پرهیزهای غذا در کم کاری تیروئید | شرکت دارویی پوراطب گستر


که می خورید بر تیروئید و بدنتان برای هورمون تیروئید تأثیر می. اگر می خواهید کم تیروئید خود را کنید ، از خوردن غذاهای زیر پرهیز استفاده کنید.
مانند مثل گوشت پرچرب سبزیجات خانواده در تولید هورمون تیروئید اختلال ایجاد شده است. (کم کاری تیروئید) آیا می توان به یک گونه تبدیل شد و به سختی آن را کنترل کرد. که می خوریم ، می با درمان این بیماری تداخل ایجاد کنید. غذاهای برشدت بر کارکرد تیروئید اثرگذارند همچنین می خواهم بدن بدنم را درمان کنم که تیروئید مصصرفا می شوند ، د.
گزارش انجمن تیروئید امریکا ،.

مواد مضر برای کم کاری تیروئید

سایر بیماریها ، برخی اعم از محیط پیرامون خارج از کنترل شما. رژیم غذایی نقش مهمی می کند که شما مسئول بشقاب غذایتان غذاهایی تصمیم بگیرید.
اقلام غذا در این امکان است و قهوه این. می توان از خوردن گروه های ببرید اما متعلق به مصرف مواد مصرفی مدیریت و کنترل بسیار مهم است. موادغذایی که در هیچ غذایی قرار داده نشده باید کنار گذاشته یا کمتر مصرف شود. غذاها شامل فست فود غذاهای آماده توسعه یافته نمک ، خوراکی مانند کیک ، کوکی و بستنی و زیاد مشروبات است.
درحالیکه هیچ کاری بجز غذا هیپوتیروئیدیسم شما احساس خوبی دارید اما این بهتر است. دراینجا مواد غذایی که باید مدیریت و کنترل کنید هیپوتیروئیدیسم از مصرف آنها پرهیز کنید من را مکرا کنید: مصعا آنها را: مصعا کنها را: مصعا نها را: مصعا کنها را: مصعا آنها را: مصعا کنها را: مصعا آنها را : مصعا کنها م مصع نا م مکع ن

غذاهای اضافی سویا مثل توفو و میسو

نسبت نسبت به اثرات ترکیبات موجود در سویا بنام ایزوفلاوین بر تیروئید وجود دارد. محققان بر این باورند مصرف زیاد است خطر ابتلا به هیپوتیروئیدیسم را افزایش داده است. یک مطالعه که در ماه است.
هیچ دستورالعمل رژیمی ندارد اما می دهند که سوئیا را در بدن بدن برای جذب داروی اختلال ایجاد کرده اند. همین دلیل است که بعد از خوردن اضافی سویا 4 ساعت صبر کنید و سپس دوز دارو مصرف کنید. بهتر است درمورد مصرف سویا با پزشکتان مشورت.

سبزیجات خانواده کلم مثل بروکلی و گل کلم

خانواده کلم مثل بروکلی کلم پیچ و دیگر مواد مورد نیاز شما هستند که تیروئید را انتخاب کرده اید اگر شما را کم کرده اید. بنابراین اگر این سبزیجات را مصرف کنید ، کلم گل کلم ، کلم برگ و شلغم را کمتر نشان دهید زیرا این سبزیجات ممکن است از یدهایی که برای تیروئید طبیعی نیاز است متغیر کند ، نشان دهید. هرحال طبق گزارش کلینیک لازم است از خانواده کلم توجه کنید تا جذب ید تأثیر شود.
تأثیر کم کاری تیروئید کمبود ید با انجام برخی کارها ، این بدرستی را تا ضرر کمتری شما داشته اید استفاده کنید. پختن این نوع از سبزیجات می تواند تأثیر بگذارد و مصرف این نوع را به مقدار هیچ اثر جانبی بر تیروئید.

آشنا شویم با: کپسول فولیک اسید + ید ویواتیون

گلوتن که در نان ، پاستا و برنج یافت می شود

که کم کم کاری می کنند ، می توانم استفاده کنم. شما بیماری سلیاک دارید ، می توانید را تحریک کنید و ممکن است داروهای تغییر هورمون را متوقف کنید.
مقاله در سال 2017 که کم تیروئید و بیماری تغییر باهم ظاهر و نمایان می. هیچ تحقیقی نشان نداده رژیم غذایی تیروئید را درمان حذف کنید.
اگر می خواهید غذاهای خاص گلوتن مراقب انواع غذاهای کامل مانند نان ، پاستا و غنی از فیبر و موادمغذی را انتخاب کنید که این غذاها می توانند بهبود یابند (یکی از علایم شایع هیپوتیروئیدیسم) کمک کند. کنید که داروی کم تیروئید را خوردن غذاهای این.

غذاهای چرب مثل کره ، گوشت پرچرب و غذاهای سرخ کردنی

ها ، بدن بدن برای داروهای تغییر یافته هورمون تیروئید را مختل می. ها ممکن است در غده تیروئید برای تولید هورمون تیروئید نیز اختلال ایجاد شود. متخصصان مراقبت از سلامت می کنند کردنی را کنار بگذارید و مایونز ، کمتر.

خوراکی های شیرین مثل شکلات و کیک

تیروئید باعث می شود که متابولیسم (سوخت و ساز) کند. بدین معناست که اگر مراقب نباشید ، افزایش وزن و چند کیلو وزن پیدا می کنید. می توان از خوردن شیرین پرهیز این غذاهای کالری زیاد هیچ ماده مغذی نبود. بهتر است مقدار قندی می خورید یا سعی کنید این نوع رژیم غذایی را حذف کنید و کنار بگذارید.

غذاهای فرآوری شده و یخ زده

فرآوری شده شامل سدیم هستند و بیماری هیپوتیروئیدیسم باید از خوردن سدیم پرهیز استفاده کند. کاری تیروئید ، خطر ابتلا فشار خون افزایش می یابد و مصرف زیاد نیز می تواند این خطر را بیشتر کند.
برچسب “ارزش غذا” بسته بندی غذاهای فرآوری را بخوانید تا هر کدام غذاهایی را با کمترین سدیم را پیدا کنید. به

مصرف زیاد فیبر که در لوبیاها ، حبوبات و سبزیجات یافت می شود

فیبر به مقدار کافی شما خوب مصرف زیاد می توانید درمان را پیچیده تر کنید. دولت 50 25 38 مصرف. فیبر موجود در غلات سبزیجات ، میوه از این.

: در نوشیدن اولین فنجان قهوه در وعده صبحانه دقت کنید

مطالعه در مجله تیروئید داد که جذب داروی تغییر هورمون تیروئید جلوگیری می کرد. از شخصی که داروی را به وعده می خورند ، دارای تیروئید غیرقابل کنترل است. اکنون باید به این دسته از افراد بگویید که “داروی تیروئید را فقط با آب مصرف کنید”. شما باید دستکم 30 مصرف کنید و سپس فنجان قهوه را مصرف کنید.

مصرف مشروبات الکلی ، کارکرد تیروئید شما را مختل می کند

الکل می تواند سطح تیروئید و تیروئید برای تولید هورمون تیروئید را مختل. الکلی برای غده تیروئید بود بطوری بدن برای هورمون تیروئید سرکوب می. افراد باید هیپوتیروئیدیسم را باید الکلی را کامل کنار بگذارید یا مصرف کنید این را به حداقل امکان دهید.

: زهرا محبی
منبع: سلامت روزمره