چرا می خواهید عضویت بدنسازی را به کارمندان خود ارائه دهید | تناسب اندام کندی


شرکت ها امتیازات مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما یکی از مواردی که باید منحصر به فرد باشد عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای کسب و کار شما و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ عمومی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری به شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه عمومی در محل کار شما می شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامت به همه کمک می کند تا با همکاری یکدیگر بتوانند بر تمام ابتکارات سلامتی ، از جمله کسانی که نگران کاهش شیوع بیماری در محل کار هستند ، نظارت کنند.

بهبود روحیه کارکنان

وقتی نشان می دهید که شما ، کارفرما ، به سلامت روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، کارکنان احساس اهمیت می کنند و وقتی کارکنان چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. همچنین می توانید متوجه شوید که کارکنان در حال تبدیل شدن به “دوستان باشگاه” هستند ، که می تواند به بهبود همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند داروی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به ورزش نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد کم تحرک تجربه می کنند ، کمک کند ، مانند: ب- سردرد و کمردرد. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و مقابله با بیماری کمک کند و در نتیجه زمان کمتری را برای شرکت از دست بدهد.

ارزان است

اغلب اوقات ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در باشگاه می شود ، می تواند در زمان مالیات حذف شود و هزینه تجارت را جبران کند ، در حالی که کارمندانی که ممکن است از امکانات مالی برخوردار نباشند ، به باشگاه بدنسازی و کلاس های ورزشی دسترسی دارند. چند روش وجود دارد که کارفرمایان می توانند از پرداخت کامل هزینه عضویت ، ارائه تخفیف به کارکنان و یا پرداخت بخشی از عضویت به شرطی که کارکنان در ساعات مشخصی در هفته به باشگاه بدنسازی مراجعه کنند ، استفاده کنند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه ورزشی می تواند به کاهش حق بیمه شرکت کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتری دارند و نسخه های کمتری دارند ، که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه متحمل می شود.

چرا می خواهید عضویت بدنسازی را به کارمندان خود ارائه دهید

شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما تلاش می کنیم تا به همه اعضای خود کمک کنیم تا اهداف تناسب اندام خود را برآورده کرده و فراتر بروند!