پلوسی می تواند تا انتهای چپ خم شود و 3.5 تن هزینه را کاهش دهد


همانطور که ساموئل جانسون یکبار گفت: “وقتی مردی می داند که دو هفته دیگر به دار آویخته می شود ، ذهن او به طرز شگفت انگیزی متمرکز شده است.” بنابراین در مورد هزینه های کلان دموکرات ها نیز چنین است. بیشتر تابستان بدون تصمیم نهایی گرفته شد. آن زمان ژست گرفتن به پایان رسیده است.

نزدیک به 20 جمهوری خواه در سنا با احمقانه ای یک لایحه دو حزبی با 550 میلیارد دلار هزینه های زیربنایی جدید امضا کردند. در مقابل ، دموکرات ها باید به تنهایی برای دریافت طرح خانواده های آمریکایی ، بسته هزینه های اجتماعی 3.5 تریلیون دلاری خود و انواع دیگر مزایا به تصویب برسند. همزمان با تجمع مجدد خانه صبح دوشنبه ، نمایندگان جمهوری خواه در تلاشند تا برنامه را از طریق بودجه تنظیم کنند.

این طرح 3.5 تریلیون دلاری هنوز با موانعی در زمینه شفاف سازی قوانین سنا مواجه است که قوانین بودجه باید شامل هزینه ها ، مالیات و سایر موارد مرتبط باشد – بدون قوانین جدید. سناتور میچ مک کانل همچنین وعده می دهد که اگر دموکرات ها 3.5 تریلیون دلار صرف هزینه های خود را افزایش دهند ، به افزایش سقف بدهی ملی رای نمی دهند. اما رهبر اقلیت در صورت موافقت دموکرات ها نمی تواند جلوی آنها را بگیرد.

بزرگترین مبارزه سیاسی اکنون در داخل گروه دموکرات ها در مجلس نمایندگان در جریان است. نانسی پلوسی با تنها 220-212 رأی در مجلس نمایندگان ، اگر پنج یا بیشتر دموکرات به منفی رأی بدهند ، نمی تواند چیزی را تصویب کند. اما او با خواسته های متضاد از طرف مقابل گروه خود روبرو است.

در جناح چپ خود ، الکساندریا اوکاسیو کورتز و The Squad از آنچه برخی منابع هیل از آن به عنوان “ده ها و ده ها” دموکرات مترقی یاد می کنند ، نقل می کنند که می گویند در صورت ارائه بدون برنامه خانواده آمریکایی با بسته زیرساختی دو حزبی مخالف خواهند بود. شما می خواهید این دو به هم متصل شوند تا مطمئن شوید بسته بزرگتر از بین می رود.

در میانه ، نه نماینده معتدل مجلس نمایندگان متعهد شده اند که با طرح 3.5 تریلیون دلاری مخالف باشند مگر اینکه لایحه زیرساخت ها به تصویب برسد و رئیس جمهور ابتدا آن را امضا کند. این به آنها فرصت می دهد تا درباره اندازه بسته بزرگتر مذاکره کنند. دو دموکرات معتدل سنا ، جو مانچین و کیستن سینما ، نیز می گویند که آنها به بسته آشتی رأی نمی دهند مگر اینکه طرح زیرساخت تصویب شود – و اگر دموکرات های سنا به اتفاق آرا نباشند ، نمی توانند چیزی را در سنا تصویب کنند.

سناتور جو منچین (D-WV) قبل از رای گیری سنا در مورد لایحه زیرساختی دو تریلیون دلاری 1 تریلیون دلاری در 10 آگوست 2021 ، وارد کاپیتول هیل در واشنگتن می شود.
سناتور جو مانچین (D-WV) قبل از رای گیری در مورد لایحه زیرساختی دو تریلیون دلاری 1 تریلیون دلاری در 10 آگوست 2021 وارد کاپیتول هیل می شود.
رویترز / جاناتان ارنست

سپس جمهوری خواهان هستند که برخی از آنها اساساً شرط بندی می کنند که تنها در صورت شکست لایحه بزرگتر می توانند از رای خود برای لایحه کوچکتر دفاع کنند. این شرط بسیار بد به نظر می رسد اگر دموکرات ها بتوانند از حمایت GOP برای پوشش 3.5 تریلیون دلار استفاده کنند.

