پزشکی از راه دور ممکن است مفید باشد ، اما هزینه آن می تواند به شما وارد شود


Ellimoottil می گوید: “در آغاز همه گیری ، بسیاری از ارائه دهندگان و بیمه ها پرداخت های مشارکتی برای ویزیت را لغو کردند زیرا می خواستند پزشکی از راه دور را ترویج کنند.” وی افزود: اکنون پرداخت های مشترک بیمه گران بزرگ در حال بازگشت است. در نهایت ، ما هنوز نمی دانیم که تاثیر خالص آن برای بیماران ، ارائه دهندگان خدمات یا پرداخت کنندگان چه خواهد بود. “

به عنوان مثال ، اگر پزشکی از راه دور منجر به افزایش قرار ملاقات شود ، هزینه ها افزایش می یابد. بر اساس تحقیقات Ellimoottil ، میزان ملاقات های دوم طی 7 روز برای ملاقات حضوری حدود 10 است. با پزشکی از راه دور ، میزان پیگیری کمی افزایش می یابد ، که ممکن است هزینه های اضافی را به دنبال داشته باشد.

اما ، Ellimoottil می گوید ، به احتمال زیاد هزینه ها کاهش می یابد.

او می گوید: “اگر بیمار مجبور نباشد هزینه ایاب و ذهاب ، پارکینگ یا مرخصی از محل کار را برای مراجعه به پزشک بپردازد ، هزینه آن کمتر از ویزیت سرپایی است.” “اما این س remainsال باقی می ماند که چگونه قرارهای ملاقات باید با پزشکی از راه دور محاسبه شود.”

به گفته Ellimoottil ، برای درک صورتحساب پزشکی از راه دور ، مواردی را که در صورتحساب مراقبت شخصی استفاده می شود درک کنید. او می گوید: “همین ملاحظات صدق می کند.”

این شامل:

  • زمان صرف شده برای قرار ملاقات. او توضیح می دهد: “با گذشت زمان ، صورتحساب نیز می رود.” این همیشه حتی در ملاقات های شخصی نیز صادق بوده است. “
  • پیچیدگی قرار ملاقات. Ellimoottil می گوید: “اصطلاح رسمی در اینجا” تصمیم گیری پزشکی است “.
  • میزان داده های بررسی شده او می گوید: “اگر پزشک به گزارش اشعه ایکس در برابر تصویر واقعی نگاه کند ، هزینه کمتری دارد.” “یا اگر مجبور شوند به جای فرستادن بیمار به خانه با تیلنول ، دارویی تجویز کنند ، هزینه ها افزایش می یابد.”

در مورد هیل ، صورتحساب 80 دلار پزشکی از راه دور می تواند به دلیل پیچیدگی خواندن سی تی اسکن وی و تعیین روش بعدی باشد که پزشک باید به بیمار توضیح دهد.

هیل می گوید: “وقتی از هزینه پرسیدم ، آنها به من گفتند که دکتر 35 دقیقه برای آماده شدن قرار ملاقات صرف کرده است ، بنابراین ویزیت وی به صورت کامل ویزیت شده است.”

این به فرمول صورتحساب برمی گردد.

Ellimoottil توضیح می دهد: “گاهی اوقات قرار ملاقات کوتاه است ، اما از آنجا که یک بیمار دارای مشکل حاد بود که نیاز به آزمایش یا تجویز آنتی بیوتیک داشت ، هزینه بیشتر است.”

اما مانند Heal ، بسیاری از بیماران ارزیابی هزینه پزشکی از راه دور را در مقایسه با ویزیت حضوری دشوار می دانند. آیا کیفیت مراقبت معادل است؟ در برخی موارد بله ، اما بسیاری از بیماران این و صورت حساب مربوطه را زیر سوال می برند.