ویتامین ها برای درمان چاقی بعد از جراحی چاقی


جراحی چاقی ابزاری برای کاهش وزن است که برای کمک به افرادی که اضافه وزن دارند زندگی طولانی تر و سالم تری داشته باشند. در حالی که جراحی هر سال جان انسان ها را نجات می دهد، درمان فوری برای چاقی نیست. با کمک یک رژیم غذایی سالم، ورزش و ویتامین ها بعد از جراحی، جراحی چاقی می تواند زندگی شما را تغییر دهد. در اینجا ویتامین ها و مکمل هایی که پزشکان برای کمک به موفقیت به شما توصیه می کنند آورده شده است.

کلسیم. این ماده معدنی را برای بهبود استخوان ها، ماهیچه ها و عملکرد عصبی خود مصرف کنید. هنگامی که شروع به ورزش و کاهش وزن می کنید، کلسیم تضمین می کند که بدن شما می تواند ادامه یابد. توصیه می کنیم امتحان کنید نیش جویدن سیترات کلسیم در درمان چاقی برای یک دسر خوشمزه مانند آب نبات.

ویتامین دی. کمبود ویتامین D در چاقی بسیار شایع است و اغلب پس از جراحی بدتر می شود. این می تواند منجر به هیپوکلسمی یا عدم تعادل الکترولیت شود. ** تیبرای جلوگیری از این اتفاق، بسیاری از پزشکان مکمل های ویتامین D را تجویز می کنند، مانند ویتامین های سریع حل شونده را جشن بگیرید.

ویتامین B12. این ویتامین نه تنها با از دست دادن حافظه مبارزه می کند، بلکه باعث تقویت سیستم ایمنی و افزایش سطح انرژی می شود. در دوران نقاهت پس از جراحی ضروری است تا بتوانید زودتر روی پاهای خود بنشینید. * خوشبختانه ما ارائه می دهیم مزیت درمان چاقی B12 Speedymelts که مصرف قرص های ضد بارداری را آسان می کند.

ویتامین ها؛ اگر به دنبال کلسیم، B12، بیوتین و ویتامین D در یک قرص هستید، این مکمل ها گزینه بسیار خوبی هستند. درمان چاقی ارائه می دهد ویتامین های جویدنی میوه ای این یک امر ضروری استتلاش كردن. فقط حتما برچسب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام مواد مغذی توصیه شده توسط پزشک را دارید.

پس از جراحی چاقی، از شما انتظار می رود که غذای کمتری مصرف کنید، که باعث می شود بدن شما در دریافت مواد مغذی مورد نیاز روزانه دچار مشکل شود. اما با ترکیبی از این ویتامین‌ها و مکمل‌ها، می‌توانید خلأهای تغذیه‌ای را بدون مشکل پر کنید. فراموش نکنید که با پزشک خود مشورت کنید، سپس همین امروز ارسال سریع و رایگان را سفارش دهیدس بیش از 69 دلار

* UPMC، پزشکی تغییر دهنده زندگی، https://www.upmc.com/services/bariatrics/surgery-process/post-surgery/diet/vitamin-supplements

** مجله چاقی هنداوی. https://www.hindawi.com/journals/jobe/2011/141024/

← پست قبلی

پست بعدی →