ورزش | چگونه پروتئین وی خانگی درست کنیم؟ طرز تهیه پروتئین وی


چنین در این مقاله الخخوانید

پروتئین به دلیل فوایدی روی عضله آسیب دیده و ریکاوری بدن یکی از محبوب ترین مکمل های غذایی و تبدیل شده است. پروتئینی بر اساس ماده تشکیل دهنده ارائه می دهند ، مانند پروتئین (آب پنیر) ، سویا و. آب پنیر (آب پنیر) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا آن پروتئین کامل دانست که شامل همه 9 آمیانا ن و مایوان و ن نیزر بت تر

مواد تشکیل دهنده پروتئین وی

فرایند تولید پنیر ، ماده مورد دست شامید که پروتئین آب پنیر یا وی نامیده شده است. (آب پنیر) مفید است شما نیازید با گرفتن ِ بیشتر آن ، فوایدش را بیشتر. وقتی وی را آب گیری می کند ، پروتئین وی باقی می ماند. این پروتئین وی را در انواع اسموتیزل ، کاپ کیک های اسکونز استفاده کنید.

فرمول ساخت پروتئین وی خانگی با شیر

درست کردن پروتئین وی با شیر ، ابتدا شیر را در دیگ بزرگی. 3.8 بهتر است از شیر کامل استفاده کنید. 4 (950) 2 (475). 180 (83). از دما سنج مخصوص برای تعیین حرارت استفاده کنید. دما سنج ندارید ، صبر تا شیر شروع به جوشیدن کرد. 83 دمایی است آن شیر جوش.

از دماسنج استفاده کنیدید به ته دیگ برخورد کنید. 5 (75). اگر آبلیمو ندارید نمی توانید از سرکه سفید استفاده کنید. از شیر و خامه شخصیتید ، یک غذاخوری نمک 3 غذاخوری آبلیمو سرکه سفید.

را از روی حرارت روی آن را درپوش کامل بپوشانید و اجازه دهید 20. آن را در بگذارید که دیگر تکانش ندهید. آبکش سوراخ ریز بزرگ کاسه خواست بزرگ روی آن توری پارچه هدف ویژه پنیر قرار داد. قاشق یا ملاقه ، پنیر را در و مایع مانده را در بطری بزرگ ریخته و در یخچال قرار داده است.

است کاسه را در بگذارید و دو ساعت صبر کنید تا آبگیری شود. که جدا شده بودید پنیر لور و با حرارت جوش بیاورید ، فشرده. را روی سینی که آن کاغذ پهن کرده شدهاید بریزید و اجازه دهید خنک دهید. سپس آن را بشکنید و به تکه های کوچکتر تبدیل کنید. 24

حالا باید وی را به شکل پودر در. این کار را با کن یا غذا ساز انجام دهید. از آسیاب قهوه نیز خاصید استفاده کنید. وی هنوز رطوبت نداشت ، 24 هم را پهن کنید خشک شوید یک بار آن را در کن. پروتئین را در یک دردار بریزید و نگهداری. از آن در شیک پروتئین و کاپ کیک و نان و… استفاده کنید.

طرز ساخت پودر پروتئین وی با ماست

پروتئین وی خانگی

یک آبکش ، توری گیری (بدون رنگ) آبکش را داخل قرار دهید. از یک حوله ی تمیز هم جذابید استفاده کنید. باید به اندازه کافی کافی باشد و آبکش کاملا داخل آن قرار گیرد. (دو فنجان) داخل آبکش آن را توری پوشاندهید. از ماست خانگی یا که از فروشگاه خریدهداید استفاده کنید. ماست لازم نیست ژلاتین یا پکتین باشد. حتماً از ماست ساده یا کفیر استفاده کنید.

را داخل یخچال بگذارید اجازه دهید آب ماست گرفته شود. 24 از ماست استفاده کرده خامه ترش از آن جدا خواهد شد. واقعید کاسه را به مدت طولانیترتری هم در یخچال نگه داشت. این کار ، وی را بیش از دستآآورید و ماست ، تبدیل به پنیر خامه می خواهم.

به چه مدت یا کفیرتان گرفته اید ، ماست یونانی ، خامه و یا پنیر ظاهر شده است. این مرحله ، کامل است واقعیید آن را داخل بطری. خودش به میزان بیشتری دارد اما هم پروتئین شخواهید باز هم آن را آبگیری کند.

وی را داخل یک بزرگ بریزید حرارت متوسط ​​تا زیاد به جوش حرارت کنید تا به یکنواخت. بگذارید جوش بخورد تا غلیظ شود و ببندد. را داخل سینی که آن کاغذ شیرینی پهن کرده شدهاید بریزید و بگذارید خنک. به تکه های کوچک خُرد 24 بگذارید تا.

با قهوه ساز ، مخلوط و یا غذا ساز ، وی خشک شده را پودر. در این مرحله ممکن است هنوز وی رطوبت داشته باشد. دوباره وی را پخش 24 تا خشک و دوباره آسیابش. پودر وی را در ظرفی دربددار بریزید و نگهداری کنید. آن را در انواع و ویدئوها به کار.

طرز تهیه پروتئین وی خانگی فوری

به سه فنجان شیر فوری بدون فنجان جو خشک و یک بادام نیاز. (80 خرید) فنجان جو دوسر و فنجان بادام را به آن اضافه کرد. همه را با هم مخلوط کرده و پودر.

شیر خشک آب اضافه شیر خشک توضیح وی. فنجان شیر خشک باقیمانده به مواد و یک بار دیگر مخلوط کن بزنید تا مواد نرم. مواد را در ظرف در داری بریزید. در دمای اتاق به 2 آن را نگه دارید. فکر کنیدید در عرض هفته آن نخواهید کرد ، در یخچال از پودر نگهداری کنید تا فاسد.

یک دوم فنجان از پودر پروتئینتان در مخلوط کن بریزید ، یک دوم فنجان شیر (یا هر مایع دیگری) به آن اضافه کنید و بگذارید این ترکیب 5 تا 10 دقیقه بماند ، دیگر نمی توانید یا به مخلوطش کنید تا نرم شود و بعد بنوشید. پروتئینی که تهیه کردهاید.

طعم دار کردن پودر پروتئین خانگی

پروتئین وی خانگی

210 3 (شیرین کننده طبیعی بدون). یکی از این طعمران انتخاب کرده است ، را طعم کرده و از پروتئین شیک های معمولی استفاده کنید.

  • : وانیل را از فروشگاه و یک از آن را به ظرف پودر در را ببندید مخلوط کنید.
  • دارچین و وانیل: دوم قاشق چایخوری دارچین یک قاشق چایخوری پودر وانیل در ظرف پودر پروتئینایتان. ظرف را ببندید و مواد را مخلوط کنید.
  • : چهارم (25 خرید) تلخ با پروتئین انجام شده ، در ظرف دادن تا.
  • چای سبز ماتچا: با چای سبز ماتچا ، منحصربفردی به پودر پروتئینتتان. و یک دوم فنجان.

مطلب توسط مجله علم تهیه و است ، کپی گرفتن از این مطلب شرایط غیر قانونی تلقی شده پیگیری قانونی خواهد شد.

: elmevarzesh.com