پس از خروج کوئومو ، ایالت نیویورک شمار قربانیان رسمی COVID-19 را 12000 نفر افزایش داد


وزارت بهداشت ایالتی نیویورک تعداد کشته شدگان ناشی از بیماری کووید -19 را در وب سایت های خود 12000 نفر افزایش داد و سرانجام آمار گزارش شده خود را مطابق با مواردی که برای دولت فدرال منتشر کرده بود ، مطابقت داد.

تفاوت اصلی این است که شمارش در حال حاضر مرگ مشکوک به COVID-19 را در نظر می گیرد که در آن افراد دارای علائم و نشانه های متعدد بیماری بودند اما هیچ آزمایش رسمی برای ویروس کرونا انجام نشد. بسیاری از این مرگ و میرها در اوایل همه گیری اتفاق افتاد ، زمانی که آزمایشات کمیاب بود. مرگ مشکوک به کووید همچنین می تواند شامل افرادی شود که خارج از محیط های سنتی مانند بیمارستان ها یا خانه های سالمندان فوت کرده اند.

این تعدیل تعداد داخلی نیویورکی ها را که از 43،404 مورد مرگ ناشی از بیماری کووید در روز دوشنبه فوت کرده اند به 55،395 تا دیروز افزایش می دهد.

هوچول صبح چهارشنبه در NPR گفت: “این امر در مورد شفافیت بیشتر است.” “هیچ راهی برای ما وجود ندارد که این اعداد را پنهان کنیم ، و من نیز نمی خواهم این اعداد را مخفی کنم. عموم مردم سزاوار تصویری واضح و صادقانه از آنچه در حال رخ دادن است ، یا بد است ، آنها باید حقیقت را بدانند. اینگونه است که ما اعتماد را بازیابی می کنیم. “

در حالی که مقامات بهداشت ایالتی موارد درخواست شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها را به دولت فدرال گزارش داده بودند ، آسوشیتدپرس در ماه ژوئیه گزارش داد که آنها این شماره ها را در وب سایت های نیویورک یا مطبوعات منتشر نمی کنند.

ریچ آزوپردی ، مشاور ارشد و سخنگوی Cuomo ، اصرار داشت که در شمارش قبلی مرگ و میر ناشی از COVID هیچ ایرادی وجود ندارد و به ایمیل کمپین Cuomo پاسخ داد.

وی به WNYC / Gothamist گفت: “نیویورک همیشه این اعداد را گزارش کرده و همیشه در دسترس عموم بوده است.”

سابقه ناسازگار نیویورک در مورد مرگ و میر ناشی از بیماری کووید -19 در زمان فرمانداری کوئومو مدتهاست که قانون گذاران ، نگهبانان دولتی و مقامات بهداشت محلی را با مشکل روبرو کرده است ، که بسیاری از آنها ماه ها پیش این ایالت را به عنوان منبع جدی داده ها رها کرده اند.

دکتر می گوید: “دولت اعتبار خود را از دست داده است.” دنیس نش ، استاد اپیدمیولوژی در مدرسه بهداشت عمومی CUNY. “همیشه خطر سیاست زدگی از سوی مقامات منتخب این نوع اطلاعات مهم وجود دارد ، که متأسفانه در زمان فرمانداری کوئومو در نیویورک شاهد آن بودیم.”

همانطور که در گزارش فدرال و ردیابی در دانشگاه جانز هاپکینز ذکر شد ، نادرستی داده ها در طول همه گیری همه گیر به طور مداوم کشف شده بود ، مانند زمانی که این ایالت در مارس به نقطه عظیمی از مرگ 50 هزار نفر در اثر COVID-19 رسید. از آن روز ، اخبار روزانه ایالت کووید تنها 40،390 مورد از این مرگ ها را ذکر کرد.