چهار برنامه رژیم غذایی موثر است

با وجود برنامه های رژیم غذایی زیادی که می توانید انتخاب کنید ، تعیین برنامه رژیم غذایی کارساز است. اینترنت مملو از صدها رژیم غذایی مختلف است که می توانید امتحان کنید. شما باید درک کنید که هر بدن واکنش متفاوتی به رژیم ها و برنامه های ورزشی نشان می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع ، در اینجا چهار برنامه رژیم غذایی آورده شده است که ممکن است بخواهید آنها را دقیق تر بررسی کنید.

1. رژیم غذایی نوع شخصیت
همانطور که قبلاً ذکر شد ، هر بدن واکنش متفاوتی به رژیم ها و ورزش نشان می دهد. دقیقاً به همین دلیل است که رژیم نوع شخصیت یکی از برنامه های رژیم غذایی است که مثر است. فرض این رژیم این است که تیپ شخصیتی شما تعیین می کند که چه می خورید و بدن شما به چه چیزی واکنش مثبت نشان می دهد. این رژیم غذایی به جای این که حدس بزنید برای کاهش وزن چه بخورید ، به شما کمک می کند تا بر اساس شخصیت خود برنامه ریزی کنید.

2. Medifast
بعدی در لیست برنامه های رژیم غذایی که کار می کند Medifast است. این رژیم شامل پنج وعده غذایی در روز است. به طور معمول پنج جایگزین عبارتند از: شیک ، میله ، سوپ ، بلغور جو دوسر و پودینگ. در این رژیم ، شما هر دو تا سه ساعت غذا می خورید و حداقل 64 اونس آب در روز می نوشید. اگر به طور م theثر از برنامه پیروی کنید ، شاهد کاهش وزن دو تا پنج پوند در هفته خواهید بود.

3. ناظران وزن
این یکی از طولانی ترین و شناخته شده ترین برنامه های کاهش وزن است. این شامل یک رژیم غذایی سالم بر اساس کنترل کالری است. در حالی که برخی رژیم ها باعث کاهش وزن می شوند ، رژیم های مشابه به شما در حفظ وزن کمک نمی کند. این همان چیزی است که باعث می شود Weight Watchers حتی پس از وقوع کاهش وزن اولیه به یک شیوه زندگی سالم اعتقاد داشته باشند.

4. NutriSystem
آخرین رژیم غذایی که باید مورد توجه قرار گیرد NutriSystem است. این اغلب با رژیم غذایی جنی کریگ مقایسه می شود زیرا این دو بسیار شبیه هستند. این یک رژیم غذایی پاره ای است که هدف آن این است که شما را در مدت زمان کوتاهی به مسیر اصلی بازگرداند. NutriSystem به جای نگرانی در مورد آشپزی ، خرید و شمارش کالری ، با کنترل آنچه می خورید به شما کمک می کند زندگی خود را به مسیر درست بازگردانید.

رژیم های متنوعی برای انتخاب در اینترنت وجود دارد. این سsال را ایجاد می کند ، چگونه برنامه های رژیم غذایی موثر را تشخیص می دهید؟ ممکن است مجبور شوید آزمایش و خطا را انجام دهید تا ببینید چه چیزی برای شما مناسب است. به جای هدر دادن زمان خود در جستجوی صدها گزینه ، از چهار رژیم غذایی ذکر شده در این مقاله تحقیق کنید تا ببینید آیا یکی از آنها برای شما بهترین کار را می کند.