پیرو ساعاتی قبل از آتش زدن چلسی در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت


مظنون پیرو ، متهم به “هجوم” آتشین در چلسی ، ساعاتی قبل از آتش سوزی در شبکه های اجتماعی شکایات عجیبی از جامعه همجنسگرایان شهر ارائه کرد.

“من به شدت نیاز به حفاظت دارم تا به یکی از این مکان ها بروم !!!” الکس بلودجت ، 39 ساله ، متخلف به آتش کشیدن ، یک روز قبل از آتش سوزی در فیس بوک توهین کرد و یک سری تصاویر را که دوربین های نظارتی را در جلوی آن نشان می دهد ، منتشر کرد. به نظر می رسد باشگاه های شبانه منهتن تظاهرات می کنند.

او می نویسد: “هیچ چیز بهتر از این نیست که به عنوان یک روسپی در خانه از نظر روانی به دام افتاده باشید و سپس آزاد شوید فقط برای داشتن مردانی که می خواهند صاحب شما شوند !!!”

به نظر می رسد هیچ یک از باشگاه های پست او هدف قرار نگرفته اند.

به گفته پلیس ، بلاجت در 16 اوت 14 آتش سوزی ، عمدتا سطل های زباله را در یک جنون 90 دقیقه ای آغاز کرد.

اما او همچنین متهم به آتش زدن LouLou Petit Bistro & Speakeasy در خیابان هشتم است ، که تمام سوله غذاخوری در فضای باز خود را از دست داده و نمای آن را به شدت زغال کرده است.

الکس بلاجت
الکس بلودجت متهم به آتش سوزی قبل از آتش سوزی در رسانه های اجتماعی هشدار داد.
فیس بوک

ماتیاس وان لیدن ، مالک LouLou Bistro ، در اوایل این هفته به “پست” گفت: “او در آستانه بود.”

این بیسترو زمستان سال گذشته ، درست سه هفته قبل از بسته شدن رستوران های نیویورک افتتاح شد. پست چند ماه پیش از LouLou به دلیل توانایی او در زنده ماندن از همه گیری همه گیر و مجموعه ای از اعتراضات خشونت آمیز که کسب و کارهای اطراف را ویران کرده بود ، قدردانی کرد.

بلودجت در بیمارستان بلوو نگهداری می شود و روز چهارشنبه متهم به آتش سوزی از طریق ویدئوی بیمارستان و در انتظار معاینه روانی شد. وی در 7 سپتامبر محاکمه خواهد شد. او نزدیک به دو سال در سینگ سینگ به اتهام تعرض به سر برد تا اینکه در نوامبر 2018 آزاد شد.

مت کانتی ، سرآشپز در Loulou Petit Bistro در خیابان 8.  این رستوران یکی از مکان هایی بود که آتش سوزان در 16 آگوست 2021 در آتش سوخت.
مت کانتی ، سرآشپز در Loulou Petit Bistro در خیابان 8. این رستوران یکی از مکانهایی بود که در 16 اوت 2021 سوزانده شد.
GNMiller / NYPost
پیامدهای آتش سوزی احتمالی در برخی از رستوران های فضای باز در خیابان 9 بین خیابان 47 و 49 غربی در منهتن.
پیامدهای آتش سوزی احتمالی در برخی از رستوران های فضای باز در خیابان 9 بین خیابان 47 و 49 غربی در منهتن.
GNMiller / NYPost

Firebug ادعا شده از نام “روستای احمق” در فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب استفاده می کند ، جایی که چندین ویدیوی گسترده آن بیش از 100000 بازدیدکننده داشت. پربیننده ترین سخنان وی از 400000 بازدید فراتر رفت.

آن ویدئوها هفت سال پیش ناگهان به پایان رسید. Blodgett دو ماه پیش دوباره با یک کانال YouTube جدید ، که Village Idiot نیز نامیده می شود ، دوباره ظاهر شد.

مالک بیسترو ون لیدن گفت که هیچ رابطه ای با بلاجت ندارد. او قول داد که ظرف سه هفته مجدداً بازگشایی می شود و با یک ناهار خوری جدید “زیبا” در فضای باز که شبیه خانه های کوچک فرانسوی است ، باز می شود.

ون لیدن می گوید: “هر بار که اتفاق بدی می افتد ما سخت می جنگیم تا مطمئن شویم که زنده می مانیم و بهترین کار را انجام می دهیم.”