پس از بای پس معده: عشق تا حدودی سخت برای غصه خوردن غذا

بیماران جدید بای پس معده می گویند غذایشان را از دست می دهند ، از دست دادن غذا عزادار می شوند ، هوس غذای قدیمی خود می کنند. برخی آن را مرگ یکی از عزیزان توصیف می کنند. غذاهایی که بیماران عزاداری می کنند شامل شیرینی و غذاهای پخته شده ، ماکارونی با سس های سنگین و تنقلات شور است.

اندوه برای غذای از دست رفته یک گام طبیعی در روند تولد دوباره پس از جراحی کاهش وزن (WLS) است.

با این حال ، من ادعا می کنم که اگر ما آگاهانه به خود یادآوری کنیم که همان غذاهایی که دوست داشتیم و از دست داده بودیم دوستان ما نبودند ، این مرحله به سرعت می گذرد. این غذا ما را کشت. این غذاها باعث چاقی مفرط در ما شد. قبل از جراحی ، یک فرد چاق آسیب شناختی به دلیل مصرف بیش از حد و سوء تغذیه به آرامی می میرد. رژیم غذایی نامناسب و اضافه وزن بر ساختار سلولی بدن فشار وارد می کند و باعث بیماری ، درد و رنج می شود. جراحی کاهش وزن آخرین تلاش برای نجات جان و بازگرداندن کیفیت زندگی بود.

با این غذاهای سمی خداحافظی کنید. آنها دیگر بخشی از زندگی شما نیستند و آیا این نعمت نیست؟ آیا وقتی تصمیم گرفتید با جراحی کاهش وزن جان خود را نجات دهید ، دقیقاً همان چیزی نبود که می خواستید؟

از دست دادن این غذاها کمبودی نیست – این آسیب ها ، درد و رنج هایی است که بدن شما را برطرف کرده است. از دست دادن خود را جشن بگیرید ، عزاداری نکنید. من به شما اطمینان می دهم ، هنگامی که به این شکل به موضوع نگاه می کنید ، دوره عزاداری و اندوه کوتاه خواهد بود زیرا ذهن شما به شما اجازه نمی دهد همزمان عزاداری کرده و جشن بگیرید.