چگونه سریع لاغر شویم

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه سریع وزن خود را کاهش دهید؟

آیا می خواهید سریع وزن کم کنید ، اکثر مردم؟ ما در دورانی زندگی می کنیم که همه می خواهند سریع نتیجه بگیرند. علیرغم این واقعیت که مدتی طول می کشد تا فرد وزن اضافی خود را جمع کند ، اما اغلب می خواهند در مدت زمان کوتاهی از شر آن خلاص شوند. به همین دلیل است که همه به دنبال راه حل سریع هستند و فریب جدیدترین قرص ، معجون یا چای عجیب و غریب را توضیح می دهند.

همه می خواهند بدانند چگونه سریع وزن خود را کاهش دهند و آیا می توان آن را سریع با قرص کاهش داد ، اما اینها عوارض جانبی بدی دارند. همچنین ممکن است با رعایت یکی از رژیم های غذایی بدون غذا ، خود را گرسنه کنید و سریع وزن خود را کاهش دهید. شاید متوجه شده باشید که اکثریت کسانی که از این طریق وزن کم می کنند ، دوباره همه چیز را دوباره به حالت قبل برمی گردانند.

بهترین راه برای کاهش وزن این است که همانطور که افزایش یافته است وزن خود را کاهش دهید ، که به بدن اجازه می دهد خود را وفق داده و پوست را به اندازه و شکل اولیه خود بازگرداند. با این حال ، راه هایی برای رفع مشکلات وزن وجود دارد که می تواند به شما کمک کند سریعتر از دیگران وزن کم کنید ، و همچنین مواردی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید.

چگونه سریع لاغر شویم

مواردی که در صورت کاهش وزن و کاهش سریع وزن باید از آنها اجتناب کنید رژیم غذایی است. رژیم ها بر غذا تمرکز می کنند و تمرکز در طول رژیم به طور کلی بر روی چیزهایی است که نمی توانید داشته باشید. پنهان کردن غذا ، شمارش کالری ، کاهش چربی ، نقاط و موارد مشابه به این معنی است که تمرکز بر خوردن ، خوردن ، خوردن است.

افرادی که رژیم می گیرند یاد می گیرند که غذاها چیست ‘بد’ و چه غذاهایی هستند ‘خوب.’ آنها یاد می گیرند از چه چیزی باید اجتناب کنند و چه چیزی داشته باشند و دوباره همه چیز غذا ، غذا ، غذا است. به دلیل نحوه عملکرد ذهن ، این تمرکز بر غذا باعث می شود که هوس غذا و به ویژه غذاهایی کنید که به شما گفته شده است که آنها را مصرف نکنید.

کاهش سریع وزن آسانتر از آن است که تصور می کردید. ابتدا تصمیم بگیرید که چه می خواهید ، نه آنچه نمی خواهید ، بلکه آنچه می خواهید. در حال حاضر ، روی غذا تمرکز کنید و روی اندازه و شکل و سطح تناسب اندام تمرکز کنید ، سپس آن را بنویسید.

حالا سوالات زیر را از خود بپرسید:

  • “برای رسیدن به این هدف باید چکار کنم؟”
  • “چه غذاهایی می توانم بخورم تا به آن کمک کنم؟”
  • “برای رسیدن به هدف به چه اندازه سهم نیاز دارم؟
  • “چگونه می توانم از غذا لذت ببرم و همچنان به هدفم برسم؟”

شما پاسخ این س questionsالات را می دانید و اگر با شروع به پرسیدن هر روز آنها را مکرراً بپرسید ، “امروز چه می توانم بخورم که به من کمک کند تا لاغر شوم …” یا “امشب چه اندازه باید بخورم تا بتوانم به هدفم برسم … “ یا “چگونه می توانم امروز در درس بمانم تا بتوانم به هدفم برسم … در …”

نحوه ساخت ذهن انسان باید هر بار که س askالی می پرسید پاسخی به شما بدهد و تمام اطلاعات لازم را در درون خود داشته باشید. از نیروی ناخودآگاه خود برای کمک به کاهش سریع وزن و حفظ آن برای همیشه استفاده کنید.