چارلی واتس ، نوازنده درامر ، تور آمریکایی رولینگ استونز را افتتاح کرد


NS لوئیس – گروه رولینگ استونز دوباره در حال گردش هستند ، این بار بدون ضربان قلب یا حداقل ضربان پشت آنها.

راکرهای افسانه ای تور خود را با تاخیر همه گیر “بدون فیلتر” روز یکشنبه در گنبد در مرکز آمریکا در سنت لوئیس بدون درامر نزدیک به شش دهه خود آغاز کردند. از همان ابتدا مشخص بود که اعضای گروه – و طرفداران – چقدر دلتنگ چارلی واتس هستند که ماه گذشته در 80 سالگی درگذشت. گذشته از یک نمایش خصوصی در ماساچوست در هفته گذشته ، کنسرت سنت لوئیس اولین کنسرت پس از مرگ واتس بود.

نمایش با یک صحنه خالی و تنها با یک ضربه درام شروع شد و عکس های واتس روی تخته ویدئو چشمک می زد. پس از آهنگ دوم ، اجرای هیجان انگیز “این فقط راک اند رول (اما من آن را دوست دارم)” ، میک جگر ، کیت ریچاردز و رونی وود روی صحنه رفتند. جگر و ریچاردز در حالی که از طرفداران بخاطر حمایت و عشقشان به واتس تشکر می کردند ، دستان خود را دراز کردند. جگر اعتراف کرد دیدن عکس های واتس احساسی بود.

جگر گفت: “این اولین تور ماست که ما بدون او انجام داده ایم.” “ما خیلی دلتنگ چارلی هستیم ، داخل و خارج از صحنه.”

گروه سپس “Tumbling Dice” را به واتس تقدیم کرد.

قبل از اجرای رولینگ استونز در تور “بدون فیلتر” ، ویدئویی از چارلی واتز پخش می شود.
امی هریس / Invision / AP

این تور برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود قبل از اینکه ویروس کرونا عملاً صنعت گردشگری را فلج کند. نشانه های همه گیری در سراسر نمایش در میسوری ، ایالتی که به شدت تحت تأثیر نوع دلتا ویروس قرار گرفته بود ، ظاهر شد.

ده ها هزار هوادار ماسک هایی را که طبق پروتکل آنتی ویروس سنت لوئیس مورد نیاز بود استفاده کردند. خود استونز در یک اعلامیه عمومی ظاهر شد و از هر کسی که علائمی داشت خواست در خانه بماند. یک سایت واکسیناسیون در گنبد ایجاد شده است و برنامه هایی برای سایتهای مشابه در هر ایستگاه تور وجود دارد.

این کنسرت به لطف استیو جردن جایگزین وی ، همان رانندگی را داشت که توسط واتز تجسم یافته بود. درامر ممکن است برای طرفداران تازه کار باشد ، اما او به سختی در استونز تازه کار است – جوردن سالها با بسیاری از اجراهای برجسته دیگر در پروژه طرفدار ریچاردز ، X -Pensive Winos ، همراه با بسیاری از کارهای برجسته دیگر ، اجرا کرده است.

با وجود این ، طرفداران سرسخت نمی توانند واتس را که به عنوان یکی از بزرگترین درامرهای راک شناخته می شد ، از دست ندهند ، حتی اگر عشق واقعی او جاز بود. در سال 1963 او به جگر و ریچاردز با رولینگ استونز پیوست. وود در سال 1975 به این گروه پیوست.

برای لورا یزفسکی ، 62 ساله ، از اوماها ، نبراسکا ، دیدن سنگ های بدون وات تلخ بود.

او گفت: “واقعاً غم انگیز است.” “او اولین سنگ قدیمی است که می میرد.”

در این نمایش لیتیان با موفقیت طولانی گروه همراه بود. جگر به سختی شبیه یک پیرمرد 78 ساله به نظر می رسید ، مانند یک مرد دیگر-یا یک سوم سن خود ، روی صحنه حرکت کرده است. گرداب ثابت حرکت خوانندگی او و کارهای گیتار وود و ریچاردز مثل همیشه خوب به نظر می رسید.

پس از سنت لوئیس ، این تور شامل توقف در شارلوت ، کارولینای شمالی است. پیتسبورگ ؛ نشویل ، تنسی ؛ مینیاپولیس ، مینه سوتا ؛ تمپا ، فلوریدا ؛ دالاس ؛ آتلانتا ؛ دیترویت ؛ و 20 نوامبر در آستین ، تگزاس به پایان می رسد. گروه همچنین تاریخ های جدیدی را در 14 و 17 اکتبر در لس آنجلس و در 6 نوامبر در لاس وگاس اضافه کرد.

میک جگر روی صحنه با رولینگ استونز در سنت لوئیس می خواند.
میک جگر روی صحنه با رولینگ استونز در سنت لوئیس می خواند.
امی هریس / Invision / AP

یزفسکی و براد شوهر 60 ساله اش دختر 30 ساله خود سارا را به کنسرت در سنت لوئیس بردند. این اولین فرصت سارا برای دیدن رولینگ استونز بود. مادر و پدرش او را در جاهای مختلف دیدند – ایمز ، آیووا. بولدر ، کلرادو ؛ دنور ؛ حتی ویچیتا ، کانزاس – از 1970s.

با زنده ماندن اعضای گروه در دهه 70 ، Jezewskis نمی خواستند این فرصت را از دست بدهند.

برد جیزفسکی گفت: “اگر آخرین بار او باشد – ما اینجا هستیم.” “و اگر تور دیگری باشد ، ما نیز آنجا خواهیم بود.”