پخش جریانی یا رد شدن؟


ایجاد ، نویسندگی و کارگردانی دیه گو لونا ، همه چیز خوب خواهد شد اکتشاف مفهوم ازدواج و چگونگی آمیختگی آن با ایده عشق رمانتیک در طول قرن ها است. در یک سکانس متحرک که در قسمت اول قرار داده شده است ، یکی از شخصیت های اصلی می گوید: “ازدواج آنها را از طریق نهادینه شدن عشق کشت.” ادامه مطلب را بخوانید …

عکس افتتاحیه: در یک دفتر غیر قابل مشاهده ، از یک زن و مرد قبل از جلسه بازداشت حضوری از روانشناسان جداگانه سوال می شود.

موارد ضروری: زن و شوهر روی (فلاویو مدینا) و جولیا (لوسیا اوریبه برچو) به س questionsالات مربوط به تعداد شریک جنسی آنها ، سن ازدواجشان در سن چند سالگی و سوءاستفاده پاسخ می دهند. پاسخ ها طوری به هم دوخته شده اند که انگار با یکدیگر صحبت می کنند.

سه ماه پیش به نظر می رسد همه چیز در خانه او خوب است. وقتی دخترش آندره (ایزابلا وازکز مورالس) پس از یک خواب بد به در والدینش می زند ، می توانید صدای جولیا روی را بشنوید که به او می گوید یک تشک خیس را کنار بگذارید ، اما وقتی در باز می شود آنها در کنار یکدیگر ایستاده اند و گویی هیچ مشکلی وجود ندارد.

آنها در حالی که آندریا به مدرسه می رود ، کارهای مربوط به خود را انجام می دهند. جولیا به عنوان طراح گرافیک در یک آژانس که قرار است یک قرارداد تجاری بزرگ را امضا کند ، کار می کند و روی در یک ایستگاه رادیویی کار می کند. ما می بینیم که روی با تهیه کننده ای به نام ربکا (روت راموس) در حال معاشقه است ، اما نگران نباشید زیرا او قرار است برای جشن نامزدی خواهر شوهرش به DJ برود.

وقتی آندریا را بلند می کند ، او از شکستگی پر شکسته است. او آندریا را نزد دندانپزشکش نستور (پیر لوئیس) می برد ، که خوشحال است که این عمل را دوباره برای کمک باز کند.

در جشن نامزدی می آموزیم که روی و جولیا در واقع از هم جدا شده اند. آنها هنوز با هم زندگی می کنند تا آندریا آسیب نبیند ، اما روی در اتاق خواب خود روی تشک بادی می خوابد. در طول دوران فعالیت دی جی ربکا ، او اصرار دارد آهنگی بنویسد که خاطرات را زنده کند ، اما بلافاصله زمین رقص را پاک می کند و جولیا را که تا آن زمان سرگرم بود ، عصبانی می کند.

جولیا روی را به خانه می رساند زیرا او بیش از حد مشروب خورده بود ، گرچه قول داده بود هوشیار بماند. وقتی او در یک ایست بازرسی توقف کرد ، سوار ماشین شد. اگرچه او فقط دو آبجو نوشید ، اما موی خود را از حد قانونی بالا برد و دستگیر شد. روی سعی می کند پول دریافت کند تا آنها را از مخزن مست دور نگه دارد ، اما دستگاه خودپرداز کارت وی را می خورد. سپس او مست به خانه می رود و به همسر و مادر فرزندش اجازه می دهد در مخزن مست پوسیده شوند.

همه چیز خوب خواهد شد
عکس: ناتالیا برمودز / NETFLIX

شما را به یاد چه نمایش هایی می اندازد؟ همه چیز خوب خواهد شد دارای هاله سری FX است متاهل، فقط در اینجا زوج تلخ قبلاً این عمل را انجام داده و اعلام کرده اند که ازدواج به پایان رسیده است.

