پخش جریانی یا رد شدن؟


بسیاری از دانشکده ها وجود دارند – برخی حتی ادعا می کنند که دارای احترام مترقی هستند – که در ایجاد تغییرات در زیرساخت های خود کند عمل می کنند. اساتید دائمی در راه خود گیر کرده اند ، دولت ها زنان و افراد رنگین پوست را با سرعت یخی استخدام می کنند. بنابراین ، کاملاً باور کردنی است که وضعیتی که آماندا پیت و آنی جولیا وایمن در سری جدید خود ایجاد کردند صندلی می تواند حتی در سال 2021 اتفاق بیفتد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

صندلی: STREAM یا SKIP؟

عکس افتتاحیه: عکس از محوطه دانشگاه Ivy League در یک شهر کالج عجیب نیو انگلند گرفته شده است.

موارد ضروری: پروفسور جی یون کیم (ساندرا اوه) به سالن های مقدس گروه انگلیسی در دانشگاه پمبروک خیره می شود. او بیش از 20 سال است که در کالج معتبر تدریس می کند ، اما این اولین روز او به عنوان استاد است. شایان ذکر است ، جی یون اولین زن و رنگین پوست در این نقش در سال 2021 خواهد بود. این به او دفتر بزرگ می دهد ، با روکش چوبی تیره و پرتره های قدیمی مربیان محترم.

هنگامی که آنها برای اولین بار به عنوان رئیس ملاقات کردند ، همه اعضای هیئت علمی آنجا هستند … به جز بیل دوبسون (جی دوپلاس) ، محبوب ترین و شناخته شده ترین استاد دانشکده. اساتید قدیمی جوآن همبلینگ (هلند تیلور) و الیوت رنتز (باب بالابان) ، و یاز مک کی (نانا منشا) ، تازه وارد هیجان انگیز که علاوه بر جی یون ، تنها POC دیگر در کارکنان انگلیسی خواهد بود. به

بیل مشغول رها کردن دخترش در فرودگاه است تا بتواند به دانشگاه برود. او به پدرش می گوید که وقت آن است که “گندتان را جمع کنید”. یک سال از مرگ همسر و مادرش می گذرد و او به سختی تحمل می کند. او در فرودگاه مست می شود و سپس ماشین خود را پیدا نمی کند. او یک چرخ گلف می دزدد و یک برم را پاک می کند. سپس سعی می کند به کلاس برود ، یک روروک مخصوص بچه ها گرفته و خود را به بوته ای پرت می کند.

جی یون کارهای دیگری در روز اول خود دارد. دین پل لارسون (دیوید مورس) به او می گوید که با کاهش ثبت نام و تنگنای بودجه ، او می خواهد سه معلم طولانی مدت و گران قیمت – از جمله جوآن و الیوت – را کاهش دهد ، زیرا ثبت نام آنها کاهش یافته است. رئیس سعی می کند جی یون را متقاعد کند که از او بخواهد بازنشسته شود ، اما جی یون سعی می کند خلاقیت خود را حفظ کند.

ابتدا به دفتر جدید جوآن می رود – دولت او را به زیرزمین سالن بدنسازی منتقل کرده است – و از او می خواهد که نظرات او را بخواند. او همچنین کلاس ثبت نام دبستانی الیوت را با کلاس بسیار محبوب یاز ترکیب می کند. البته ، مانند پر روغن و اردک ، شیوه های آموزش آنها در هم آمیخته است. جی یون قول می دهد که در مشکل دفتر خود به جوآن کمک کند ، اما او را در جلسه دفتر Title IX تحت تعقیب قرار می دهد زیرا TA لیلا (Mallory Low) باب نمی تواند او را درست قبل از کلاس پیدا کند. وقتی او او را زیر و رو کرد ، در دفتر کارش بیهوش شد ، او وارد کلاس شد و در مورد فاشیسم صحبت کرد و علامت “هایل ، هیتلر” را داد ، که البته دانشجویان با خوشحالی با تلفن های همراه خود ضبط کردند.

صندلی
عکس: ELIZA MORSE / NETFLIX

شما را به یاد چه نمایش هایی می اندازد؟ شکار رفتگران اما خنده دار تر انجمن اما با فضایی کمی ممتازتر.

نظر ما: آماندا پیت و آنی جولیا وایمن سازندگان آن هستند صندلی، و آنها با نگاهی شگفت آور خنده دار و از صمیم قلب به این نتیجه رسیدند که چگونه می توان سیستم دانشگاه را کلسیفیک کرد و دیر تغییر کرد و حتی وقتی تغییر می کند ، مملو از مشکل است. قسمت اول عملکرد خوبی در تنظیم شخصیت های اصلی و خط داستانی آنها دارد و او را محکم در مرکز طوفان در اطراف خود قرار می دهد و سعی می کند در حالی که سعی می کند بخش پنهان خود را تغییر دهد ، از خراب شدن جلوگیری کند.

