چگونه نتس در مورد شانس تکمیل گسترش کایری ایروینگ و جیمز هاردن فکر می کند


سان دیکس – مدیرعامل نتز ، شان مارکس ، ابراز اطمینان کرد که جیمز هاردن و کایری ایروینگ هر دو تا شروع اردوی تمدید قرارداد امضا کرده اند ، اما اگرچه تیم روز سه شنبه اردو را باز کرد ، اما هیچ یک از بازیکنان قلم روی کاغذ نیاوردند.

با این حال ، استیو نش سرمربی تیم اصرار داشت که او هنوز کاملاً معتقد است که این اتفاق می افتد و همه نشان می دهد که همه تصمیم گیرندگان این هفته نشسته اند.

نش گفت: “من واقعاً احساس مثبت می کنم.” “نمی دانم کی. فقط تصویر کلی ، در دراز مدت من واقعاً احساس می کنم که این دو نفر برای آینده در کنار ما هستند. “

در 21 سپتامبر ، مارکس اعلام کرد که این تماس های تمدید کننده با هاردن و ایروینگ طی دو هفته به صورت رودررو خواهد بود. نت ها در دانشگاه سن دیه گو تمرین می کنند ، فاصله ای چند تا خانه لا جولا صاحبان تیم جو و کلارا تسای ، که قرار است اواخر این هفته میزبان تیم باشند ، فاصله دارد. بنابراین این زمان همیشه زمان مناسبی برای این گفتگوها بود.

مارکس گفت: “من بی صبرانه منتظر این بحث ها با من و استیو و البته مالکیت آن هستم که به طور فوق العاده ای از این موضوع حمایت کرده ایم و با بازیکنان.” مانند هر تصمیمی ، این یک مشارکت و همکاری است. “

کایری ایروینگ و جیمز هاردن
NBAE از طریق Getty Images

ایروینگ می تواند قرارداد فعلی خود را هر زمان در این فصل تمدید کند ، اما هاردن طبق برنامه است. او باید تا 18 اکتبر ، یک روز قبل از شروع فصل در میلواکی ، تمدید کند.

در حالی که ایروینگ می تواند 187 میلیون دلار قرارداد چهار ساله برای ماندن در بروکلین تا 2025-26 دریافت کند ، هاردن گزینه بازیکن فصل آینده را انتخاب می کند و سه سال دیگر و 161 میلیون دلار اضافه می کند. از نظر مالی ، هر دو ممکن است دلیلی برای منتظر ماندن بیشتر داشته باشند.

اگر هر دو بازیکن از امضای قرارداد منصرف شوند و منتظر بمانند تا بعد از پایان فصل ، ایروینگ می تواند قراردادی 5 ساله به ارزش 242 میلیون دلار دریافت کند ، در حالی که هاردن می تواند با قراردادی به ارزش 270 میلیون دلار رکورد NBA را بشکند.

هاردن روز دوشنبه گفت: “این درباره پول من نیست.” “در نیویورک قهرمان شوید ، پول به دست می آید.”


سه شنبه اولین جلسه تمرینی لامارکوس آلدریج از زمان ضربان نامنظم قلب در 10 آوریل بود و سپس بازنشسته شد.

نش گفت: “بله ، من مطمئن نبودم که انتظار چه چیزی را دارم.” “من مطمئناً برای برخی از دامپزشکان ما مانند لامارکوس آماده بودم تا با توجه به ترخیص وی و همه چیزهایی که او پشت سر گذاشته است ، راه بازگشت را آسان تر کنم. اما ظاهرش عالی بود. او تیز به نظر می رسید و خوب حرکت می کرد و دیدن او در اینجا بسیار عالی بود. “


نت ها اردوی خود را با یک نقطه باز دو طرفه در لیست آغاز کردند.

“من فقط می خواهم ببینم این بچه ها این فرصت را دارند که به مدت یک هفته در شدت تمرین تمرین کنند و رشد و پتانسیل آنها را تماشا کنند. سپس خواهیم دید ، “نش گفت. او هیچ تعهدی مبنی بر اینکه آیا این مکان در سراسر اردوگاه باز است یا نه ، نداد و گفت که این س forالی برای مارکس است.

نش گفت: “من نمی دانم او در آنجا چه می کند.” “اما همه ما به طور مرتب به یک صفحه می آییم. من فکر می کنم این هفته ما فقط می خواهیم بچه ها را ببینیم ، آنها را بازی کنیم و تمرکز ، توانایی و توانایی آنها را ببینیم ، آنها را در گروه خود ببینیم ، همه اینها فقط برای این است که بتوانیم پیشرفت و پتانسیل آنها را زیر نظر بگیریم. “


مهارت های گلزنی تازه کار کام توماس در عمل مشهود بود و برخی از جانبازان از جمله بروس براون ، خال دفاعی را در پشت زمین تحت تأثیر قرار داد. … نت ها بعد از تمرین به یک سفر گلف به Torrey Pines رفتند. … کایل کورور ، که در ابتدا توسط Nets در سال 2003 تهیه شده بود اما با پول نقد معامله می شد (بخشی از آن در دستگاه کپی استفاده می شد) ، سرانجام لباس تیم را بر تن کرد. او در حال آموزش به عنوان دستیار توسعه بازیکن بود.