نظر ما: در قلب این مجموعه یک مفهوم جذاب وجود دارد: چرا ما ازدواج می کنیم در حالی که این موضوع بیشتر به مقررات قانونی مربوط می شود تا عشق واقعی و عاشقانه؟ و چرا وقتی اسیدی می شود باز کردن آن بسیار سخت است؟

بدیهی است که روی و جولیا باید در زندگی یکدیگر نقش داشته باشند زیرا آنها والدین مشترک آندریا هستند. اما به نظر می رسد سطوح مختلف میل نیز در اینجا کار می کند. علی رغم تمایل خود به خیانت و معاشقه ، روی هنوز برای همسر جوان و هنرمند خود شمعی در دست دارد. از سوی دیگر ، به نظر می رسد که جولیا بیشتر از ری و بدبختی هایش بیزار است. آنها می دانند که این ترتیب آنها به اندازه مایک ریچاردز ماندگار است خطر! میزبان ، اما هنوز هم سرگرم کننده است ، به ویژه با توجه به شیمی پرتنش بین مدینه و براچو.

قسمت دوم کمی جلوتر می رود و قسمتی از زندگی خارجی ایدالیا (ایزابلا وازکز) ، خانه دار خانواده را نشان می دهد و نشان می دهد که جولیا بیشترین استفاده را از جدایی آنها در حالی که روی عمدتاً ناراضی بود ، برده است. اما موضوع این که ازدواج و خانواده واقعاً در سال 2021 به چه معناست – خواه در کشور اصلی این نمایش ، مکزیک یا هر جای دیگر جهان – باقی می ماند. به خصوص جالب است که جولیا و روی سعی می کنند چیزهایی را از آندریا پنهان کنند ، حتی اگر همه چیز در روز تولد او منفجر شود و آنها فکر می کنند که به نوعی او نمی داند. همانطور که برای چندمین بار نشان داده شده است ، بچه ها می دانند و والدین نیز چیزها را پنهان نمی کنند.

جالب خواهد بود که ببینیم روی و جولیا چگونه این شکاف را مدیریت می کنند و چگونه مطمئن می شوند که ترکش های درگیری آنها در این جریان به آندریا برخورد نکند. به نظر می رسد آنها همیشه موفق نمی شوند ، که بسیار نزدیک به آنچه در زندگی واقعی اتفاق می افتد است. ظاهر این خانواده در پایان فصل باید چیزی باشد که ما مشتاق دیدن آن هستیم.

جنسیت و پوست: در قسمت اول هیچ چیز وجود ندارد ، اگرچه روی مست در کنار ربکا متوقف می شود. صحنه های صریح تری در قسمت دوم وجود دارد ، اگرچه برهنگی آشکار به حداقل ممکن برسد.

عکس خداحافظی: روي خماري پس از برخورد با مبل خود از خواب بيدار مي شود و به ياد مي آورد كه جوليا هنوز در زندان است.

ستاره خفته: ایزابلا وازکز مورالس فقط در نقش آندریا عالی است. او آنها را به عنوان یک کودک زودرس و خسته از جهان بازی نمی کند ، اما به عنوان یک بچه مطلقه مطمئناً به یادداشت صحیح می پردازد و می پرسد آیا مشکلات والدینش تقصیر او است یا نه.

پل خلبان خط y: برخی از صحنه ها کمی طولانی تر هستند ، مانند صحنه ای که دستگاه خودپرداز کارت روی را می خورد.

درخواست تجدید نظر ما: آن را جریان دهید ما سریال های مشابهی را دیدیم همه چیز خوب می شود ، نشان دادن ازدواج به عنوان یک نهاد خشکیده که خشم و تلخی را پشت سر می گذارد. اما بازی در این سریال قوی است و دیه گو لونا موقعیتی مشابه p ایجاد کرد

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، فرزندپروری و فناوری می نویسد ، اما خودش را مسخره نمی کند: او یک معتاد تلویزیون است. نوشته های او در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، Fast Company و جاهای دیگر.

جاری همه چیز خوب خواهد شد در نتفلیکس