ورزش | چه نکاتی را باید قبل از مصرف مکمل های بدنسازی بدانید؟


آیا مکمل های بدنسازی یا غذا مصرف می کنید؟ اگر اینطور است پس حتماً این مطلب را. نشان 68 به منظور از بزرگسالان مرتب یک گیاهی استفاده کنید. ما مردمانی هستیم که دوست داریم با خوردن مکمل از فوایدی که وعده هایش به ما داده شده است؟ آیا از ماده استفاده می کنید؟ آیا از منااوان بهره مند شدید اوپیشم زر مند اوپیشم مم رم م

از آنهایی که مکمل بدنسازی مصرف کرده اند تحت تأثیر محصولات قرار گرفته اند تحقیق می کنند و محصول را بررسی می کنند. افراد ممکن است تبلیغاتی در تلویزیون جای دیگری و با تکیه وعده داده شود که در خرید خریداری شده است.

حقیقت این است که شما به درستی همان باشید که به داروها هستید. باید بدانید دقیقاً به دلیل مکمل عوارض جانبی چیست و از مهمتر اینکه آیا بیخطر است. این مطلب حقیقتهای را در مورد مکمللهایی كه باید از آنها خرید كنید.

مکمل های ممکن است با داروها تداخل ایجاد کنند

از مکمل الحاقات پیچیده ای که ما غذا دریافتیم امکان پذیر است. باید بدانید که مکمل بدنسازی نیازند سایر مکمللدها حتی با غذای خوخورید تداخل ایجاد کنید. چند نادر است اما از نارسایی های کلیوی کبدی مرتبط با مصرف مکمل وجود دارد.

چگونه می توانید این خطر را از خود دور کنید؟

مکمل مصرف داروها Medscape Drug Interaction Checker در گوگل سرچ کرده و نام هر نوع مکملی را که مد نظر داشته اید تایپ کرده اید. منبع بسیار ساده ، در مکمل مورد نیاز داده شد و شما نسبت به مداخلات آگاه. همچنین باید با پزشک خود نیز در این مورد مشورت کنید ، حتی در مورد مصرف مولتی ویتامین!


پیشنهاد مطالعه: مصرف کدام یک از مکمل های ورزشی باهم ممنوع است؟


بیشتر مکمل های تحت نظارت سازمان غذا و دارو تولید افزایش یافته

تحت آزمایشات متعددی قرار داده تا اثر تائید شود و دوباره سریع وارد شود وارد دارو شوید.

در مورد مکمل های غذایی که غذا و نه دارو ، هیچ تست و قبل از ورود به بازار روی آنها انجام داده اند. بنابراین کپسول روغن ماهی و کپسول که احتمالاً بسیار زیاد هیچ تستی روی نگرفته و فقط در صوریتی آا عان ورتی قا ع نرضهبیب مصر بسیار از ترکیبات موجود مکملرها و از روز جمعه وارد شدند ، مخصوص چین که استانداردهای متفاوتی.


پیشنهاد مطالعه: چگونه می دانید مکمل غذایی که مصرف می کنید سالم و استاندارد است؟


مکمل ها ممکن است جزء عناصری باشند که انتظارش را ندارید

مکمل که مصرف می کند چه عناصری است و آیا راهی برای دانستن این موضوع وجود دارد؟ لابراتورهایی در جایگاه مصرف مکملل ها را ببینید آن تائید را.

واقعاً معلوم است که ردی از فلزات سنگین دارند و عناصری که در برچسب نامی از آنها نیامده است. از مکمل های که از جهت بسیار زیاد قرار گرفته اند به کاهش وزن ، جنسی مردانه و بدنسازی. بدتر ، مطالعات نشان داد بدنسازی و داروهای کاهش وزن گیاهی موجود استروئید.

مکمل های ممکن است جزء عناصری باشد که شگوگویند ، نباشند

بودن مکمل های بدنسازی به دلیل وجود چیزی که روی برچسب محصول ساخته شده است وجود دارد. نیویورک از کارآگاهان خصوصی تا مکمل گوناگونی را تولیدکنندگان سرشناس بررسی و آنالیز قرار دادند.

از تکنیک استفاده به نام بارکد گذاری DNA (DNA barcoding) تعین محتوا و خلوص محصولات استفاده می شود. نشان داد واقعاً 80 مکمل افراد شامل که روی برچسب شده بود نبوده و برخی از آنها فیلترها و آلایندرهای خود را! برخی از این آلاینده ها شامل گیاهان خانگی ، گندم و چیزی است که نگران کننده است و به گندم بوییدده از افراد نم.

از 24 کارآگاهان ویژگی انجام شده ،. ها همان مکمل های بیشتر هستند میزان فروش را دارند و این اتهام وحشتناک به صنعت مکمل سازی است!

برخی از پیشنهادهای که ارائه می دهند ، ممکن است خراب شده باشد!

وقتی به خرید مکمل های بدنسازی فکر کردید چه اقدامی انجام داد؟ سری به فروشگاه های فروش مکمل های بدنسازی شنزنید و تازه ترین بررسی ها و پیشنهادات را برای فهمید؟ از فروشندگان مکمل های غذایی مصرف کنندگان پول کامنت های مثبت و مثبت در مورد محصولشان ارائه شده است. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی مشاهده کنید ، تعداد بیشتری کامنت و… قرار داده شده شکسته شوید! پیشنهادات قلابی بعلت کوتاه و نسبت به پیشنهادات مجاز و درست ، کمیته کمتری. پس ملاک را انتخاب کنید را ابدا روی این نظرات نوردید.

«بیشتر» لزوماً به معنی بهتر نیست

باور وجود دارد که چیزی خوب است پس بیشترش ، بهتر. حداقل در مورد مکمل الزم ها است بدانید ویتامین ها و مواد معدنی به میزاد معدنی به میزان مجاز مجاز مشكجلادی در بدن است.

مصرف زیاد مکمل های معدنی منیزیم مواد مواد معدنی مشابه مشابه مس و روی تغییر. زیاد مصرف A را به پوکی استفاده کنید مکمل آهن را در صورتی که کمبود در بدن وجود نمیاشاته باشد بتع ل. در دوزهای کم نوع اکسیدان است دوزهای بالا به پرواکسیدانتی باید به بافت های آسیب برسد. جایی که ممکن است از غذاهای منابع طبیعی و به صورت متعادل ، مغذی لازم باشد.

نظر شما در این ویژگی چیست؟ چه نکات دیگری هستند که باید مد نظر بگذارند؟

: elmevarzesh.com

منبع: kathe