مضر باشید.

کراتین

چه نوع مکمل بدنسازی برای افراد دیابتی مناسب است؟

کراتین یک اسیدآمینه طبیعی در بدن است. ماده تا حدی توسط کبد و از طریق مواد غذایی نیز جذب شد. عمدتا به عضلات اسکلتی ، و اندام های جنسی منتقل.

چگونه می توان عملکرد بیشتری را در بر داشت ، مطالعاتی وجود دارد که آنها را در شرایط سلامتی مختلف جمله دیابت قرار داده است. و همکارانش از برزیل ، ۱۲ هفته مورد مورد نوع ۲ بر روی.

این حال ، میزان مورد نیاز تعداد افراد برای کراتین بر دیابت وجود دارد. جانبی کراتین ممکن است روی افراد دیابت نیز مورد مطالعه قرار نگرفته باشد. توصیه می شود که از مکمل استفاده کنید این پزشک به شما پیشنهاد می کند که از آن استفاده کنید.

جانبی: را ممکن است برای مشکل که نیست ، بیشتر بر نمونه. همچنین باعث افزایش فشار می شود و بنابراین برای مورد دیابتی پیشنهاد می شود. مجموع پیشنهاد مصرف قبل از مصرف ، پزشک از وضعیت بدن شما آگاه.

دارویی: کراتین باید با احتیاط زیاد در افرادی که از داروهای استفاده و یا همه و کبدشان دارای است ، استفاده شود ، مصرف کافئین و وارد کافئین ، داروهای کنترل و خو ، شیمیدرمانی ، کاهش کلسترول و ضد التهاب غیر استروییدی (NSAIDs) ممکن است با تداخل با این داروها قرار داد. لطفا با داروهای دیگر تعامل داشته باشید لطفاً قبل از مصرف کراتین با خود مشورت شروع کنید.

مصرفی: به اشخصا ممکن است به پیشنهاد پیشنهادکننده ، من را دکتر را برای شما توصیه.

پیشنهاد می دهد
بخوانید:

تغذیه مناسب دیابت نوع 2 – بدترین و مفیدترین غذاهای برای دیابت

اسیدهای زنجیره ای یا شاخدار ، مغذی بدن بدن موجود در غذا ، ویژه گوشت ، محصولات بدست. به BCAA ،

مکمل های BCCAs مشتاقان ورزش ،. این رو ، تأثیر آنها پیش بینی شده از زنان در حال حاضر هستند. مواد به طور طبیعی غذاهای مبتنی مانند ، گوشت ، ماهی ، سویا ، تخمممرغ ، (مثلا نخود ، مم با لو ویاد) ت.

افراد به دیابت می توانند از تستوسترون استفاده کنند؟

داندونا همکارانش (2010) ممکن است سطوح مردان و نوع 2 وجود داشته باشد. مطالعات از (2003) (2005) که مکمل قند را بهبود بخشید.

توسط (1.3). ممکن است برای شما عنوان یک تستسترون در آن بدانید که از پایینی از آن مفید است. هر حال تستوسترون هورمون و بعد از پزشک باید با دقت استفاده کنید.

: elmevarzesh.com

منابع: شبکه غدد درون ریز + توصیه دیابت