پودر پروتئین Isopure Zero Carb

بنابراین شما فکر می کردید که پودر پروتئین بدون کربوهیدرات انجام نمی شود ، درست است؟ سپس شما در اشتباه هستید. هیچ پودر پروتئین کربوهیدرات وجود ندارد و Isopure بهترین سازنده همه آنها است. Isopure طیف وسیعی از مکمل های غذایی را تولید می کند تا به شما در رسیدن به بدن رویایی کمک کند. با این حال ، پروتئین جدا شده آنها شناخته شده ترین است.

Isopure این پروتئین منحصر به فرد را تولید کرده است که حاوی تمام مواد مغذی و مواد معدنی مورد نیاز بدن شما است.

تغذیه

این پودر پروتئین بدون کربوهیدرات در هر وعده 25 گرم پروتئین به شما می دهد. برخی از طعم ها حاوی مقدار مشخصی چربی هستند ، اما این بسیار کم است ، فقط 0.5 گرم چربی در هر وعده. یک وعده پودر پروتئین حاوی 110 کالری است.

این به نظر می رسد:

یک وعده پروتئین ایزوپور حاوی حدود 25 گرم پروتئین ، بدون چربی ، بدون کربوهیدرات و تنها 3 درصد کلسترول RDI است. همچنین حاوی سایر مواد معدنی مورد نیاز بدن شما مانند سدیم ، کلسیم و پتاسیم است. حاوی ویتامین های مهم مانند ویتامین A ، C ، K و E است.

طعم های مختلف دارای مقادیر مختلف ریزمغذی ها هستند. با این حال ، تفاوت بسیار ناچیز است.

عناصر

پودر پروتئین Isopure Zero Carb حاوی لسیتین سویا ، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی ، صمغ زانتان ، گلوتامین و سوکرالوز است.

همه آنها طعم یکسانی دارند. تنها تفاوت بین آنها افزودن طعم در محصولات توت فرنگی و وانیل است.

فواید پروتئین Isopure Zero Carb

این میکس برای چه کسانی مناسب است؟ تقریباً هر کسی که به دنبال اضافه کردن چند کیلو گوشت اضافی یا تن بدن خود است ، می تواند این غذا را بخورد. پروتئین بالای این محصول به شما کمک می کند نیازهای پروتئینی روزانه خود را به سرعت برآورده کنید.

علاوه بر پروتئین ، حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری است که بدن شما برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. این محصول حاوی کربوهیدرات نیست اما سایر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن شما را اضافه کرده است.

هرچند یک چیز قطعی است. این تفاوت کربوهیدرات 2 گرم برای اکثر ما کاربرد چندانی ندارد. اگر از پروتئین آب پنیر معمولی به جای این پروتئین بدون کربوهیدرات استفاده کنیم ، بدن ما تأثیر چندانی نخواهد داشت. اما برای افرادی که رژیم کتوژنیک دارند ، این می تواند یک مشکل باشد.

مقدار لاکتوز موجود در محصول نیز حداقل است. این فقط 0.5 گرم در هر وعده است. این مقدار کمی برای افرادی که به لاکتوز حساس هستند مشکلی ایجاد نخواهد کرد. برخی از افراد ممکن است وجود لسیتین سویا را زیر سوال ببرند. با این حال ، ما معتقدیم که بر سطح تستوسترون شما تأثیر منفی نمی گذارد.

طعم پروتئین Isopure Zero Carb

این محصول در سه طعم مختلف وانیل خامه ای ، توت فرنگی و خربزه سیب موجود است.

فواید پروتئین Isopure Zero Carb

  • قیمت بسیار مناسب است
  • فاقد لاکتوز و گلوتن
  • تغذیه عالی
  • آسسولفام پتاسیم وجود ندارد

معایب پروتئین کربوهیدرات Isopure Zero Carb

  • حاوی طعم دهنده های مصنوعی
  • طعم عالی نداره
  • حاوی سویا ، گندم ، تخم مرغ ، آجیل است