پاداش های هدیه به 30،000 دلار می رسد


در حال حاضر 30 هزار دلار پاداش برای اطلاعات برای کمک به مقامات برای یافتن دوست گمشده گابی پتیتو ، برایان لاندری ارائه می شود.

جری تورس ، همسایه خانواده Petito ، در ابتدا 5000 دلار برای هرگونه سرنخ منجر به دستگیری لاندری ، که چند روز قبل از کشف جسد پتیتو در وایومینگ ناپدید شد ، پیشنهاد کرد.

او می گوید: “سازمان های اجرای قانون خستگی ناپذیر هستند و به کمک شما نیاز دارند.” در توییتر نوشتبه

با این حال ، این پاداش تا حدی با کمک استیو مویر ، معاون سابق پلیس ساراسوتا ، فلوریدا به 10000 دلار افزایش یافت.

مویر روز جمعه به WZVN زیرمجموعه CNN گفت: “پول باعث می شود مردم صحبت کنند.”

Boohoff Law ، یک شرکت حقوقی جراحات شخصی ، هفته گذشته اعلام کرد که 20000 دلار برای “اطلاعاتی که مستقیماً به محل دقیق لاندری منجر می شود” ارائه می دهد.

در بیانیه آمده است ، بندر سان شمالی اعلام کرد: “پاداش مجاز به مدت دو ماه از زمان دریافت اخطار از سازمان های اجرای قانون باز خواهد ماند.”

معاون سابق پلیس ساراسوتا وارد عمل شد و پاداش را به 10 هزار دلار افزایش داد.
اداره پلیس بندر شمال از طریق AP
ذخیره کارلتون
Boohoff Law ، یک شرکت حقوقی جراحات شخصی ، هفته گذشته اعلام کرد که 20000 دلار نیز برای اطلاعات در مورد برایان لاندری ارائه می دهد.
اداره پلیس بندر شمال از طریق AP

کیت شکیرا ، کارمند شرکت ، به سان گفت: “ما معتقدیم که ارائه پاداش می تواند به نیروی انتظامی کمک کند تا پاسخ ها را دریافت کرده و گابی را به دادگاه برساند.” “ما در مورد این پاداش با مجریان قانون تماس گرفتیم.”

پتیتو ماه گذشته در یک سفر بین المللی با لاندری مفقود شد – و جسد او در 19 سپتامبر در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ پیدا شد.

لاندری در 1 سپتامبر بدون او به خانه این زوج در بندر شمالی بازگشت.

لباسشویی برایان.
استیو مویر ، معاون سابق پلیس ساراسوتا می گوید: “پول باعث می شود مردم صحبت کنند.”
پلیس موآب از طریق AP

FBI پنجشنبه اعلام کرد که به دنبال استفاده غیر مجاز از کارت بدهی و حساب بانکی به دنبال مرگ پتیتو ، حکم بازداشت به او صادر شده است.