پلوسی طرفدار AOC بوده و اعلام کرده که این دو بسته را به هم متصل کرده و آنها را به صورت موازی پیش می برد. همانطور که او بلوف معتدلان می نامد ، بازی مرغ آماده می شود. او صداهای سازش ناپذیری را بیان کرد: “این زمان برای درس آماتور نیست. به به به برای اولین بار ، فرزندان آمریکا دارای نفوذ هستند – من از این تأثیر دست نخواهم کشید. “

احتمالاً پلوسی در اینجا دست قوی تری دارد. میانه روهای حزب در اثبات خود موفقیت چندانی ندارند. پلوسی که در سال 2009 اوباماکر را از طریق مجلس نمایندگان اداره می کرد ، می داند که چگونه می تواند گروه نمایندگان خود را ارائه دهد. اما گروه نمایندگان آنها در حال حاضر کوچکتر و حاشیه خطای آنها کمتر است. و دموکراتهای معتدل 2021 یادآور می شوند که دموکراتهای معتدلی که از ObamaCare حمایت می کردند در نتیجه کار خود را تا حد زیادی از دست دادند.

گروه مذاکره کننده دو حزبی سنا ، از سمت چپ: سناتور لیزا مورکوفسکی ، ایالت آلاسکا ، سناتور سوزان کالینز ، آر-مین ، سناتور راب پورتمن ، ایالت اوهایو ، سناتور Kyrsten Sinema ، D-Ariz. ، سناتور جو مانچین ، DW. Va. ، و سناتور جین شاهین ، DNH ، مدت کوتاهی پس از رأی گیری برای آغاز کار بر روی بسته زیرساختی دو حزبی به ارزش نزدیک به 1 تریلیون دلار با خبرنگاران صحبت می کند.
گروه دو حزبی مذاکره کنندگان سنا ، سناتور لیزا مورکوفسکی ، سناتور سوزان کالینز ، سناتور راب پورتمن ، سناتور Kyrsten Sinema ، سناتور جو مانچین و سناتور ژان شاهین ، بلافاصله پس از رای گیری برای شروع کار روی یکی از آنها ، با خبرنگاران صحبت می کنند. بسته زیربنایی 1 تریلیون دلاری غیرحزبی ، 7 اوت 2021.
عکس AP / J. اسکات اپل وایت ، فایل

فروپاشی افغانستان منجر به کارت وحشی می شود. ماه عسل رئیس جمهور بایدن به پایان رسید. محبوبیت وی در حال سقوط است. میانگین نظرسنجی های ملی نشان می دهد که او 10 امتیاز در یک ماه از دست می دهد و این ممکن است نحوه زشت شدن اوضاع را در مناطق نوسانی دست کم بگیرد.

از یک سو ، احزاب در قدرت تمایل دارند مرتکبین بیشتری از دستور کار قانونگذاری خود داشته باشند ، زمانی که رئیس جمهور آنها محبوبیت خود را از دست می دهند. وقتی انتخابات میان دوره ای فرا می رسد و رای دهندگان فقط می توانند ناامیدی خود را در کنگره نشان دهند ، این پویایی افزایش می یابد. میانه روها در مناطق مورد مناقشه ممکن است ناگهان فشار بیشتری را برای نشان دادن استقلال خود از کاخ سفید احساس کنند

اما شکست سیاست خارجی می تواند دموکرات ها را نیز در بر بگیرد. حزبی که چنین شکست بزرگی را در خارج متحمل شده است نمی تواند به تقصیر خود در سیاست داخلی متحمل شکست شود. ترس از اینکه با دست خالی به خانه رأی دهندگان بروند ، می تواند اعتدالیون و مترقیان را وادار به یافتن راهی کند تا مطمئن شود چیزی برای همه پیش می آید.

قرار ملاقات شما با رای دهندگان می تواند راهی فوق العاده برای تمرکز افکار شما باشد.

دان مک لاگلین نویسنده ارشد National Review است.