چرا “ریک و مورتی” امشب آنجا نیست؟ اولین قسمت “ریک و مورتی” قسمت 9 کی می آید؟برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kyle 2.0 باید یک هفته دیگر منتظر بمانیم. دومین هفته متوالی ریک و مورتی در تعطیلات است ، به این معنی که قسمت جدیدی در این یکشنبه وجود نخواهد داشت.

معمولاً وقتی برنامه ها وقفه های تصادفی را در خارج از فصل اعلام می کنند ، غافلگیر کننده است. به ریک و مورتی کاملا در مارک است برای فصل 3 ، این سریال قسمت 1 ماه قبل از پخش بقیه فصل منتشر شد. فصل 4 حتی عجیب تر بود و 10 قسمت آن را به دو قسمت پنج قسمت تقسیم کرد. اکنون ما در فصل 5 هستیم و فاصله بین قسمت ها حتی کمتر انتظار می رود. در اینجا همه آنچه شما باید بدانید آمده است ریک و مورتی فصل 5 ، قسمت 9 و 10.

آیا قسمت جدیدی از ریک و مورتی امشب؟

متاسفانه نه. ما در هفته 2 استراحت هستیم. ریک و مورتی فصل 5 یکشنبه 5 سپتامبر با دو قسمت پایانی فصل 5 باز می گردد. به جای قسمت جدید ، ریک و مورتیقسمت 2 ، “Mortypicity” در زمان معمول شنای بزرگسالان پخش می شود.

چرا قسمت جدیدی از آن وجود ندارد ریک و مورتی امشب؟

منظورم این است که ما اینجا در مورد شنای بزرگسالان صحبت می کنیم. این احتمال وجود دارد که این شبکه در تلاش برای افزایش رتبه ، فینال فصل پنجم را به تأخیر بیندازد. همچنین ممکن است این فقط یک حقه عجیب دیگر از شبکه ای باشد که یک بار پخش شده است Aqua Teen Hunger Force فیلم در گوشه ای کوچک از صفحه نمایش بدون صدا. مهم نیست چرا ریک و مورتی این هفته استراحت می کند

میتونم داشته باشم یک … ریک و مورتی فصل 5 ، قسمت 9 شمارش معکوس؟ چه وقتی است ریک و مورتی تاریخ انتشار قسمت 9؟

در این فصل فقط دو قسمت قابل مشاهده است که هر دو در یک روز به نمایش درآمد. قسمت نهم ، “فراموش کردن ساریک مورتشال” ، یکشنبه 5 سپتامبر نمایش داده می شود و بلافاصله قسمت 10 ، “ریکمورای جک” ، دنبال می شود. این هست ریک و مورتیاولین ساعت فینال مردم. با توجه به شرح قسمت 9 ، قسمت “دو کلاغ ، برادر. این بچه ها بسیار باهوش هستند. »سپس شرح اسرار آمیز قسمت 10 وجود دارد:« چیز جدیدی را امتحان کنید. آن را بزرگ کنید. ”ما هیچ ایده ای نداریم که این چیز بزرگ چیست ، اما ما از یادگیری هیجان زده ایم.

تماشا کردن ریک و مورتی فصل 5

بدون آمادگی نمی توانید به فینال بروید. خوشبختانه وقتی نوبت به آن می رسد ریک و مورتی ، شما چندین گزینه برای انجام تکالیف خود دارید.

اولین گزینه امتحان شده و واقعی است: کابل. اگر هنوز اشتراک کابلی دارید ، به Adult Swim دسترسی خواهید داشت. شما می توانید برنامه شنای بزرگسالان را دنبال کنید و دوباره دعا کنید ریک و مورتی قسمت ها ظاهر می شوند ، یا می توانید با استفاده از ورود به سیستم کابل هوشمند خود وارد وب سایت یا برنامه Adult Swim شوید. قسمت های 1 تا 6 به صورت رایگان در AdultSwim.com موجود است ، اما قسمت های 7 و 8 هنوز قفل هستند.

اگر کابل خود را لغو کنید چه می کنید؟ سپس دنیای بسته های زنده لاغر تلویزیون دوست شماست. اگر YouTube TV ، Hulu + Live TV یا Sling TV دارید ، آماده هستید. از آنجا که همه آنها با Cartoon Network می آیند ، شنای بزرگسالان را نیز دارند.

اگر هیچ یک از این گزینه ها در مورد شما صدق نمی کند ، همیشه می توانید به وب سایت و برنامه های Adult Swim تکیه کنید. در حال حاضر ، برنامه Adult Swim در Apple TV ، Amazon Fire TV ، Roku ، iOS و Android موجود است. به لطف یکی از این گزینه ها ، می توانید قسمت های 1 تا 6 را به صورت رایگان تماشا کنید. در مورد بقیه ، همیشه این احتمال وجود دارد که آنها در شنای بزرگسالان به صورت شبانه روزی حضور داشته باشند ریک و مورتی پخش زنده.

کجا پخش شود ریک و مورتی