این شامل زندگی او در خانه است ، جایی که او مادر مجرد دخترش جو هی (Everly Carganilla) است. جی یون بلافاصله پس از پایان یک رابطه طولانی مدت جو-جو را به فرزندی پذیرفت. جو جو کره ای نیست و این باعث ناراحتی پدرش (جی یونگ لی) شد. حبی جو جو را دوست دارد ، اما می خواهد با او به زبان کره ای صحبت کند و وقتی متوجه نمی شود ناامید می شود. جو جو به چیزهای تاریک فکر می کند و به نظر نمی رسد که به دنبال محبت مادرش باشد.

اوه همه این هرج و مرج را با اقتدار معمول و استیصال خود اداره کنید. او سعی می کند از فرصتی که یکبار در زندگی برای ایجاد تغییر دارد استفاده کند ، با شروع یاز به عنوان استاد افتخاری سال در اعتراض رئیس و دیگران. این به او کمک می کند که توسط متخصصانی مانند بالابان ، که بهترین بازیگر خود مانند الیوت متکبر و گیر کرده است ، و تیلور ، که جوآن به اندازه الیوت تنگ نظر نیست اما مشکلی ندارد به مدیر عنوان نهم بگوید که مردم می توانند او را ببینند “لعنتی فانی” با شورت کوتاه خود.

دوپلاس از زمانی که اولین بازیگر خود را در آن بازی کرد ، این موضوع را ثابت کرده است شفاف او می تواند مواد خنده دار سقوط کرده را کنترل کند و سپس گنبدی را برای لحظات عمیقاً احساسی روشن کند ، و این همان کاری است که او در اینجا انجام می دهد. شما می توانید به طور ملموسی غم و اندوه او را احساس کنید حتی وقتی کارهای سرگرم کننده ای را انجام می دهد مانند فرمان دادن به روروک مخصوص بچه ها ، و همچنین می توانید او را در بالای BS معمولی سیاسی که با یک دانشکده همراه است ، نگه دارید.

واضح است که پیت و وایمن در حال جعل چیزی بین بیل و جی یون هستند. بسیار واضح است که وقتی او رئیس نبود و همسرش هنوز زنده بود ، آنها “همسر کار” بودند و همانطور که شرکای کار اغلب معاشقه می کردند. شیمی بین اوه و دوپلاس این را بیش از حد باورپذیر می کند. آیا وجود جاذبه در آنجا ضروری بود؟ شاید نه ، و نحوه برداشتن و رها کردن آن در طول فصل به ما می گوید که حتی سازندگان نیز کاملاً مطمئن نبودند که باید چه کار کنند.

اوضاع کمی به هم می ریزد و فصل پیش می رود هنگامی که سلام نازی های شوخی بیل برای گزیدن او باز می گردد و متولی تصمیم می گیرد سخنران محترم سال باید یک فرد مشهور باشد که در بازار کشاورزان محلی ملاقات کرده است – اگرچه این سلبریتی در یک مهمان بسیار خنده دار ظاهر می شود. قسمت. اما با اطمینان از اینکه حضور او به طور مداوم قوی است و نمی ترسد قسمت های سرگرم کننده نمایش را فراتر از سرگرم کننده قرار دهد – یعنی در واقع کارهایی را انجام دهید که باعث می شود با صدای بلند بخندید – قسمت هایی که اینقدر خوب عمل نمی کنند. نمایش را تحت تاثیر قرار ندهید

جنسیت و پوست: هیچ چیزی.

عکس خداحافظی: بعد از اینکه بیل به شوخی به هیتلر سلام کرد ، ما دست تکان می دهیم تا ببینیم اعضای کلاس او فیلم آن را در تلفن های همراه خود نشان می دهند. چیز بدی در حال آماده شدن است.

ستاره خفته: الا روبین نقش دانشجویی را دارد که طرفدار بیل است. او او را به مدرسه می برد ، که جی یون و دولت را در موقعیت ناراحت کننده ای قرار می دهد. در فصل اول شخصیت او کمی کم است ، اما وقتی روی پرده بزرگ است عالی است.

پل خلبان خط y: هیچ کدام که می توانستیم ببینیم.

درخواست تجدید نظر ما: آن را جریان دهید صندلی خنده دار است با لحظات شایسته ای از احساسات واقعی و بازیگران قاتل. شش قسمت پخش شد و امیدواریم به زودی بخش بیشتری از زبان پمبروک را در انگلیسی ببینیم.

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، فرزندپروری و فناوری می نویسد ، اما خودش را مسخره نمی کند: او یک معتاد تلویزیون است. نوشته های او در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، Fast Company و جاهای دیگر.

جاری صندلی در نتفلیکس