پخش جریانی یا رد شدن؟موزیکال فیلم در چند سال گذشته چند پیچ ​​و تاب جدید داشته است. اقتباس های برادوی مانند گربه ها (یک هیولا) ، در ارتفاعات (جادو) و ای مامان! (به سادگی بهترین) در حالی که تولید صحنه های محبوب را به خانه ما آورده بود بزرگترین شومن و لا لا لند داستانها و آهنگهای اصلی را در اختیار ما قرار داد. آنت ، در حال حاضر پخش شده در Amazon Prime Video برخلاف موارد فوق است – یا واقعاً با هر چیز دیگری در خارج.

آنت: STREAM یا SKIP؟

موارد ضروری: کمدین آشکار هنری مک هنری (آدام درایور) و خواننده محبوب اپرا آن دفراسنو (ماریون کوتیار) عاشق یکدیگر هستند. عشق بزرگ ، پرشور و دراماتیک ، از نوع عشقی که روزنامه های غرفه دار می خورند (هر چند اهمیت چندانی ندارند). در حالی که هنری عصرهای خود را با تحقیر تماشاگرانش می گذراند و با لباس و لباس زیر روی صحنه می چرخد ​​، آن با قطعات موسیقی متحرک خود جمعیت را به اشک می رساند. آنها ممکن است از جهان های مختلف آمده باشند – آن با یک ماشین راحت رانندگی کرد ، هنری با موتورسیکلت می چرخید – اما به نظر می رسد این دو منطقی هستند. دستکم برای مدتی.

“زیبایی و حرامزاده” ازدواج می کنند و به زودی صاحب فرزندی به نام “آنت” می شوند ، عروسکی چوبی با موهای قرمز که با جذابیت خیاطی و صدای آواز جادویی اش دنیا را مسحور خود می کند. زندگی او (و زندگی دیگران) با آمدن این کودک ، دختر کوچکی که به عنوان چراغ امید هنری در حالی که ستاره اش همچنان در حال سقوط است ، عمل می کند ، برای همیشه تغییر خواهد کرد. با محو شدن مرزهای بین خیال و واقعیت ، به نمایش گذاشتن حقیقت تقریبا غیرممکن است.

شما را به یاد چه فیلم هایی می اندازد؟: مورد بعدی که به ذهن می رسد این است مرد پرنده، اما این حتی به چه چیزی نزدیک نمی شود آنت است. این کاملا منحصر به فرد است. در واقع هیچ فیلم دیگری وجود ندارد که در یک رده وجود داشته باشد.

دستاورد قابل توجه: آنت واقعاً متعلق به آدام درایور است که به نحوی موفق می شود حرفه دیگری را به عنوان هنری مک هنری ارائه دهد. هنری از جهات مختلف شخصیتی ترسناک است ، اما درایور او را کاملاً مسحور کننده می کند ، نیرویی که نمی توان از آن چشم برداشت. صرف نظر از این که او روی صحنه با لباس مجلسی و لباس زیر بوکس پیراهن بزند یا یک یادداشت از موتور سیکلت خود را ببندد ، نتیجه چشمگیر و شدید است. این انرژی روی صحنه یادآور تام کروز در نقش فرانک تی جی مکی است مگنولیا، تمام وقت برای من با توانایی خواندن یک تصنیف منسوخ در لحظه ای و ضرب و شتم بی رحمانه و دیوانه کننده در لحظه دیگر ، جای تعجب نیست که راننده یکی از پرطرفدارترین بازیگران هالیوود است.

دیالوگ به یاد ماندنی: برخی از مونولوگ ها و خطوط موسیقی فوق العاده در آنجا وجود دارد آنت، اما مجبور شدم یادداشت دلپذیر را بنویسم روایت ، کمی که لحن را برای کل تجربه تعیین می کند:

خانمها و آقایان ، ما اکنون توجه کامل شما را درخواست می کنیم. اگر می خواهید آواز بخوانید ، بخندید ، کف بزنید ، گریه کنید ، خمیازه بکشید ، فریاد بزنید یا گوز بزنید ، لطفاً این کار را فقط در سر خود انجام دهید. اکنون از شما می خواهیم تا پایان نمایش سکوت کرده و نفس خود را حبس کنید. تنفس در طول نمایش قابل تحمل نیست. بنابراین ، لطفاً یک نفس عمیق و آخرین بکشید. خیلی ممنون.”

جنسیت و پوست: برخی از cunnilingus موسیقی و سکس داغ داغ وجود دارد ، و بله ، شما لب به لب Adam Driver را مشاهده می کنید.

نظر ما: هر آنچه تصور می کنید آنت می تواند – یک ویترین موسیقی برای آدام درایور و ماریون کوتیار ، یک داستان عاشقانه حماسی ، نوعی تفسیر اجتماعی – آمادگی برای آنچه که سر است ، تقریباً غیرممکن است. لئوس کاراکس با کمک برخی از ملودی های مسری جدی برادران پشت اسپارکس ، چیزی کاملاً منحصر به فرد ، بیگانه و فراگیر را ایجاد می کند به نحوی که برتولت برشت به آن افتخار می کند. حتی با مدت زمان تقریباً دو ساعت و نیم آنت در تعهد خود نسبت به خود بسیار متقاعد کننده و افسون کننده است ، نترس. تماشای یک هنرمند در حال انجام یک کار جادویی است ، هیچ محدودیتی وجود ندارد ، و این دقیقاً همان چیزی است که کاراکس با آن همراه می شود آنتبه او جلوی خود را نمی گیرد ، سعی نمی کند آن را خیلی زیبا یا خیلی خوشمزه کند. لعنت بهش عجیببه اما جنون آن بهترین بخش در مورد آن است.

در صنعتی که سرشار از تصاویر چوبی ، حق رای دادن ، راه اندازی مجدد و بازسازی است ، تجربه چیزی شبیه به این بسیار لذت بخش است آنتبه من همیشه آرزو می کنم که در تئاتر بودم و می توانستم همه چیز را در صفحه بزرگ ببینم ، اگرچه هنوز هم قابل توجه است ، از راحتی خانه من. آنت در مورد شهرت ، نفس ، عشق و نابودی خود چیزهای زیادی برای گفتن دارد ، با یک هیاهو چند فیلم به اندازه کافی شجاع هستند که بتوانند آنها را بپذیرند. کوتیار مثل همیشه جذاب است ، اما فیلم واقعاً متعلق به درایور است ، جسمی حجیم و کنترل نفس گیر احساسات انفجاری به عنوان قلب وحشیانه و تپنده آنتبه آنت مطمئناً برای همه مناسب نیست – افراد زیادی خواهند بود که از سکانس ابتدایی متنفر هستند یا در نیمه دوم گم می شوند – اما برای کسانی که در معرض یک تجربه منحصر به فرد و یک اثر هنری واقعاً ابتکاری هستند ، یک گنج واقعی وجود دارد. ، کشف شود.

درخواست تجدید نظر ما: آن را جریان دهید آنت به طور غیرقابل انکاری عجیب است و مطمئناً برای همه اینطور نیست ، اما برای کسانی که آماده اند تا به جستجوی هیجان انگیز عشق ، نفس و وسواس ما در شهرت بپردازند ، چیزی جذاب و جادویی پیدا می شود.

جید بودوفسکی یک نویسنده مستقل است که توانایی خراب کردن خطوط مشت ، تکان دادن میکروفون در کارائوکه و توییت کردن تشنگی را دارد. او را در توییتر دنبال کنید: jadebudowskiبه

جاری آنت در Amazon Prime Video